Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende canım doktoruma ve yanındaki hemşireye alacağım iki fakirede para vercem
bebeğim oluncada bi kurban kescem inşallah
allah nasip eder.....hepimize:Saruboceq:

evet canım hamile kalırsam eşiminde bir adagı var inşallah hamile kalırımda kesip fakirlere dagıtmayı rabbim nasip eder inşallah

sprem sayısı 21 milyon harekelilij%1 mafoldumben
canlılık%8
canım 1 5 yıllık evliyim sadece 2 ay korunduk 15 aydır istiyoruz
son beklediğim tarih 28 29 aralıktı
25 günde bi regl oluyodum normalde tiroidim düzelmeden önce çok düzensizdi ama 3 aydır düzenli canım
işte böle

canımm cığım bak şimcik o zaman sayı normalde iyi kabul edilebilir %1 hareketlilik derken bunun yerinde hareketlisi yavaş hareketlisi ileri hızlı hareketlisi var ve birde hareketsiz kısmı var bunlar detaylı yazmalı canlılıktan kasıt neymiş ben onu anlamadım spemde ölü hücredemi var acaba yani en önemliside morfoloji bu yazmıyormu bunları iyi bilirsen o kadarda faydanız olur kendinize biliyorsun erkeğin boşaldığında çıkardığı sıvı aslında menidir yania dı sperm değildir bu meninin içinde sperm hücreleri vardır aslında en iyisi 40 milyon olmasıdır morfolojininde yani normal şekillierinde %17 üzeri olması lazım hareketlilikte az olsada aşılama ile halledilebilir canım yani aslında bunlar açok şükür etmemiz lazım düşünün bir erkeğin menisinde hiç sperm olmuyor ve tese ameliyatı yapılıyor yani testisler açılarak içinde sperm aranıyor ve biz 40 milyondna bahsederken o 1 spermi bulsalar alıp dondurup tüp bebek veya mikroenjeksiyon yapıyorlar yani insan kendi evladım olsun diye bu kadar uğraşıyor yaaa o yüzden bizim dururmuuza çok şükür

canım 25 gün normalmiş
doktorum 21 günden sonrası normal demişti yani
dediğim gibi tiroidden önce 32 33 35 değişiyodu baya bi düzensizdi bu tarihi bile aşıyodu 1 5 ayı bulduğu oluyodu
ama zaten tiroid etkilediği için böle oluyomuş çok şkr düzeldi

anladım canım peki inşallah hamilesindir o zaman canım

arkadaşlar hadi bakalım ben pes adiyorum
yazmaktan niyice yorulacam
kendinize iyi bakın
hoşcakalınopuyorumnanaktan

evet canım hamile kalırsam eşiminde bir adagı var inşallah hamile kalırımda kesip fakirlere dagıtmayı rabbim nasip eder inşallah

hadi bakaım hayırlısı
neşem ya önceki sayfalarda ateşim var 2 3sayfa önde bi baksana bakim sen nasıl değerlendirceksin
bide yazdıklarımı oku olurmu bekliyom sırnaşık şey

canım bende sana bunu soracaktım bende küçük baş hayvan kesmek istiyorum adak nasıl adanır bir duası varmı yada mesela yatırlar ermiş kabirleri filan ziyaretler vs var ya ordamı adamak gerekiyor sanki öle bişiler duydum yani ermişleremi adanıyor nasıl oluyor ermişler derken kurban allah için adanır ama onlaın hayrına mı derler bilmiyorum nasıl yapmalıyım canım

kuzum bak çok oldum ama bu benim eteş sapıttı ya bi baksanıza
1.gün 35.0
2.gün 35.6
3.gün 35.0
4.gün 35.0
5.gün 35.1
6.gün 35.0
7.gün 35.0
8.gün 35.0
9.gün 36.1
10.gün 34.7
11.gün 35.6
12.gün 35.6
13.gün 34.8
bugün 13.günümdeyim 10.gün yumurtladıysam
bugün niye düştü acaba çok merak ettim yoksa ben iki keremi yumurtluyorum
kızlar size bişey anlatcam iki ay önce doktora gittiğimde
puregon 300 verdi bana 50yle başladım bitincede başka vermedi eşim aşılama istemediği için çatlatma iğnesi vuruldum am çok ilişkiye giremedik 1yada iki kere oldu
doktoruma yüzde kaç şansım var dedim %50 dedi
bunu kimseye demedim aşılama bile değil ama senin yumurtaların çok kuvvetli dedi ama olmadı işte ben krem falan kullanıyodumya ondan olabilirmi acaba spermleri öldürdüğü için?
sizce????
evet canım baktım 10.gün yumurtlamışın ama 13.günde yumurtlamışın bence 13.günden sonra ilişkiyede maşallahınız var canımkaydirigubbakcemilebakıyorumda habire çalışma var sizde kaydirigubbakcemilemaşallah maşallah nazar degmesin mutlaka yumurtlamışındır canım çalışmalarınızın devamını diliyorumSONUÇ-:lepi:

canım yaşı 29 yazmışsın 24 yaşındayım hiperitorid değil hipotiroidim
çokk teşekkür ederim tatlım
spermiyogarm sonucunu eksiksişz yazıcam
ama şimdi eşimle ev aramaya dolaşmya çıkıyoruz şimdi
gelince grşrz inşlhh tatlım opuyorumnanaktan

sen 5 ocağa kadar adet olmazsan canım test yap derim ben sana inşallah tutmuştur bebiş bu arada ekledim seni listeye demi afedersin işte karıştırıyorum bazen maşallah sayımız baya çok :lepi:

Ekledin canım sağol. Bugün biraz moralim bozuk hep ağlamak geliyor içimden ama sen de neşe de moral verdiniz bana çok sağolun kızlarr

canım bende sana bunu soracaktım bende küçük baş hayvan kesmek istiyorum adak nasıl adanır bir duası varmı yada mesela yatırlar ermiş kabirleri filan ziyaretler vs var ya ordamı adamak gerekiyor sanki öle bişiler duydum yani ermişleremi adanıyor nasıl oluyor ermişler derken kurban allah için adanır ama onlaın hayrına mı derler bilmiyorum nasıl yapmalıyım canım

canım sen allaha karşı adagının niyetini ediyorsun
veya eşim diyor hamile kalırsan adak adadım kurban kesecez diyor
yani kalben istiyorsun bunu
o dedigin yatırların orada kesmek onları ben daha çok kürtlerde gördüm canım
nerede kesecen önemli degil herhangi bir yerdede kesip dagıta bilirsin
ama adadıgın kurban etini sahibi yemez.
veya kurbanı alır götürürsün yurda verirsin senin niyetine kesilir canım
başkasının hayrına diye olmaz
ya rabbim çocuk nasip ettin.adagımı kabul buyur diye kesilir

evet canım baktım 10.gün yumurtlamışın ama 13.günde yumurtlamışın bence 13.günden sonra ilişkiyede maşallahınız var canımkaydirigubbakcemilebakıyorumda habire çalışma var sizde kaydirigubbakcemilemaşallah maşallah nazar degmesin mutlaka yumurtlamışındır canım çalışmalarınızın devamını diliyorumSONUÇ-:lepi:

sağol canım 8.günden beri sürekli iş peşindeyim
ben ilk defa ateş ölçüyorum ama böğürlen kökünün ve incirin çok faydası var sanırım bu ay zaten yapmadığım kalmadı inşallah diyorum bu ay allah yüzümüzü güldürecek:)
bu ay olmazsa bidahaki ay inşallah:)
bakalım ateşime devem edeceğim belki üçüncü kez yumurtlarım:)naniknanikdelikafaduldendelikafadulden

NEZıR (ADAK) KURBANI

Bir kimsenin, meşru bir iş için "Şu işim olursa, Allah için bir kurban keseceğim (veya sadaka vereceğim veya namaz kılacağım) diye niyet etmesidir. Böyle niyet eden kimsenin şartı yerine geldiğinde nezrini yerine getirmesi vacip olur. Nezredilen kurban ise, kurban edilecek hayvanlar cinsinden olması lazımdır. Horoz veya hindi gibi hayvanlardan kurban olmaz.
senin için alıntı yaptım kuzucum

ben çıkıyorum arkadaşlar gerçekten yazmaktan yoruldum kııııııııııızzzzz
gerisi yarına kalsın hoşcakalınkaydirigubbakcemile3

merhaba kizlar
benim bi sorum var cörek otu tarcin ve bal karisimi nasil ve ne zaman uygulaniliyor bilen varmi?

canım ben sabah aç karnına 1çay kaşığı tarçın,bir çay kaşığı bal,bir çay kaşığı,çörek otu ve bir çay kaşığı polen yiyorum canım.aç karnına sabah akşam...
ben çok faydasını gördüm gibi:)
umarım sanada iyi gelir...

kızlar kayra ve tatlı kız nerde hiç görünmüyolar...
kayarının kocişi evde işi vardır:hulya:

canım ben sabah aç karnına 1çay kaşığı tarçın,bir çay kaşığı bal,bir çay kaşığı,çörek otu ve bir çay kaşığı polen yiyorum canım.aç karnına sabah akşam...
ben çok faydasını gördüm gibi:)
umarım sanada iyi gelir...

tsk ederim canim ins. faydasini bende görürüm

canım sonucu kruger kriterine göre isteyecekmişsiniz ben bu işin uzmanlarından yani sorunu morfoloji olanlardan öğrendim bunu morfoloji sadece şekildir sayı ve hareket farklı bişi yani morfolojiye göre sayı veya hareket diye bişi yok canım benim nasıl değerleri bi yazarmısın

kuzunaz kusura bakma geç cvp verebiliyorum. 300.000 bin olan sperm syaısı 10.000 bin olmuş yerinde hareketli sayısı 10 du O da 5 e düşmüş. Sonucu daha görmedim eşimde şu an. 3 günlük perhiz uygulanmıştı bu etkiler mi? Bugün merkezleri araştırmak ve de gezmek için Ankaraya gidecektik moralimizi bozuldu.mafoldumben

X