Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım bubuşcuğum desteğin için çok teşekkür ederim aşılama ilaçlar hariç 750 tl ilaçalrıda ben arkadaşlardan uygun fiyata aldım toplamda 180 ilaçlara verdim canım benim

bubuş ayrıca ilaç meselesini düşünme sanada ayarlarız canım puregon 300 ün bir tanesi normalde 250 ben 100 e aldım

kuzucum bi öncekinde düşük oldugu için doktor pregesteron verdi ve 1 ocakta başla dedi cuma günü içmeye başlayacam günde 3 defa 11 ocak tahlil gününe kadar iç dedi ama kan tahlilini biraz daha önce yaptıracam ben

kuzucum stres yapma aç müzigi kafanı dagıt biraz
kendini dinleme yumurtalıklarını kafandan sil
acaba büyüdümü yoksa büyümedimi diye düşünme canm
bak bende öyle yaptım sakın ümitsizlenme

kuzucum özellikle ruhunu dinleyecegin bi şarkı söyleyecem sana
mustafa ceceli nin hastalıkta ve saglıkta
şarkısını öneriyorum sana

neşeciğim canım benim sağol tek beni rahatlatan rabbimö ve bana aedilen dualar canım her şey allahtan o isterse hiç bişi engel olamaz bunu düşününce rahatlıyorum zaten bu arada progesteranı ne olursa olsun aşılamadan sonra hep verirler kimi drlar klomenden sonr abile verir o sana faydalı olacak inşallah

doktora gider gitmez dedim ama dün bugün ve diger gün kesinlikle kullanma dedi sadece cuma günü başlayacan dedi oda aşılamanın 3.günü başla dedi
hemen kullanırsan herşeyi mahvedersin dedi
ve doktorum 3.günü başlamamı önerdi canım

kuzucum senin özeline nasıl girebiliyorum
şimdiden ögreneyimde mutlu haberi sen vereceksin
ama özele girmeyi bilmiyorum

bide doktora şeyi sorduk
eger aşılama olmazsa tüp bebege nereye gönderiyosunuz dedik
ankara anatolia gönderiyorum dedi
oradaki profösör benim hocam dedi

benim adımın olduğu yere tıklıyorsun canım kuzunaz kullanıcısına özel mesaj gönder yazar ordan gönderiyorsun o mesajı sabırsızlıkla bekliyorum canım istersen şimdiden deneme yap canım

bide doktora şeyi sorduk
eger aşılama olmazsa tüp bebege nereye gönderiyosunuz dedik
ankara anatolia gönderiyorum dedi
oradaki profösör benim hocam dedi

canımm maraştan ankara ya mı gidceksiniz eğer tüp bebek olursa sen şimdi maraştamısın ankaradamı inşallah gerek kalmaz ona canım benim rabbim sen yardım et bize

canımm maraştan ankara ya mı gidceksiniz eğer tüp bebek olursa sen şimdi maraştamısın ankaradamı inşallah gerek kalmaz ona canım benim rabbim sen yardım et bize
canım maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz
maraşa 2 saat uzaklıkta
doktorumuz burada igne tedavisini gösteriyor ve hocasına söyleyip bize hemen acil yer
ayırttırıyor ve hemen yumurta toplama işlemi yapılıyomuş
adet olduktan sonra ankaraya gidersek bizim için zor olur doktor burada yumurta gelişimimizi yapar yani

kuzunazcım dün ateşimi ölçtüm 36:0
bugün ölçtüm 36:6
sence iyimi
arada baya fark var
neden acaba

kuzucum resmini tıkladım
orada mesaj yazma yeri vardı
oraya yazdım
dogru oldumu acaba

anladım neşeciğim inşallah gerek kalmaz canım onlara ki sen aşılama ile hamile kalabiliyorsun rabbimde izin verirse kalacaksın şimdi sende olmazsa tüp bebek yaptırırım düşüncesi var ya o da rahatlatır seni daha iyi canım bu tutar inşallah - ateşine gelince evet bariz bir fark var ama çok erken bunun için canım sen devam et ölçmeye inşallah yükselir tıpkı ayşeninki gibi ve düşmez hiç canım ve hamiş haberini yazarım buraya bende artık evet az kaldı bebiş geliyorrr

neşeciğim resmime tıkladığın için mesajı profilime göndermişsin ve buınu benim profilime bakan herkes görebilir sen resmimi değil ismimi yani kuzunaz kullanıcı adımı tıkladığında 4 seçenek var onların içinde kuzunaz kullanıcısına özel mesaj gönder diye bir yer var ordan bakacaksın canım

evet canım hayırlısı bakalım
sadece tek şey zaman canım
bundan sonra bekleyecez
ve bol bol dua edecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…