Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Rabbim ne kadar büyük!dua her kapıyı açar diye boşa dememişlerr.
inşş bebeğinin anne anne diye peşinde dolandığı günleri de görürsün canım :Saruboceq:

sağol canım Allah razı olsun
Rabbim sizlerede nasip etsin inşallah

canım benim çok çok sevindim anatolia hakkında konuşmuştu diye hatırlıyorum canım rabbim çok büyük işte eşimin bana dediği şeyde tam olarak bu kafandan çıkar boşver diyo gerçekten çok sevindin ayse cimde hamile nurcum ikinizde moral oldunuz bize nese aşılama yaptırdı kuzucumda 1 2 güne yaptırcak inşallah ne güzel topiğimiz hamilelerle coşacak çok şükür rabbime

çok sağolun dualarınız ve iyi dilekleriniz için kıslar
Allah razı olsun hepiniaden
benim çıkmam gerek mesai saatim bitiyo
kendinize iyi bakın hoşçakalın :)

çok güzel bi duaymış arkadaşım yüreğine sağlık

kıslar size yazdığım duayı bol bol okuyun
faziletleri çok fazla

senden de ALLAH razı olsun canım benim dualarım seninle hepinizle tek tek sayıyorum isimlerinizi rabbimin izniyle kalp atışınıda duyarsın tekmelerinide hissedersin inşallah canım sonrada 9 ay sonra kızlar bu sıpa beni geceleri uyutmuyo dersin inşallllaaaahhh

AMİNNN sağol canım Allah razı olsun
Rabbim yüzünü güldürsün inşallah

yok güzelim bu ay hazırladım yiyecektim ama dişim apse yaptı antibiyotik kullandım gerçi bi faydasıda olmadı ama kullanamadım canım bu soğan sumakı deneyelim canım fertilaid içinse netten sipariş veremem kredi kartının şifresini filan girmeye çekiniyorum doğrusu eşimde istemez zaten eşimin arkadaşı var hollandada ama orda varmıdır yollarmı vede şimdi doğalgaz faturası filan derken zaten alabilirmiyim bilemiyorum cannım ya yavruceylanımın dediği gibi bu lidyalılara para yüzünden çok gıcığım yurt dışında ne kadarmış ki canım

aynı fikirdeyim seninle.yani bebek olmadan spiral taktırmanın zararlı olmadığını söyleyen doktorlarda var ama bence de onun etkisi oluyor.tabi çok üzgün ama iş işten geçti.Allah inşallah isteyen herkese bebek versin.
doğum yaparken dua edersek kabul olurmuş diye duymuştum ve doğum yaparken 'Allahım ablama ve tüm isteyenlere bebek ver' diye dua etmiştim.inşallah kabul olur

TATLIKIZ SAPHıRA hoşgeldiniz nasılsınız tatlıkız görüşmeyeli neler yaptın canım benim

kızlar ben biraz mutfağa gireyim ama burdayım arada gelir bakarım eğer veda etmeden çıkarsam şimdiden özür dilerim anlayın ki yine gelen olmuştur kaydirigubbakcemile3

nur1111 tebrik ederim:)
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…