Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende geldim hemen kaçıyorum kocişim evde
yarında evde öbürgünde yani 2 gün giremeyebilirim canlarr
çalışmalarımız tam gaz devam ediyo öptüm hepinizi

canım benim sen bu halinde benimle ilgileniyorsun ya rabbim senden bin kere razı olsun çok sağol ben biraz yavaş ilerlemesine üzüldüm ve tek endişem yavaş büyürken yumurta kalitesi düşermi incir yiyorum ama kürünümü yapsam acaba neşeciğim dualarında benide unutma olurmu kendine ederken arada benide kaynat :))) şaka bir yana endişeliyim allah yardımcımız olsun senin aşılamanda hayırlı olsun inşallah rabbim peygamber efendimizi şefaatçi kılsın onun hürmetine aşılaman hayırlı olsun umarım 2 yumurtanda döllenir biri kız biri erkek hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evladın olsun canım benim sen dinlen ne mutlu sana canım

kuzucum yumurtalarının geç büyümesine bu kadar stres yapma onlar azimle istikrarla ilerliyorlar yollarında demekki hayırlı zamanı birkaç gün sonrasıymış rabbimin izniyle az kaldı bebişlerine güzelim sen içini ferah tut yumoşların etkilenmesin NESEcim seninde aşılaman olmuş hayırlı olsun canım inşallah ikiz bebeklerin tutunmuştur annelerine iki hafta sonra alaırız inşallah müjdeli haberini canım

hoşgeldin canım bende seni çekiştirdim sen yokken nerde bu kayrayla tatlı kız diye
sana hemen kondurdum kocişi evdedir işi vardı diye:)hihoyyyt

hoşbuldum canım sende hoşgeldin nasılsın evet aşkım evde gelen giden yine tam gaz başbaşa bile kalamıyoruz ki insanlar çok rahatlar ve anlayışsızlar senin nasıl gidiyo canım

bende geldim hemen kaçıyorum kocişim evde
yarında evde öbürgünde yani 2 gün giremeyebilirim canlarr
çalışmalarımız tam gaz devam ediyo öptüm hepinizi

ya nedir bu anlaşmış gibi güzelim eşler evde herkesin hayırdır bizimki yıllık izninden geri kalanı kullanıyo yılbaşından sonra yanıcaktı yoksa güzelim kolay gelsin canım benim:kedi:

canım sağol da hep doktorların tavsiyesine uydum:)
bu ayda kendi yöntemlerimi deneyeceğim:)
bu ay ben 6gün geç hasta oldum
oyüzden belli değil yumurtlamam
ateşime göre 11.gün yumurtladım ve bugün ateşim yine düştü bakalım hayırlısı
benimkide evdeydi oyüzden çalışıyım dedim:):eek::asigim:

benimde erken yumurtladım sanırım canım 10 11 ci günler başladı akıntı hayırlısı ama yalnız pek kalamadık yine umut yok zaten antibiyotik kullandım dişim için oda geçirmedi iltihabı hayırlısı bakalım

merhaba kızlar
nasılsınız görüşmeyeli.. epeydir giremiyorum nete.
bu arada aşılama yapanlar var okuduğum kadarıyla. Rabbim herkesin gönlündekinin hayırlısını versin.
bende bu ay kolmen kullandım iki tane yumoşum oluştu.adetin 3 ocak bekliyorum bakalım. iki yumurta şansımızı biraz daha arttırır belki...

ya ayşe hamilemi ilk sayfaya baktımda gördüm.
yaa çok sevindim bende halayımı çekeyim bari :teytey:
Rabbim hayırlarla kucağına lamayı nasip etsin.nekadar sevindim bilemezsiniz.

ya ayşe hamilemi ilk sayfaya baktımda gördüm.
yaa çok sevindim bende halayımı çekeyim bari :teytey:
Rabbim hayırlarla kucağına lamayı nasip etsin.nekadar sevindim bilemezsiniz.

hoşgeldin meltemcim nasılsın evet kuzucum aşılama yaptırıyo nese yaptırdı veeee ayse de hamile rabbim hepimize nasip etsin inşallah canım seninde tedavin hayırlı olsun canım inşallah iki yumoşunda ikiz bebek olarak sonuçlanır canım

hoşgeldin meltemcim nasılsın evet kuzucum aşılama yaptırıyo nese yaptırdı veeee ayse de hamile rabbim hepimize nasip etsin inşallah canım seninde tedavin hayırlı olsun canım inşallah iki yumoşunda ikiz bebek olarak sonuçlanır canım

kıs Kayraaaaa
gene mi misafir beee :eek:klava::eek:klava: :eek:klava:

hilalcim maya tüp bebek merkezi ile ilgili bilgin varmı canım beni ordan aradılar indirim yapıcaklarmış

canım sincanda var bitane maya tıp merkezi orasınımı diyosun bilmiyorum ama iyi diye duydum eltim oraya gidiyodu çok memnundu bende bir ara gitmeyi düşünüyodum şimdiki yeri sevince kaldı...
sen nerde olduğunu öğren ben araştırıyım biraz soruyum sana yazıyım tatlım....
bu arada çalışma yapamadığınıza üzüldüm hayırlısı olsun bakalım benimki inşallah denk gelmiştir 3 4 gün daha devamzemuszemus
senin şu misafirlerde amma münasebetsiz:eek:klava:

canım nasılsın misafirliği geçtiler artık kendilerini bizim evin üyesi olarak hissetmeye başaldılar sanırım ama benim sebrım bitmek üzere güzelim nasılsın canım

hakikaten yaaaaa
Yavrum eşine güzelce anlatsan
O da ailesine uygun bi dille söylese olmaz mı??
Ne dersin??

Yanlış anlama canım
misafir iyidir bereketi ile gelir
Olmasın demiyorum
ama sende biraz titizsin
Her seferinde iyice sil süpür yapıp yoruyorsun kendini iyice
Yazık sana

canım sincanda var bitane maya tıp merkezi orasınımı diyosun bilmiyorum ama iyi diye duydum eltim oraya gidiyodu çok memnundu bende bir ara gitmeyi düşünüyodum şimdiki yeri sevince kaldı...
sen nerde olduğunu öğren ben araştırıyım biraz soruyum sana yazıyım tatlım....
bu arada çalışma yapamadığınıza üzüldüm hayırlısı olsun bakalım benimki inşallah denk gelmiştir 3 4 gün daha devamzemuszemus
senin şu misafirlerde amma münasebetsiz:eek:klava:

canım maya tüp bebek merkezi çankaya daymış beni aradılar tüp bebeği 1500 tl ye dedilerde o yüzden merak ettim nasıl başarı oranları diye ben anatolia yı düşünüyordum ama bilmiyorumki

Adres

Kaptanpaşa Sokak No : 17
GOP - ANKARA

adreside buymuş canım

canım maya tüp bebek merkezi çankaya daymış beni aradılar tüp bebeği 1500 tl ye dedilerde o yüzden merak ettim nasıl başarı oranları diye ben anatolia yı düşünüyordum ama bilmiyorumki

Adres

Kaptanpaşa Sokak No : 17
GOP - ANKARA

adreside buymuş canım

Canım bana da hep Anatolia tavsiye ediliyor

X