Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Ohhh yavrum
yak yanına da bi sigara
ben geliyom

aslında ben istiyorum canım bu ilacı kullanmayı ama getirtmek problem bide ücreti tabiki şu sıralar biraz da zor offf bu parayı icad edeni bi bulsam biliyorum ne yapacağımıda işte
benim eşimde öyle duruyo ama yeğenlerini severken yüzündeki pırıltı gözlerindeki ışığı gördüğümde kalbim bin parçaya bölünüyo baba olmayı o kadar çok hakediyoki bana göre rabbimmmmm inşallah nasip eder hepimizesenağlama:gitme::sinifsinif:mafoldumben

ben biliyom
Lidyalılar
tek suçlu onlar

ben de onların yedi sülaleri ile yakından ilgileniyorum

çalış yavrum çalış
ne demişler
nazar etme ne olur
çalış seninde oluuur

ıyyy
kötü espriydi
kabul

kötü değildi iyiydi güldüm yani:roflol::roflol::roflol:
vallaha kendimi hiç bu ayki kadar zinde hissetmemiştim kaçan ben kovalayan oldumdelikafaduldenkaydirigubbakcemile

Olabilir canım
Öyle bi etkisi varmış
düzene koymak yada büyümelerine devam etmelerini sğlamak gibi

Oh Oh
dur büyüsünler
erkenden oluşsunlar :sm_cool:

Ohhh yavrum
yak yanına da bi sigara
ben geliyom

gelin canım sizede yapayım ohhh sefamız olsun

kocalar böyle siz bakmayın aslında onlarda içten içe öyle üzülüyorlarki kolaymı başka erkekler çocuklarını severken onlarla oynarken bizim yaşadıklarımızı yaşıyor onlarda ama belli edemiyorlar işte ben aşkımı böyle kabul ettim gözlerine bakınca ağlayasım geliyo anlıyorum neler hissetiğini:sinifsinif:

benim eşimin daha önceki eşinden bi kızı var yani ikimizin kızı oldu artık
geçenlerde bir kere daha bebeğinin olması istediğini söyledi ilk defa......
benden olmasını istediğini söyledi
inşallah rabbim bizlerede verir:gitme::Saruboceq:
biraz pahalı ilaç ama
ben hasta olursam doktora danışıp almayı düşünüom çöktüm zaten vallah bende yakalrsam o adamı varya dönüp dolaşıp herşey para.....

ben biliyom
Lidyalılar
tek suçlu onlar

ben de onların yedi sülaleri ile yakından ilgileniyorum

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: buda öncekide çok güzel espirilerdi bayıldım ağlarken gülmeye başlattın beni rabbimde seni güldürsün:roflol:

benim ağlayasım değil boğasım geliyo.....kötükedihüso
:roflol::roflol::roflol:

yumurtluyon ya
gene duygusala bağladın kendini
Bakma gözlerine sende sengözlerimebaksanab

rahat ol azıcık
walla ben bu ay umursamamaya çalışacağım

kizlar mrb.
sizleri bi kac gündür takip ediyordum bu gün yazayim dedim cok hos sunuz ya sohbetlerinizle benim bi oglum var ikinciyi de 6 denedir düdünüyoruz daha dogrusu korunmadik hic gecen ay tüp bebek yaptirdik sonuc malesef negativ olmadi sorun benim tek tüpüm tikali acaba bana hangi kürü önerirsiniz? ben sogan kürünü, incir kürünü esimde 1 ay keci boynuzu kürü denemistik yine olmadi

ben yaktım bi sigara vallaha oh yanındada kola:içelim:

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: buda öncekide çok güzel espirilerdi bayıldım ağlarken gülmeye başlattın beni rabbimde seni güldürsün:roflol:

Amiiiin Rabbim cümlemiziiii İnşaaalllaaaah :Saruboceq:
Göbüşümü gere gere dolanıcaaam
saçlarımı savurucaaaam
satmışım anasını dünyanıııın şakkıdışakkıdı şakkıdı

Tabiii bi de ayın sonuna doğru görüşelim biz
Bkın ben nasıl zırlıyom
nasıııııl melankoli yapıyooom
nasıl karalar bağlıyom
Şimdi adet oldum ya geçti bütün gerginlik sıkıntı

Hazırım sahalara inmeye
savuluuun üleeey
ben geliiiiyyyoooooooooom :dance: :dance: :dance: :dance:

yumurtluyon ya
gene duygusala bağladın kendini
Bakma gözlerine sende sengözlerimebaksanab

rahat ol azıcık
walla ben bu ay umursamamaya çalışacağım

haklısın canım işte biryandan duygusallaşıyorum biryandanda keçilerim geliyo sinirden küplere biniyorum acısınıda aşkımdan çıkarıyorum iyiki anlayışlı ve sabırlı güzelim yoksa koyardı başkası olsaydı kapıya:roflol:

canım hoşgeldin bizim ailemiz komiktir:)
maydonoz ve süt buharı var canım tüpler için bide elma yağını biliyorum bende yaptım ama iltahap için....
bi çok kişi bunlar sayesinde hamile kaldı
umarım seninde işine yarar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…