Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kızlar nasılsınız???
eşim sonunda kabullendi galiba sorunun onda olduğunu eğer bu ay hamile kalmadıysam adet olduktan sonra doktora gidecek
yani canım olması gerekende buydu eğer bebiş istiyosaa mecburen kabullnemk zorunda başka çaresi yoktu.

üzüldüm canım ya :gitme:allah hayırlısını versin bende anotonia iyi diye duydum.
bide adetten sonra git bakaılm inşallah yoktur ama olsa bile tüp bebek olduğu için çok etkilemez heralde.....sen yinede ümitsizliğe kapılma canım:)

ümitsizliğe kapılmamaya çalışıyorum cnaım sağol. opuyorumnanaktan Ben doğal yoldan olmasını istiyorum Allahın izniyle. Ama dr ların hepsi eşimin değerlerinin çok düşük olduğunu ve acele edilmesi gerektiğini söylediler. Tüp bebekte tüm hormonlarını aşılar haplarla kontrol altına alıyorlar. Anatolia iyi bir yer gebe kalan çokmuş forumdan okuduğumda ve ordaki tedavi gören kişilerle görüştüğümde öğrendim. Ama yoğun olmaları konusunda biraz kararsızım herkesle yeteri kadar ilgilenemiyorlarmış. Sizce hangisi önemli? Genart Anatolia ya oranla daha çok ilgililer ve yoğun deildi gördüğüm kadarıyla.

ümitsizliğe kapılmamaya çalışıyorum cnaım sağol. opuyorumnanaktan Ben doğal yoldan olmasını istiyorum Allahın izniyle. Ama dr ların hepsi eşimin değerlerinin çok düşük olduğunu ve acele edilmesi gerektiğini söylediler. Tüp bebekte tüm hormonlarını aşılar haplarla kontrol altına alıyorlar. Anatolia iyi bir yer gebe kalan çokmuş forumdan okuduğumda ve ordaki tedavi gören kişilerle görüştüğümde öğrendim. Ama yoğun olmaları konusunda biraz kararsızım herkesle yeteri kadar ilgilenemiyorlarmış. Sizce hangisi önemli? Genart Anatolia ya oranla daha çok ilgililer ve yoğun deildi gördüğüm kadarıyla.

canım merhaba seni umutsuzluğa düşürecek bişi sölemek istemiyorum ama dr ların dediği gibi acele et bence tese ameliyatı filan böle şeylere gerek kalmasın canım madem öle bence hemen tedaviye başla polikistikoverde olabilirmiş ya o artık kadınların çoğunda var önemseme hem daha iyi bir sürü yumurtan olur tüp bebekte canım bence acele et bu arada hani kurandan ayet seçiyorduk ya onu işte bana bir arkadaşım anlatmıştı o arkadaşımında arkadaşı iki merkez arasında karar veremiyormuş ve ikisi içinde kurandan ayet çıkmış birii cenneti biride cehennem azabını anlatıyormuş cenneti anlatanı seçmiş ama tedavisinin sonucunu bilemiyorum canım sen istihareye yat istersen

yani canım olması gerekende buydu eğer bebiş istiyosaa mecburen kabullnemk zorunda başka çaresi yoktu.

evet canım çok şükür kabullendi şimdi ayın 10unu bekliyorum adet olursam hemen önce onu doktora yollıcam adetimin 3. günü kan verrim tahlillerim yapılır bitincede ben gider bi kontrol olurum. gerçi bu ay kayra_esk ve yavruceylan çok ümitli benden hamile olduğumu hissediyolarmış :kedi: inşaallah öyledir bakalım artık hayırlısı

evet canım çok şükür kabullendi şimdi ayın 10unu bekliyorum adet olursam hemen önce onu doktora yollıcam adetimin 3. günü kan verrim tahlillerim yapılır bitincede ben gider bi kontrol olurum. gerçi bu ay kayra_esk ve yavruceylan çok ümitli benden hamile olduğumu hissediyolarmış :kedi: inşaallah öyledir bakalım artık hayırlısı
inşş canım hayırlısı olur..

kızlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalar hatta bol hamile haberi alacağımız bir hafta olsun inşallahhh canlarım nasılsınız bu arada akşam aniden veda etmeden çıkmak zorunda kaldım çok çok özür dilerim hepinizden eşim gelince öyle oldu nasılsınız

kayra esk canım diğer sayfalarda okudğum kadarıyla maya tüp bebeği sormuşsun. Ben hafta sonu Ankaradaydım. Maya ya da gittim. İyi bir yer ama beni çok tatmin etmedi. Fiyat sistemi biraz farklı paket olarak sunmuyor. Herşeyi ayrı ayrı fiyatlandırıyorlar. Ankara tüb bebek, Anatolia, Genart, Kavaklıdere ve Maya yı gezdim. Bunların içinden Anatolia ve Genartı beğendim. 4-5 ay sonra karar vericez inş. Ama mutlaka 3-5 yeri gez öyle karar ver derim. Çünkü her gittiğin yeri beğeniyorsun zaten. Başka merkezleri de gezersen kıyaslama imkanın olur.a.s

kızlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalar hatta bol hamile haberi alacağımız bir hafta olsun inşallahhh canlarım nasılsınız bu arada akşam aniden veda etmeden çıkmak zorunda kaldım çok çok özür dilerim hepinizden eşim gelince öyle oldu nasılsınız

hoşgeldin canımmmopuyorumnanaktan
ben iyim hamd olsun adet haftama girdim onun gerginliği var biraz olcak mıyım olmıcakmıyım sıkıntısııkafamçokkarıştı
sen nasılsınnn

kuzucum yaaa benim gülümsemeler hala gözükmüyogelişmiş cvbın altında gülümsemeleri göster kutusunu ben işaretliyorumtekrar açtığımda kutu işaretlenmemiş oluyo hayret ettim yanii

kayra esk canım diğer sayfalarda okudğum kadarıyla maya tüp bebeği sormuşsun. Ben hafta sonu Ankaradaydım. Maya ya da gittim. İyi bir yer ama beni çok tatmin etmedi. Fiyat sistemi biraz farklı paket olarak sunmuyor. Herşeyi ayrı ayrı fiyatlandırıyorlar. Ankara tüb bebek, Anatolia, Genart, Kavaklıdere ve Maya yı gezdim. Bunların içinden Anatolia ve Genartı beğendim. 4-5 ay sonra karar vericez inş. Ama mutlaka 3-5 yeri gez öyle karar ver derim. Çünkü her gittiğin yeri beğeniyorsun zaten. Başka merkezleri de gezersen kıyaslama imkanın olur.a.s

merhaba canım evetordan aradılar beni indirim yapıcaklarmış filan mart sonuna kadarmış ama ben benim dr anatolia ile anlaşmalı çalışıyo ve arkadaşım orda tüp bebek yaptırdı şimdi oğlu var orası bana daha cazip geldi canım ama yinede bi gidip görmem konuşmam lazım içime sinsinde tabi buda ancak yaza nasipse güzelim

hoşgeldin canımmmopuyorumnanaktan
ben iyim hamd olsun adet haftama girdim onun gerginliği var biraz olcak mıyım olmıcakmıyım sıkıntısııkafamçokkarıştı
sen nasılsınnn

inşallah olmazsın hamişsindir canım inşallahh ümitlendirmek için demiyorum ama içimden geliyo inşallah doğru bir histir canım:asigim:

maşşallah ne kadar kalabalığız:):enbuyukkk:
ben iş yapıyorum ondan çok fazla ilgilenemiyorum:KK43:
ecemnur anotonia iyi ama genartında ilgisi çokmuş
yani daha fazla zaman ayırabilirler
ikisininde başarı şansları yüksek
sen bencede istiharaye yat allah yarı yolda bırakmaz inşallah hayırlısıyla biyer bulursun.....

tiryakcım eşini ikna etmen iyi olmuş en azından öğrenirsin aklında şüpheyle gezmezsin inşallah sorunn yoktur:)

kuzum senin nasıl gidio miden bulanıyomu hala ?
ben geçen ay iki tane içtim mahvetti beni ben bıraktım salaklık yapıp
hala var ne dersin kullanıyım sence bu ay?
dün neşeye sordum bugünden için başla dedi sence ?
bide sana soruyum sen nedersin?

kayyyyyrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa
napıon kız kocayı yolladın oturuyon dimi?
benimkide gitti şükür..........:)
dün okudum kaynanangil gelcekmiş bugün
yettiler artık ben sitrese giriom valla seni düşününce
canım benim allah sabır versin....

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
kayra_esk, almaata, ecemnurr+, evindarkece+, hilalbebik, Kuzunaz+, tiryak+, XTATLIKIZ

kızlar susumuşsunuz nasılsınız hepiniz ben biraz işlerimi yapayım gelir arada bakarım malum bugünde misafir var

X