Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hakikaten yaaaaa
Yavrum eşine güzelce anlatsan
O da ailesine uygun bi dille söylese olmaz mı??
Ne dersin??

daha dün konuştuk canım ya o benden çok rahatsız olmaya başladı ama ne diyeyim diyo yüzlerine gelmeyin nasıl diyeyim diyor haklı benim ailem olsa bende diyemiyebilirim belki gerçi anneme güzellikle anlatırım ama bunlar güzelliklede anlamazlar direk tatsızlık çıkarırlar küserler kalp kırmakta istemiyorum canım haklısın misafir bereketiyle gelir ama diyorumya artık misafirliktende çıktı sabah akşam ev hep dolu birileri mutlaka geliyo ya offf :çok üzgünüm:

Yanlış anlama canım
misafir iyidir bereketi ile gelir
Olmasın demiyorum
ama sende biraz titizsin
Her seferinde iyice sil süpür yapıp yoruyorsun kendini iyice
Yazık sana

evet canım bide işin o boyutu var daha dün heryeri süpürdüm domestosla heryeri sildim bulaşık yemek sonra vc banyo derken bugün yine aynı ıyyy vc den bıktım zaten

Hımmmm
O zaman canım
Onlar gelmek üzereyken
" biz de tam çıkıyorduk dışarı işimiz vardı, arkadaşa gidiyoruz" felan diyin ve cidden arabayla bir kaç tur atıp dönün olmazsa belki anlarlar
Çok rahat davranır kalırlarsa
"siz oturun biz gidip gelelim
söz vermiştik" diyin

ne bileyim ki yaaa
bu da çok mu absürt oldu???

Canım bana da hep Anatolia tavsiye ediliyor

bende hep anatolia yı düşünüyorum hem ilaçları burda içip yumurta toplanacağı zaman gidiyosun ankaraya maya ise adetin başlayınca gidiyosun ve 10 15 gün orda kalıyosun o yüzden de kafama yatmıyo işte

Canım şimdide benim eşim çağırıyoo
Çay koymuş söyleniyor
bi gideyim de gönlünü alayım bari

ınşallaah denk geliriz canım yaaa
Aslında nasılda konuşasım vardı

Nasip başka zamana artık

Çok öptüüüm

onlar için bizim biryere gitmemiz sorun değilki otururlar kendi evleriymiş gibi ki bundan ben çok rahatsız olurum çünkü kayınvalide biraz meraklı ve ben özellikle yatak odamıza girilmesinden hoşlanmıyorum kimseye yapmayacağım birşeyin bana yapılmasınıda istemiyorum çünkü ben kendi evim dışında hiçbiryerde rahat edemem ama onlar ediyorlar hatta bizim evimizde bizden rahatlar :1no2::çok üzgünüm:

bende hep anatolia yı düşünüyorum hem ilaçları burda içip yumurta toplanacağı zaman gidiyosun ankaraya maya ise adetin başlayınca gidiyosun ve 10 15 gün orda kalıyosun o yüzden de kafama yatmıyo işte

Ondan ziyade başarı oranlarına bak canım
Onları bi araştır

Öptüüüm kaydirigubbakcemile

Ondan ziyade başarı oranlarına bak canım
Onları bi araştır

Öptüüüm kaydirigubbakcemile

haklısında canım nette her merkez kendi başarılarını abartıyo ne kadar güvenilir bilemiyorum ama anatolia ya gitmek daha mantıklı canım nereye gidiyosun güzelim:uhm:

İşin bi de o boyutu var doğru
haklısın
nasıl bırakıcan
Ya karıştırırsa yaaaa
O zaman insan daha beter olur

Aaaa
dur karıştırsın
sende karıştırdığını farket ve söyle
bundan sonra da geldiklerinde bir iki kere bizde çıkıyorduk diyin
e o zamanda kalmazlar artık
yuuh

kız ne planlar yaptırdın bana :roflol:

haklısında canım nette her merkez kendi başarılarını abartıyo ne kadar güvenilir bilemiyorum ama anatolia ya gitmek daha mantıklı canım nereye gidiyosun güzelim:uhm:

Yazdım yaaa
kociş çay koymuş çağırıp duruyooo
daha doğrusu homurdanıyooo
gidiyim de gönlünü alayım

aslında çok konuşasım var
ama
İnşaalllah b daha denk geliriz canım

Rabbime emanet ol

opuyorumnanaktan

tamam canım keyfinize bakın afiyet olsun rabbime emanet ol görüşmek üzere canımın içiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: alemsin güzelim güzel planlar ama bunlara etki etmez sanmıyorum ben yıllardır denemedik şey bırakmadın bi yüzlerine söylemediğim kaldı ama fayda etmedi canım hadi eşini kırma tutmayayım seni iyi muhabbetler bitanem:asigim:

Ne olsun be güzelim idare ediyoz işte
Sen git bari misafirinle ilgilen canım??
İlaca başlayacağım klomene
tedirginim biraz

yavrum bende klomeni ilk kullandığımda çok heyecanlıydım yumurtalarımda çok iyiydi ama bişiy olmadı umarım sende tutar canım...
sana neden hsg çekmediler canım ya keşke bi baktırsaydın?
niye gerek görmedi acaba bence doktorların herşeyden önce hsgye bakması gerekiyo gibime geliyo...aman hayırlara vesile olsun inşallah tümayım bende kızıma tümay koymayı düşünüom adım hilalya uyar herhalde teyzesi:)zemuszemus

canım burdamıyım bende bilmiom görümcemin damadı geldi
benimkiyle ava gidiyolar köye bende babamgile gidiom orda yazarım tekrar şimdi kaçıom yarım saate gelirim ...

tamam canım benim eşim gelmezse burdayım canım beklerim seni şimdilik rabbime emanet olopuyorumnanaktan

geldim yavrum gittiler
bugün rahatım yanizemuszemus
babamgile gitcektim
hasta olursun evde dur melisayla dedi tamam dedim bende yarın okul varya ondan....
bu arada biraz baktım ama maya pek iyi değil gibi geldi bana aslında ankaranın çok gözde bi yerinde ilgide var ama
niye aradılar onu anlamadım yani?
ben diğer tarafı çok duydum bide
lokman hekimi araştır istersen tüp bebek yeride var orda doktorumda her türlü yardımcı olur ama
biraz pahalı olabilir orası.
gelirsen ben yardımcı olmaya çalışırım inşallah gerek kalmaz

kız kayar kızımı oğluna alsana pek yakışıklı maşşallah....
ayrı ev isterim ama
bide araba...
kız şaka maka bişi dicem sana daha önceki sayfaları okudunmu?
benim bu ay çok kafam karıştı iki kere yumurtladım heralde ama geç hasta olupta
erken yumurtluyo olabilirmiyim anlamadım doğrusu
sence?

canım çok sağol bencede maya pek mantıklı gelmedi ben nette bir çekilişe katılmıştım izdirim kazanmışım güya ondan aradılar canım anatolia olursa burdaki dr um orasıyla bağlantılı çalışıyo ilaçları kontrolleri burda olup yumurtalar toplanacağı zaman gidiliyor ankaraya bu yüzdende daha mantıklı geliyo bana ben arkadaşımı benim dr uma yönlendirmiştim ve anatolia da tüp bebek yaptırdı şimdi bi oğlu var canım senin dediğin hastahanede ne kadarki acaba fiyatlar

dur bakim benbi bakıyım olmazsa bi arıyım doktorumu...
sen takma kafanı ya
hallederiz tatlım neşeyede dedim sanada diyorum
buraya gelirsen her türlü misafir ederim seni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…