Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy .tiryak.xtatlıkız nerelerdesiniz
bak biraz sonra çıkacam haaaa
dün ayşe vardı baya konuştuk

ayşede bebegin kesesini görmüşler
11 ocakta doktora gidecekmiş
herhalde bebegin kalp atışları için

alpy .tiryak.xtatlıkız nerelerdesiniz
bak biraz sonra çıkacam haaaa
dün ayşe vardı baya konuştuk

slm canımm
evet dünkü yazışmaları okuyodum.
bugün gelmez mi acaba ayşe,inş gelirr.
sen nasılsın bugün canım?

slm canımm
evet dünkü yazışmaları okuyodum.
bugün gelmez mi acaba ayşe,inş gelirr.
sen nasılsın bugün canım?
iyiyim canım
aşılamanın 4.günü
allaha şükür agrım felan yok
düşük olmasın diye günde 3 tane progesteron içiyorum

sen nasılsın alpy cigim
en son 21kasımda adet olmuşun
daha sonra olmadınmı

bugün ateşimi ölçmeye başladım
37:0 la ateşime başlamış oldum
inşallah ateşim düşmez ve hamile kalırım
rabbimin izni ile

bugün üst komşumuzda gün var
abdest alıp meryem suresini okuyayım gitmeden
sonrada namaz kılıp yavaş yavaş hazırlanırım

ama siz hiç yazmıyorsunuz
neyse pazartesi yazışırız.
kendinize iy bakın
öpüyorum sizizemuszemus

sen nasılsın alpy cigim
en son 21kasımda adet olmuşun
daha sonra olmadınmı

ben adet olmadım canımm hala beklemedeyimm tedaviye başlıycam ama kendiliğimden adet olmayı bekliyorum ilaç almak istemiyorumm.doğal yoldan olayım ki hormon testleri de yaptırıcam.kafam karışık yani aşılama olsam mı yoksa şu fertilaid i denemeye mi başlasam diye düşünüyorum.

iyiyim canım
aşılamanın 4.günü
allaha şükür agrım felan yok
düşük olmasın diye günde 3 tane progesteron içiyorum

ii ii maşallah ağrı olmaması iyi benim ilk aşılamadan sonra şiddetli karın ağrısı vardı ama çok dikkat edememiştim kendime belki üşüttüğüm için de olabilir.
inşş ayşeden sonra senin de güzel haberini alırız kuzucumun da.

kızlarrr ben geldim nasılsınız görüşmeyeli yeni yılı hepinize sağlık huzur mutluluk ve ikiz ikiz bebeklerinizi getirsin inşalllah canlarım çok özledim sizleriopuyorumnanaktan

kızlarrr ben geldim nasılsınız görüşmeyeli yeni yılı hepinize sağlık huzur mutluluk ve ikiz ikiz bebeklerinizi getirsin inşalllah canlarım çok özledim sizleriopuyorumnanaktan

hoşgeldin canımmm
aminn canımmm inşş sana da ikiz,üçüz bebişler versinnn rabbimm.:CüvCüv: :CüvCüv:

kayraaa hoş geldinnnnn
neşecimm inşaallahh olumlu sonuç alacaksın bu aşılamadann,Rabbim güzel gönlüne göre versin inşaallaahh
dün annemde kuran vardı
hepimiz için dua ettimm Rabbim kabul eder inşaallahhhh

alpy cım tiryak cım nesecim nasılsınız hepiniz canlarım bugün kuzum dr a gideceki inşallah hayırlı haberlerle gelir

hoşbuldum canım benim rabbim dualarını kabul etsin sanada bizlerede nasip etsin inşallahh canım nese ninde tutmuştur inşallah rabbimin izniyle

alpy cım tiryak cım nesecim nasılsınız hepiniz canlarım bugün kuzum dr a gideceki inşallah hayırlı haberlerle gelir

aaa kuzu bugün mü gidecekti doktora,
yumoşları en son ne kadar büyümüştü yaa belki de aşılamayı bugün yaparlar.hayırlısı inşş.
kayraa ben bunalımlardayımm azcıkk tedavii olmaya hiçç hevesli değilim,böyle olmazdımm ama neden böyleyim bu ay bilmiyorumm.doktora gidesim yok hiçç aslında bu hafta gitmem lazımdı adetim çok geçti ama bekliyorumm

içimden bi ses bu aya topiğimiz hamişle dolup taşcak diyo zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…