Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

çatlama iğnesi ile genelde çatlar canım yani ağrın olması şart değil o akıntıda tamamen çiğ yumurta beyazı gibi şeffaftır ve uzar canım bak resmini koyayım sana

bak canım yumurtlama akıntısı aynen böle iki parmağının arasına aldığında uzar yani yapışkandır belki bilmeidğin için dikkat etmedin farketmeyebilirsin sadece dikkatini çekerse belki o günlerde ıslaklık hissedersin vajinada çok takılma canım bunlara herşey test gününde belli olacak şimdi sen çatlamam iğneni olalı kaç gün oldu

bu resmide daha önce ayşe koymuştu şimdide ben koyayım hatırlayın işte böyle yumurtluyoruz

diyelimki benimki tuttu ama adı aşılama oldu
doktorda bu sayede kariyer yapıyor anacım
ama inanıyorum ki hamile kalırsam doktorumda çok sevinecek
ilk önce doktoruma bir hediye alacam hamile kalırsam
sonrada yanında çalışan elemana çok iyiligini gördüm
dün aşılamadada yardımı çok oldu
elemana dedimki eger hamile kalırsam sana hediye alacam dedim
elemanda dediki sen yeterki hamile kal bize en büyük hediye olur dedi
birde bana igne yapan komşuma hediye alacam
birde önceden anlatmıştım ya bir veliye sordum
çocugum olacakmı diye olacak olacak az kaldı demişti
birde veliye hediye alacam
hamile kalırsam ayşenin dedigi gibi bir fakire para verecem
allahım hamile kalıpta bu hediyeleri almayı nasip eder inşallah

hilalciğim 2 kere yumurtlayanı duydum ayda :)) ama ateş ölçerinde yanılmış olabilir eğer 28 günde bir adet oluyorsan 13. gün deki düşüş daha önemli bu günlerde yumurtlayabilirsin sen çalışmala ra devam et canım

canım sonucu kruger kriterine göre isteyecekmişsiniz ben bu işin uzmanlarından yani sorunu morfoloji olanlardan öğrendim bunu morfoloji sadece şekildir sayı ve hareket farklı bişi yani morfolojiye göre sayı veya hareket diye bişi yok canım benim nasıl değerleri bi yazarmısın

ayy evet yaaaa çokkk korkunççç ben şöle güzel güzel yumurtladığımızı sanıyodumkaydirigubbakcemile3

canım beni listeye yazman için bilgilerimi vereyim
beklenmeyen regl tarihim dündü ama hala gelen giden yok
geçen hafta eşimde sprem hareketsizliği olduğunu öğrendik çok düşük bi seviyede varikosel olduğu görülmedi gizli varikosel olabilir dendi ameyt olmak istemedik hemen
şimdi doktor tavsiyesi üzerine arı sütü kullanıyo keçibıynuzu kürü ve pekmezini kullanıyo eşim gün aşırı da havuç suyu yapıyroum bi çay bardağı
bende hipotiroid vardı düzeldi ilaç kullanıyorum
her gün 40 fatiha ve regl olduktan sonra 40 fetih ve hergün meryem suresini okuycam inşlhhhhh

kuzunaz canım benide listeye eklermisin opuyorumnanaktan

tabikide eklerim canım yaşını son adet tarihini varsa infertil sorununu uyguladığın kürleri kullandığın ilaçları ovülasyon durumunu beklenen adet tarihini ve bebek niyetin için dualarını yazarsan eklerim

Sağol canım inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız beni dün ekledin canım listeye. Doktor adet olursan yada olmazsan haberim olsun dedi yani ayrıca test yapmayacak. Çatlatma iğnemi 22 aralıkta vuruldum canım iğneden sonra akıntım olması gerektiğini biliyordum ama dikkat ettim hiç akıntı da olmadı

çalışmammı ful mesai yapıyom:asigim:
hiç bukadar olduğunu hatırlamam ya tutarsa diye çalışıyoz adamın takati kalmadı ben gösterip duruyom ateşimi diyoki yumurtlayacaksan yumurtla yoksa ben yumurtlayacam:)

canım ben 24 eşim 25 yaşında son regl tarihim aralık 5 idi dediğim gibi 2 gün önce olmam lazımdı en geç dün ama gelmedi herhalde bi kaç gün sekecek
son bi kaç aydır düzenli oluyodum yumurta takibi hiç yaptırmadım ama herhalde düzenlidir kaydirigubbakcemile3
işte ben bir tek tiroid ilacı kullanıyorum

bende canım doktoruma ve yanındaki hemşireye alacağım iki fakirede para vercem
bebeğim oluncada bi kurban kescem inşallah
allah nasip eder.....hepimize:Saruboceq:

canım yaşını son adet tarihini tahminen beklediğin adet tarihini birde yumurtlamanda sorun yoksa düzenli olup olmadığını söylermisin tiroidlerin hızlı çalışmasıda adet düzenini bozabilir belki bu arada eşinin değerleri nasıl yani bi yazarmısın sayısı hareketi ve morfolojisi bakalım bir yorum getirelim duyduklarımızdan aldığımız tecrübeyle bişler paylaşalım canım ne kadarlık evlisin ne kadardır bebeiş gelmiyor filan tanışalım yani kısaca ben listeye ekliyorum sen bu bilgileri yaz ben düzeltirim cnm

sen 5 ocağa kadar adet olmazsan canım test yap derim ben sana inşallah tutmuştur bebiş bu arada ekledim seni listeye demi afedersin işte karıştırıyorum bazen maşallah sayımız baya çok :lepi:

canım sen kaç günde bir adet oluyorsun ki eğer normal de olması gerektiği gibi yani 28 günde bir oluyorsan 1 ocakta adet olman lazım yani 5 aralıkta oldum ve 2 gün geçti diyorsan eğer 25 günden az oluyorsun demektir yani 24 gün buda bir düzensizlik olduğunu gösterebilir sen dr unla konuştunnmu adet siklusların hakkında

sprem sayısı 21 milyon harekelilij%1 mafoldumben
canlılık%8
canım 1 5 yıllık evliyim sadece 2 ay korunduk 15 aydır istiyoruz
son beklediğim tarih 28 29 aralıktı
25 günde bi regl oluyodum normalde tiroidim düzelmeden önce çok düzensizdi ama 3 aydır düzenli canım
işte böle

canım 25 gün normalmiş
doktorum 21 günden sonrası normal demişti yani
dediğim gibi tiroidden önce 32 33 35 değişiyodu baya bi düzensizdi bu tarihi bile aşıyodu 1 5 ayı bulduğu oluyodu
ama zaten tiroid etkilediği için böle oluyomuş çok şkr düzeldi

sen 5 ocağa kadar adet olmazsan canım test yap derim ben sana inşallah tutmuştur bebiş bu arada ekledim seni listeye demi afedersin işte karıştırıyorum bazen maşallah sayımız baya çok :lepi:

kuzucum bende diyorum ki 2 ocakta kanda baktırırsa çıkar bence
çünkü çatlatma ignesi yaptırdıgın gün dahil 12.günü adet olamn lazım olmazsa diyorum o arkadaş:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…