Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

oldumu aynurcum
gönderdim dedigin gibi ama
başlık kısmına kendi adımı yazıyorum demi

oldumu aynurcum
gönderdim dedigin gibi ama
başlık kısmına kendi adımı yazıyorum demi

evet canım geldi bende yanıtladım sende sayfanın sağ üst köşesinde bildirileriniz diye yazar kırmızı yazıyla ordan bakabilirsin canım bu arada bişi sorucam sana namaz kılıcam demiştin az önce gusül aldınmı ki sen dün aşılamadan kaç saat sonra aldın gusülü birdeeee aşılama nasıl oluyor rahim filmi çekerken rahmi bir aletle çevreleyip tutuyorlar sonra tüplerden ilaç veriyorlar ya tıpkı onun gibimi canıımm

şimdi canım akşam 6 da doktordaydık
eşimle birlikte sperm tahlili verdikten sonra eve geldik ve hemen gusül aldık namazımızı kıldık eşimle ve yeniden doktora gittik doktorun spermleri ayıklaması 2 saati buluyor
gittik 30 dk felan daha bekledik ve akşam 8 de aşılama yaptı
evet o demir aletle açtı
gazlı bezle rahimi şöyle sildi içini yani sonrada kendini sıkma rahat ol dedi
uzuuuuuuun bir enjeksiyondu ben dedi yavaşça sıkacam dedi ve sıktıktan sonra o demir aleti çıkardı bi 5 dk anca sürdü canım

bu akşam ve yarın akşam ilişkiye gireriz ondan sonra hamilelik belli olana kadar girmeyi düşünmüyoruz
o yüzden canım dün akşam aşılama öncesi biz gusülümüzü almıştık
aslında sizde öyle yapsanız
benim eşim o konuda çok hassas
diger düşük yaptıgım aşılamada gusül almadık ondanmı düştü diyor
o yüzden eşiminde benimde içimiz rahattı
eviniz yakınsa sizde öyle yapın

Kuzucuum hiç üzülme canım yaa sen üzüldükçe yumoşların kendini kasar etkilenirler sen hiç takma kafana inşallah p.tesi salıya kadar 20 yi geçecek bak görürsün sonra da döllenecek inşallah hep dualarımdasıınz kızlaar

Neşecim aşılaman hayırlı olsun canım inşallah tutacak senin zaten şansın var çünkü daha önce de aşılamayla hamile kalmışsın 15 gün sonra müjdeyi vereceksin gibi geliyor bana inşallah canım. Bir de canım yumurtanın döllenmesi için en az kaç mm olması gerekiyor? bendeki yumurtalar 15-17 mm di canım acaba yeterlimi bilgin varmı bu ay biz çok uğraştık inşallah rabbim çabalarımızı boşa çıkarmaz yüzümüzü güldürür.

neşeciğim aşılamadan önce bende gusül almayı düşünüyorumda aşılamadan sonra nasıl olacak onu soruyorum yani sperm gönderiyor içeri ve alttan enjeksiyon alet filan sokuyor ondan sonra gusül almadınmı birde rahmi tuttu ya o aletle kanadımı rahim kimisi kanadı diyorda

inşallah allah razı olsun canım ben,m dualarınız yeter kalbinizdeyim ya o yeter bana sağolun ben şimdi yemeğe çıkmak zorundayım kendinizie ii bakın neşeciğim sende dinlen canım görüşürüz bu arada kayrayı özledim

canım ondan sonra almadım gusül
sen ondan zevk almıyorsunki zaten
kanamaya gelince benim diger aşılamalada
öyle kanamayla karşılaşmadım canım
ama doktordan gelince yattım ve tuvalete kalktım
çooooooook acık bir kırmızı kan bir damla aktı
ondan sonra olmadı ama kanama olabiliyormuş tabi
lekelenme tarzında olabilir dedi doktor
canım gusüle gelince sen için rahat etmezse aşılama sonrası hemen alma
1 gün geçsin sıcak sudan akabilir
inanırmısın aşılamadan sonra hiç spermlerde akma olmadı

inşallah müjdeyi veririm canım
elimizden geleni yaptık gerisi rabbime kalmış
yumurtalıklar 18mm den sonra çatlama yapıyor canım
yumurtalık 16mm ulaşıncada zaten kendiliginden büyürmüş doktor demişti

kuzucum yinede aklını karıştırmayayım canım
ben zeynepteyken aşılama yaptırdıgımda
doktorum bayandı dediki aşılamayı yaparken
gusül almana gerek yok demişti

kızlar bugünlük yeter
artık dinlenmeye geçiyorum
kendinize iyi bakın
namazımı kılana kadar buradayım ondan sonra kapatacamzemuszemus

canlarım ben geldim
sabah bi ara hemen girip çıktım yazamadım
sizi çok özledim
neşem hayırlısı olsun bitanem hiç stres yapma canım seni çok merak ettim telefonun olsa inan kaç kere arardım:)allah sana güzel heyırlı bebcikler nasip etsin:ecrin_bebek:
dün hep seni düşündüm hep dua ettim sana...
gezmeye gittik akşam diyorumki naptıki acaba ağlamamıştır inşallah off puf yapıp durdum:)
aynurum kuzucum sen niye üzüyosun kendini ya
sana bi tavsiye eve gidince aç bi oynak şarkı iyice kurtlarını dökzemuszemus
doktor iki ay önce benimde iğnemi kesmişti ohepsini büyütmemek için biliyosun sonra onlar
kistleşiyomuş lütfen hiç kafana takma canım geç olsun güç olmasın canım benim
siz üzülünce bende üzülüyorum....
herşeyin hayırlısı olcak inşallah sen kuran okumayı bilmiyosun ama ben senin yerinede okuyorum merak etme tatlım...allah dualarımızı inşallah kabul edecek:Saruboceq:

Canım benim yumurtalara doktor baktı 15-17 mm dedi aynı gün çatlatma iğnesi vuruldum boşunamı vuruldum acaba yada çatlamışmıdır acaba çok merak ediyorum yoksa doktor sadece tedavi etmiş olmak içinmi vurdu çatlatma iğnesini bilmiyorum doğru yoldamıyım bilmiyorum canım şimdi de progestan kullanıyorum bebek oluşumuna yardımcı oluyomuş ama çok uyku yapıyor sersem gibi dolanıyorum canım dualarını benden de eksin etme lütfen çok ihtiyacım var

teşekkürler canım benim
beni bu kadar düşünmüşün dua etmişin sagol canım
herşey rahat oldu dün
bugünde allaha şükür rahatım
şimdide namazımı kılacam sizlerde benim dualarımdasınız
sizinle bir aile olduk sanki
güzel bir ortam ve ben bu ortamda bulunmaktan çok mutluyum

canım şimdi çatlatma ignesi yapar doktor
yumurtalar 36 saatle 48 sat arasında çatlama yapar
ve senin yumurtalıklar yumurta çatlayamna kadar büyürler
doktorun onu göz önünde bulundurarak çatlatma ignesi yapmıştır
sen meraklanma senin yumurtalar büyümüştür
kasıklarında agrı hissettinmi
ben çatlatma ignesini pazartesi sabah yaptırmıştım ve akşama dogru kasıklarımda
agrı oldu salı akşamı aşılamaya kadar doktora sordum yumurtalıgın çatlamıştır dedi
ve 2 gündürde aşılama öncesi akıntım fazlalaştıve baya bi yapışkansıydı

slm arkadaşlar....neşe geçmişi okudum canım RABBıM yardımcın olsun inşallah sağlıkla kucağına lamayı nasip etsin inşallah ....arkadaşlar iyi şeyler düşünün iyi olsun aklınıza kötüyü sakın getirmeyin...kuzucum belki ilk müjdeyi neşe verecek bize ama ben tüm kalbimle inanıyorum 2 hamile haberide senden gelecek inşallah.....dualarımdasınız kızlar önce siz hamiş olacak sonrada bize moral olup gelecek aylardada bizler hamiş olcaz inşallah.

neşem inşallah gerek kalmaz ama tüp bebk olursa ankaraya yönlendirecekler demişsinya
umarım böyle bişey olmaz biz bunları konuşurken karnında inşallah bi bebişin vardır ve bizle dalga geçiyodur ama öyle bişey olursa ben seni burda her şekilde misafir edebilirim tatlım yani burda yoksa akraban ben herşekilde yardımcı olmaya çalışırım
ben sizi hiç herhangi biri gibi görmüyorum siz benim resmen kadeşim oldunuz
benim kimseye anlatamadıklarımı dinlediniz
ben çok ciddiyim inşallah gerek kalmaz ama misafir ederim tatlım.....

inşallah canım benim
gerçekten dedigin gibi
ayşe hamile olunca bana çok moral oldu
bizde size moral olalım
inşallah rabbimin izni ile

teşekkürler canım misafirperverligin için sagol
inşallah hamile oluruz dedigin gibi dalga geçiyordur demi
inanırmısın tedavi gördügümü ve aşılama oldugumu
sadece igne yaptırdıgım komşum ve bir de sırdaş komşum biliyor
ve sizler biliyorsunuz annemler ablamlar kaynanamlar hiç kimsenin haberi yok
inşallah hamile kalırsam süpriz olacak herkese rabbim izin verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…