Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayraaa bügünn ne yemekkk varrrrr sendeeeee,tiryak sen de say anacım menüyü

evet canım önceki sayfalarda okudum bugün gidecekti ama salı filan olabilir aşılama diyordu yavaş büyüyorlarmış ama öylede olması lazım malum pko yüzünden hepsi büyümesinde inşallah bugün olur aşılaması hayırlısı artık sen bunalımdan hemen çık güzelim ve bu hafta git dr mutlaka ama alttan muayene olma bebek varsa düşer derler kan testlerini yaptır güzelim bak ben her ay niyetlendiğimde bi engel çıkıyo olmuyo ama sen bırakma kendini hemen hafta başı git güzelim :1rolleyes:

içimden bi ses bu aya topiğimiz hamişle dolup taşcak diyo zemuszemus

inşallah canım bendede aynı his var ama hamişler içinde kendimi hissetmiyorum kaydirigubbakcemile3 sizler bi verin müjdeyi de halaylarımızı çekelim canlarım

mercimek çorbası karnıyarık pilav tatlı güzelim ama bide ev işlerim var birazdan bulaşıkları yıkayıp çamaşır katlıycam ütü filan offf yine birsürü iş bide kayınvalideler gelebilir ki inşallah gelmezler:Saruboceq:

ben bugün misafirim halam yemeğe çapırdı ama menüyü biliyorum balık yapcak zemuszemuszemuszemus

ya hazır muhabbet yemekten açılmışken yarın kaynanamlarla görümcemleri çağırcam küçük görümcemin doğum günü ayıptır söylemesi lahmacun yaptıralım dedi eşim içini kendimiz hazırlayıp sonra da küçük görümcemin pazartesi doğum günü süpriz doğum günü yapcam ona,çayla pasta çok mu abes olur lahmacunun üstünee:uhm:

yaaa kayraa hamilelik bana çok uzak geliyoo yaa sanki hiç olmuycakmışş gibii.bugün 44.günümm adet olsam rahatlarım belkiii.ben bu hafta en iyisi gidip bi kan testi yaptırayımmm.

bence lahmacunun üstüne pasta değilde ev tatlısı olsa daha iyi olur tiryak mesela revani falan yap ama doğumgünü olduğu için de pasta alman gerekecek.
ama lahmacun ağır bişey üstüne pasta yerseniz mideniz bi tuhaf olur benim ööle oluyo da kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

yaaa kayraa hamilelik bana çok uzak geliyoo yaa sanki hiç olmuycakmışş gibii.bugün 44.günümm adet olsam rahatlarım belkiii.ben bu hafta en iyisi gidip bi kan testi yaptırayımmm.

banada bazen öyle geliyo sanki bi daha hamile kalamıcam hiç çocuğum olmıcak gibi geliyo ama hemen o düşünceyi uzaklaştırıyorum kafamdan güzel düşünelim ki güzel olsun Rabbim bize de anneliği nasib edecek inşaallahh yeterki ona sığınıp isan etmeden tevekkül edelim

canım yabancı misafir değillerki niye abes olsun hem daha az yorulmuş olursun güzelim şimdiden kolay gelsin

benimde o yüzden kafam karıştı ama eşimin ailesi böyle önemli misafirleri geleceği zaman hep lahmacun yaptırıyolar eşimde o yüzden öyle düşündü galiba:uhm:
bu doğum günü olan görümcem bana bekarlığıma göre çok soğuk davranıyo düşük yaptığımda bile arayıp geçmiş olsun dememişti eşimin ailesinde doğumgünleri falan pek önemsenmez kimse hatırlamazken benim böyle bi şeyi ona düzenlemem güzel bi kapak olcak onakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

banada çok çok uzak geliyo bitanem sanki ben o güzel duyguyu hiç yaşayamıycakmışım gibi ama rabbimden ümit kesilmez sen mutlaka kan testi yaptır canım belki de bebiş vardır yoksa bile üzülme hormonlarına baktır aynı zaman dada 44 gün uzun bir süre hiç bu kadar geç gelirmiydi

ne azimli insanlar şu kayınvalidenler sabah kalkıyolar kahvaltı yapıp doğruuuu kayrayaaa ohhh ne güzelll.
menü güzelmişş canım afiyet olsun.
kayraa şoğanı doğrayıp sumakla karıştırıp yemek iyiymiş pcolulara duydun mu sen bunu.
hatta ayşe de yapıyodu yanlış hatırlamıyosam.

oooo kayraa benim genelde hep böyle adetlerim.hamile değilimm eminim :umursamaz: ama yine de yaptırıcam testi hatta bu akşam mı yaptırsam önümüzdeki hafta da doktora giderimm olmadı.

amaaan kendi kaybeder sen insanlığını yap hala soğuk davranırsa kendi problemi fazla da üstüne gitme tiryak.

oooo kayraa benim genelde hep böyle adetlerim.hamile değilimm eminim :umursamaz: ama yine de yaptırıcam testi hatta bu akşam mı yaptırsam önümüzdeki hafta da doktora giderimm olmadı.

canım en kısa zamanda yaptır bence için rahatlar haftaiçi de doktora gidersin hem ben ne zaman şüphelenip kan tahlili yaptırsam ertesi gün adet oluyorum belki sende de öyle olurkaydirigubbakcemile3

gerçekten azimliler hiiiiççç vazgeçmiyorlar rabbim onlara akıl izan versin inşallah hiç duymadım canım soğanla sumak işini ayse nin yaptığınıda bilmiyordum yapsakmı acaba ama nasıl yapılıyo bulmamız lazım hangi günler ne kadar filan ayse cim burda olsa sorardık güzel anne adayımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…