Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım ben ilacı ingilterede arkadaşım var ona sorduruyorum haber verecek bana mail atınca sana da bilgi veririm bi şekilde hallederiz canım.

ceylanım hoşgeldinn canımm
kızlar ben çıkıyorum 1 saate gelirim inşş
mucksss opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kayracım ben ilacı ingilterede arkadaşım var ona sorduruyorum haber verecek bana mail atınca sana da bilgi veririm bi şekilde hallederiz canım.

çok sağol canım bilgiler için nereye gidiyosun canım benim

schatze hoşgeldin canım nasılsın görüşmeyeli ben bi bulaşıklarımı halledeyim geliyorum birazdan güzeller

kızlar merhaba epey giremeim internete.kayınvalidem ameliyat oldu da.gelen giden yemek bulaşık çay pasta börek derken.....vakit bulamadım ancak şimdi girebildim yani.eeeeee nasılsısınız görüşmeyeli?özledim hepinizi....

KURUBEYAZ SOĞAN VE SUMAK KÜRÜ:

haftada 3-4 kez beyaz soğan ve sumak karışımını tüketmenizi söyledi.
1Tane yumurta büyüklüğünde kuru soğan ,2.3 çay kaşığı sumak . Soğanları ince ince doğrayın üzerine sumakları serpin ve mümkün olduğu kadar yemeklerden önce yiyinki diğer yiyeceklerle karışmasın bu kürü günde 2 kez 15 gün boyunca tekrarlayın.Göreceksinizki akıntılarınız artacak vücüdünüz temizlenecektir.bu kürü uygularken aynı zamanda kuru incir kürünüde uygulayın.

alıntıdır

1.Yumurtalık kisti-polikistik over için kuru soğan kürü:
1 beyaz kuru soğanı 4 e bölerek üstüne 1 yemek kaşığı sumak serperek yiyin. Bunu haftada 3-4 kez tekrar edin.

2.Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

iyi işte nolsun senin gibi evde dört dönüyom. kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

rabbim kolaylık versin canım sıkı dur ayse hamileeeee veee nur1111 arkadaşımda hamile rabbim tamamına eerdirsin nese cimde salı günü aşılama yaptırdr kuzucumda eli kulağında aşılama için inşallah ikisininde tutacak canım inşalllahhh bende senin gibi evde dört dönüyorum eşim izindeydi 1 haftadır bende az girebildim canım

kızlar lütfen soğan kürünü uygulayın . ben bu ay ilk kez 15 gün lük soğan kürü uygulamasını yaptım veeee ne oldu sap yumurtalıkta ki kistim gitti ve yapılan kan tahlilne göre de HAMıLEYıMM. haftaya keseyi görmeye gidicez rabbim nasip ederse. LÜTFEN SOĞAN KÜRÜNÜ UYGULAYIN Bı ÇOK ıLAÇTAN DAHA ETKıLıDıR. HıÇ BıR YAN ETKıSı DE YOKTUR. OLASI BıLMEDıĞıNıZ Bı GEBELıĞıNıZ VARSA BıLE ONA ZARARI OLMUYO ıNAN.

ne güzel haberler bunlar böyle.Allah bize de nasip etsin inşallah.

hayırlı olsun canım Rabbim kucağına alıp büyütmeyi de nasip etsin.çok sevindim inan.

iyiyim tatlım sen nasılsın bakalım evde çok misafirim var ara ara cvp veriyorum kusura bakma

şükür canım iyiyim aynı sen misafirlerine bak canım benimde mutfakta işim var biraz bi giremedim daha ne kusuru estağfurullah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…