Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunaz kusura bakma geç cvp verebiliyorum. 300.000 bin olan sperm syaısı 10.000 bin olmuş yerinde hareketli sayısı 10 du O da 5 e düşmüş. Sonucu daha görmedim eşimde şu an. 3 günlük perhiz uygulanmıştı bu etkiler mi? Bugün merkezleri araştırmak ve de gezmek için Ankaraya gidecektik moralimizi bozuldu.mafoldumben

canım yeni gördüm mesajını ben kendimi senin yerine koydum da bende üzülürdüm eşimde üzülürdü hele erkekelere çok üzülüyorum ya nedense neyse 3 günlük perhiz normal canım ama önceden uyarılma oldumu yani hani uyarıldı ama boşlamadı ilişki oldu ama boşalmadı gitti orda boşaldı gibi oda etkiler inşallah düzelir varikoselmi var acaba neden düşüyorki kürlerde var yani yerine görede değişir heralde

kızlar ben kaçıyorum benimki birzdan gelir.....
akşam gelirim bi ara
kendinize çok iyi bakın görüşmek üzere öptüm hepiniziŞeniz

canım yeni gördüm mesajını ben kendimi senin yerine koydum da bende üzülürdüm eşimde üzülürdü hele erkekelere çok üzülüyorum ya nedense neyse 3 günlük perhiz normal canım ama önceden uyarılma oldumu yani hani uyarıldı ama boşlamadı ilişki oldu ama boşalmadı gitti orda boşaldı gibi oda etkiler inşallah düzelir varikoselmi var acaba neden düşüyorki kürlerde var yani yerine görede değişir heralde

Hiç dikkat etmedim uyarılma olmadı bildiğim kadarıyla. Hayırlısı diyelim moralimi bozmak istemiyorum. Birbirimize destek olmamız lazım.

Hiç dikkat etmedim uyarılma olmadı bildiğim kadarıyla. Hayırlısı diyelim moralimi bozmak istemiyorum. Birbirimize destek olmamız lazım.

Bugün patavatsızın biri de sinir etti beni. Siz bebek düşünüyorsunuz kendine dikat et falan filan ayakları yaptı. Halbuki daha önce sorduğunda düşünmüyoruz dediğim halde böyle söylemesi. İnsanların ağzı torba değil büzemiyorsun malesef.

canım üzüldüm derken yanlış bişi sölemedim ben umarım yani sonuç çok kötü değil sana ne diyorum sıfır olanalrda bile tese yapıp bebeiş oluyor ama düşmesine üzüldüm açıkçası sen umudunu asla düşürme dediğin gibi ilk sayfadaki hz musa hikayesini oku

sağol canım 8.günden beri sürekli iş peşindeyim
ben ilk defa ateş ölçüyorum ama böğürlen kökünün ve incirin çok faydası var sanırım bu ay zaten yapmadığım kalmadı inşallah diyorum bu ay allah yüzümüzü güldürecek:)
bu ay olmazsa bidahaki ay inşallah:)
bakalım ateşime devem edeceğim belki üçüncü kez yumurtlarım:)naniknanikdelikafaduldendelikafadulden

Canım doktorun bana dediği 12. günden önce ilişkiye girilmemesi gerekiyomuş yani girilmezse daha iyi olurmuş 12. ve 20. günleri arası gün aşırı diyo doktor

ben geldiiiim

Neşecim hadi şimdiden hayırlı olsun
tutmuştur inşaalllaaah
annesi bebiş göbüşteeee

Kuzucum niçin üzüyorsun kendini???
Olabilir yavaş büyüyebilir
Hepsi büyüsün hastanelik ol zor yetiştirsinler ve hatta acil ameliytla yumurtalığını alsınlar öyle mi?????

Rabbime sığın yavrucuğum
Geç olsuuuun güç olmasınnnnnnn
az daha sabır
bak nerelerden nerelere geldin
sabır yavrum az kaldı oğluşuna

bak ben de ümitli değilim
klomen işe yarar mı bilmiyorum bile??
ve dr sadece 2 ay deneyecek
sonra aşılama yapmak isteyecek
ama benim gücüm yok
Napalım
rahat olalım
Çünkü görelim Mevlam neyleeeer, Neylerse güzel eyleeeer

ben geldiiiim

Neşecim hadi şimdiden hayırlı olsun
tutmuştur inşaalllaaah
annesi bebiş göbüşteeee

Kuzucum niçin üzüyorsun kendini???
Olabilir yavaş büyüyebilir
Hepsi büyüsün hastanelik ol zor yetiştirsinler ve hatta acil ameliytla yumurtalığını alsınlar öyle mi?????

Rabbime sığın yavrucuğum
Geç olsuuuun güç olmasınnnnnnn
az daha sabır
bak nerelerden nerelere geldin
sabır yavrum az kaldı oğluşuna kaydirigubbakcemile5

bak ben de ümitli değilim
klomen işe yarar mı bilmiyorum bile??
ve dr sadece 2 ay deneyecek
sonra aşılama yapmak isteyecek
ama benim gücüm yok
Napalım
rahat olalım
Çünkü görelim Mevlam neyleeeer, Neylerse güzel eyleeeer

ayyyy oğluşummm he belki hem babasının kızııı benimde opluşum gelir yani bir erkek bir kıs süper olmazmı ya

Kuzucum
istersen benim ilaç bölümünü de değiş canım
Klomen+glukofen
Ben kaçıyorum kızlar geideyim yemek yapayım

canım üzüldüm derken yanlış bişi sölemedim ben umarım yani sonuç çok kötü değil sana ne diyorum sıfır olanalrda bile tese yapıp bebeiş oluyor ama düşmesine üzüldüm açıkçası sen umudunu asla düşürme dediğin gibi ilk sayfadaki hz musa hikayesini oku

cnm sen bozmadın moralimi daha destek oluyosun canım ya öle düşünme en son yazdığımı okumadın sanırım Bugün birisi beni sinir etti ikisi birleşince ondan Ama şu an iyiyim. Yarın ilk defa rahim filmi çektireceğim. Dua edin acımasın :bbo:

cnm sen bozmadın moralimi daha destek oluyosun canım ya öle düşünme en son yazdığımı okumadın sanırım Bugün birisi beni sinir etti ikisi birleşince ondan Ama şu an iyiyim. Yarın ilk defa rahim filmi çektireceğim. Dua edin acımasın :bbo:

anestezisiz ise acıyabilir hazırlıklı ol yani acımıypr aslında hiç sadece ağrıyor adet sancısı gibi ilaçtan sonra sancı oluyor buda tüplerin açık olduğuna işaretmiş cnm sen meraklanma dayanırsın o ilaçtan sonra bi yarım saat ağrı oluyor ama içeriye soktukları aletler filan hiç canımı yakmadı benim çok rahattım

günaydın kıslar senağlama dr dan geldim şimdi benim yumoşlar hala aşılama için hazır değil biri 16,5 biri 14 mm olmuş çok üzgünüm mafoldumben cumartesi bir daha bakılacak pazartesi salı gibi olur aşılaman muhtemelen dedi ama ben perşembe cuma gibi düşünüyordum senağlama pazartesi salıya gelirse dinlenemeyeceğim gerçi dr bana dediki dinlenmenin bir manası yok tüp bebekte embriyo transferinden sonra 2 gün dinlenme öneriyoruz oda rahme embriyo yerleştirme işlemi olduğu için dedi aşılamadan sonra dinlenmeye gerek yok sen düşünki normal şartlarda yumurtlama gününde gebe kaldın o zaman harıl harıl çalışıp farkında olmayanlar var dedi filan filan tesellimi etti beni acep dr ilacı çok fazla vermediğini arkadan gelen çok yumoş olduğunu söledi ilacı çok verseydim ne olurdu biliyormusun mısır patlağına dönerdi dedi çok yumurtan var dedi[/QUOTE

kızlaaarrrrrrr ben geldim çok özledim sizi yaaaa
bugün görümcemin çocuğunun diş bulguru vardı ona gittim
giremedim bir türlü kuzucum niye üzülüyosun doktor yumoşun yok dememişki biraz daha bekle demiş sabret hayatım hayırlısıyla aşılaman yapılacak ve
küçük meleğin göbüşünde olacak inşşşş tatlım bizde halay çekecez burda
neşecimde aşılamasını yaptırmış çok sevindim hayırlı bir şekilde sonuçlanır inşşşş
Rabbim yar ve yardımcımız olsun ikinizinde melekleri anneciklerine biran
önce gelir inşşşşşşşşş

Ben çok korkuyorum kıslaaaar mafoldumben mafoldumben mafoldumben

eşim gayet heyecanlı umutlu olduğunu içinin kıpır kıpır olduğunu söyledi
ama ben çok korkuyorum
Ya işe yaramazsa klomen de mafoldumben mafoldumben

canım benim çok sevindim inşallah klomenle bebişin göbüşünde olur bununla hamile kalan çok okudum ikizleri bile olanlar okudum rabbim istedikten sonra inşallah ilaçlar tüp bebek herşey vesile biliyorsun nasip inşallah tedavin olumlu sonuçlanır canım benim içini rahat tut

Canım doktorun bana dediği 12. günden önce ilişkiye girilmemesi gerekiyomuş yani girilmezse daha iyi olurmuş 12. ve 20. günleri arası gün aşırı diyo doktor

canım sağol da hep doktorların tavsiyesine uydum:)
bu ayda kendi yöntemlerimi deneyeceğim:)
bu ay ben 6gün geç hasta oldum
oyüzden belli değil yumurtlamam
ateşime göre 11.gün yumurtladım ve bugün ateşim yine düştü bakalım hayırlısı
benimkide evdeydi oyüzden çalışıyım dedim:):eek::asigim:

X