Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşeciğişm hilalciğim gelmiş kıslar çok üzüldüm siz olmayınca dr dan gelirken yolda tek tesellim burasıydı hemen gider kıslarla konuşurum deidm kendi kendime ama bi baktım kimsecikler yok senağlamasenağlama sonra evin geldi beni teselli etti

canım benim üzülme
benimde yumurtalıklarım çoktu ama doktor dozajı yükseltti
benim yumoşlarım biri 18mm digeri 15 mm di
ama dedi doktor aşılama yapılana kadar 18mm olan yumurtan 20yi geçer
15 olan yumurtanda 18 felan olur dedi çatlatma ignesini pazartesi sabah yaptırmıştık
pazartesi akşama dogru kasıklarımda agrı oldu salı akşamına kadar..
dün doktora sordum yumurtalıkların çatlamış dedi
evet aşılama için akşam 6da doktordaydık
akşam tam 8 de aşılamam oldu
doktor spermler iyi dedi tam 4 milyon hızlı sperm seçtim dedi

15 dk çangalda dinlendirdi
sonrada eve gelip yattım dizimin altına 2 tane yastık bıraktık
şuan agrım felan yok kuzucum
allahım sanada en yakında aşılamayı nasip eder
şimdi senin doktor yavaş gidiyor
niye biliyomusun
yumurtalıklar aşırı büyüme yaptıgı zaman içi su toplar
ve sana aşılmama bile yapmadan tedavini keser
sen doktoruna inan
ve stres yapma sen bence stres yapıyorsun ve
stresten yumurtaların büyümüyor

şu an yatakta dinleniyorum canım
yine dizimin altında 2 yastık var ve bi yandan sizlere yazıyorum
ayrıca aşılama için doktor 300tl istedi
dedim doktor bey 250tl olurmu
olur dedi
kuzucum soracan birşeyler varsa cevaplayayım
ama herşeyin başı stres canım

15 dk çangalda dinlendirdi
sonrada eve gelip yattım dizimin altına 2 tane yastık bıraktık
şuan agrım felan yok kuzucum
allahım sanada en yakında aşılamayı nasip eder
şimdi senin doktor yavaş gidiyor
niye biliyomusun
yumurtalıklar aşırı büyüme yaptıgı zaman içi su toplar
ve sana aşılmama bile yapmadan tedavini keser
sen doktoruna inan
ve stres yapma sen bence stres yapıyorsun ve
stresten yumurtaların büyümüyor

evet canım işte o zaman da e2 bakılıyor hani hepsi büyüdüğü zaman yumurta kalitelimi değilmi diye yani içi su toplarsa ii değil aynen dediğini dr da dedi bana ya neşeciğim pko işte direnç var

günaydın kıslar senağlama dr dan geldim şimdi benim yumoşlar hala aşılama için hazır değil biri 16,5 biri 14 mm olmuş çok üzgünüm mafoldumben cumartesi bir daha bakılacak pazartesi salı gibi olur aşılaman muhtemelen dedi ama ben perşembe cuma gibi düşünüyordum senağlama pazartesi salıya gelirse dinlenemeyeceğim gerçi dr bana dediki dinlenmenin bir manası yok tüp bebekte embriyo transferinden sonra 2 gün dinlenme öneriyoruz oda rahme embriyo yerleştirme işlemi olduğu için dedi aşılamadan sonra dinlenmeye gerek yok sen düşünki normal şartlarda yumurtlama gününde gebe kaldın o zaman harıl harıl çalışıp farkında olmayanlar var dedi filan filan tesellimi etti beni acep dr ilacı çok fazla vermediğini arkadan gelen çok yumoş olduğunu söledi ilacı çok verseydim ne olurdu biliyormusun mısır patlağına dönerdi dedi çok yumurtan var dedi

herkese gunaydınlar umarım hersey gonlunce olur ama masallah yumurtalarına bıde ben oyle olsaydım ınsallah hayırlı ıkı tane bebıslerın olur

tünaydın kızlar ben geldim Nasılsınız? Bugün Ankara yolcusuyumm.hihoyyyt

gel hayırlısıyla gel bakalım ankaranın kuru ayazında inşallah için ısınır.

canım benim üzülme
15 olan yumurtanda 18 felan olur dedi çatlatma ignesini pazartesi sabah yaptırmıştık

hayırlı uğurlu olsun cnm inşallah tutunur spermler güzelce allahım sanada 14 gün sonra hayırlı haberi verdirsin.
bizlerde umut olun.
sakın ev işi falan yapma dr lar her ne kadarda normal hayatınıza devam edin deselerde dikkat etmek lazım bikaç gün dinlenmeye çalış ayaklarını uzat yat sağlıklı beslen
tutunmayı sağlamlaştırmak için ananas yiyin derler hep

dün o kadar kuran okudum ki dudaklarım çatlamış
allahım kabul eder inşallah
akşam 6da sperm verdikten sonra eve gelip gusül aldık ve
yeniden meryem suresini okudum
yatsı namazını kıldım ve arkasına hacet namazı kıldım
yani dün 3tane meryem suresi 1 yasin 1 tebareke ve 1 amme okudum
rabbim kabul eder inşallah dualarımızı

evet canım işte o zaman da e2 bakılıyor hani hepsi büyüdüğü zaman yumurta kalitelimi değilmi diye yani içi su toplarsa ii değil aynen dediğini dr da dedi bana ya neşeciğim pko işte direnç var

ignelere devam dedimi doktorun kuzucum

şu an yatakta dinleniyorum canım
yine dizimin altında 2 yastık var ve bi yandan sizlere yazıyorum
ayrıca aşılama için doktor 300tl istedi
dedim doktor bey 250tl olurmu
olur dedi
kuzucum soracan birşeyler varsa cevaplayayım
ama herşeyin başı stres canım

canım benim sen bu halinde benimle ilgileniyorsun ya rabbim senden bin kere razı olsun çok sağol ben biraz yavaş ilerlemesine üzüldüm ve tek endişem yavaş büyürken yumurta kalitesi düşermi incir yiyorum ama kürünümü yapsam acaba neşeciğim dualarında benide unutma olurmu kendine ederken arada benide kaynat :))) şaka bir yana endişeliyim allah yardımcımız olsun senin aşılamanda hayırlı olsun inşallah rabbim peygamber efendimizi şefaatçi kılsın onun hürmetine aşılaman hayırlı olsun umarım 2 yumurtanda döllenir biri kız biri erkek hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evladın olsun canım benim sen dinlen ne mutlu sana canım

canım benim üzülme

hakkınızda hayırlısı olsun ınsallah senın adına cok sevındım en azından bır bolumunu gecmıssın ben bu kısmınada gelmeme ınsallah ama gelıncede cabucak o stresı atlatırım ınsallah spermlerede masallah bır kısımda yumurtayı delıp gecerler umarım

kızlar mrb.bende 3.aşılamamı yaptırdım.pek umutlu değilim ama.tek yumurtam oluştu ya.anlamadım gitti.göbekten iğne kullandım.pregnly çatlatama iğnesini vuruldum.tutarmı acaba.yoruldum artık.oyüzden bu son aşılamam ve ara verceğim.hepimiz için hayırlısı inş.

hayırlı uğurlu olsun cnm inşallah tutunur spermler güzelce allahım sanada 14 gün sonra hayırlı haberi verdirsin.
bizlerde umut olun.
sakın ev işi falan yapma dr lar her ne kadarda normal hayatınıza devam edin deselerde dikkat etmek lazım bikaç gün dinlenmeye çalış ayaklarını uzat yat sağlıklı beslen
tutunmayı sağlamlaştırmak için ananas yiyin derler hep[/QUOTE]

teşekkürler canım benim evet dinlenecem şu an yataktayım
ama sizlere haber vereyim dedim merak etmeyin diye canım
dualarınızda benide bulundurun
eşime söyleyim ananas alsın
evet doktorlar normal hayatına dönebilirsin diyorlar ama
ben 3 gün dinleniyorum canım

herkese gunaydınlar umarım hersey gonlunce olur ama masallah yumurtalarına bıde ben oyle olsaydım ınsallah hayırlı ıkı tane bebıslerın olur

telşekkür ederim canım benim biraz geç büyüyorlar işte ama büyüyorlar işte

ignelere devam dedimi doktorun kuzucum

neşeciğim en son iğnemi pazar günü oldum dr ondan sonra kesti ilacı bundan sonra kendileride büyür dedi sağlık olsun dimi cnm her şey allahtan sakin olup rabbime bırakmam lazım durumu

kızlar mrb.bende 3.aşılamamı yaptırdım.pek umutlu değilim ama.tek yumurtam oluştu ya.anlamadım gitti.göbekten iğne kullandım.pregnly çatlatama iğnesini vuruldum.tutarmı acaba.yoruldum artık.oyüzden bu son aşılamam ve ara verceğim.hepimiz için hayırlısı inş.

sağol arkadaşım biz ve dr lar elimizden ne geliyorsa onu yapabiliyoruz ancak gerisi rabbime kalmış o isterse olacak dua et canım allah yardımcımız olsun yapacak bişi yok ne yapalım

günaydın kıslar senağlama dr dan geldim şimdi benim yumoşlar hala aşılama için hazır değil biri 16,5 biri 14 mm olmuş çok üzgünüm mafoldumben cumartesi bir daha bakılacak pazartesi salı gibi olur aşılaman muhtemelen dedi ama ben perşembe cuma gibi düşünüyordum senağlama pazartesi salıya gelirse dinlenemeyeceğim gerçi dr bana dediki dinlenmenin bir manası yok tüp bebekte embriyo transferinden sonra 2 gün dinlenme öneriyoruz oda rahme embriyo yerleştirme işlemi olduğu için dedi aşılamadan sonra dinlenmeye gerek yok sen düşünki normal şartlarda yumurtlama gününde gebe kaldın o zaman harıl harıl çalışıp farkında olmayanlar var dedi filan filan tesellimi etti beni acep dr ilacı çok fazla vermediğini arkadan gelen çok yumoş olduğunu söledi ilacı çok verseydim ne olurdu biliyormusun mısır patlağına dönerdi dedi çok yumurtan var dedi

cnm hiç moralini bozma geç olsun hayırlısı olsun iyisi olsun dr una güven yumurtların salıya kadar 20 ye ulasır
dualarımız seninle dinlenmeyi falan kafana takıpta moralini bozma strese girersin farkında olmadan üreme sistemini yönlendiren hormonlar fiziksel ve ruhsal olaylardan cok cabuk etkileniyormus. işyerinde de oturursun kendini yoracak şeylerden kaçın yinede.
sıkma canını cnm .

bu arada aşılama ne kadara mal oldu size.:1hug:

canım benim sen bu halinde benimle ilgileniyorsun ya rabbim senden bin kere razı olsun çok sağol ben biraz yavaş ilerlemesine üzüldüm ve tek endişem yavaş büyürken yumurta kalitesi düşermi incir yiyorum ama kürünümü yapsam acaba neşeciğim dualarında benide unutma olurmu kendine ederken arada benide kaynat :))) şaka bir yana endişeliyim allah yardımcımız olsun senin aşılamanda hayırlı olsun inşallah rabbim peygamber efendimizi şefaatçi kılsın onun hürmetine aşılaman hayırlı olsun umarım 2 yumurtanda döllenir biri kız biri erkek hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evladın olsun canım benim sen dinlen ne mutlu sana canım

teşekkürler canım benim
inanırmısın şu topikte olan olmayan herkese duacıyım
şimdi seninle birlikte aşılama olacagımız için duamda özellikle sen vardın canım
incirin bence sadece kendisini ye
şimdi sana anlatayım
tedavi görürken hayıt tohumunun suyunu içtim
ben içtikçe tedavi sanki kötüye gitti
bıraktım ve herşey düzeldi
yumurtalıklarım büyümeye başladı
özellikle incirin kendisini ye canım o yeterli bence
ayrıca dedigin gibi 2 yumurtamda döllense ne kadar sevinirim
dedigin gibi biri kız digeri erkek ne güzel olur inşallah
rabbim kullarının boynunu bükük bırakmaz

merhaba kızlar rabbim gönlünüze göre versin bende 6 yıllık evliyim am bebeğim olmuyor o kadar çok dr. gittimki artık doktorlara inanmıyorum şimdide bitkisel kürler denemeye başladım çok üzülüyorum biz nezaman bebişlerimizi kucağımıza alıcaz dua edelim birbirimize arkadaşlar tez zamanda özlemimiz biter inşaallah

allahtan sabır dılıyorum senın ıcın merak etme emöınım herkes bırbırı ıcın dua edıyor burda ınsan encok aynı derdı cektıgı kısıyı anlar ıcın rahat olsun hepımızın yuzune gulucek rabbım lıstede varmıydın bakmadım sebepsız ınfertılıtemı sızınkı sorun herneyse gecıcek bır vaktı vardır elbet sabredıcez ınsallah:Saruboceq:

canım benimde 3.aşılamam ama 2006 eylül ayında hamile kaldım ve
2007 haziranda sezeryanla bir kız çocugum oldu ve bu ilk aşılamamda
oldu kızımı kaybettikten sonra bu 3 aşılamaya kadar geldik
2.aşılamamda 1 aylı hamileydim ve kanamam durmadıgı için 17 ekim 2009da düşük yaptım
ve bu 3.aşılamam sana bişey diyecem benim ilk aşılamada agrım vardı aşılama sonrası
o tutmadı
2.aşılamada agrım yoktu aşılamadan sonra ama onda hamileydim
bu 3.aşılamayıda daha dün akşam oldum ve şuan da da agrım yok
rabbim hayırlısıyla sevindirir inşallah
ayrıca benim ignenin adı MERİONAL
çatlatma igneside OVİTRELLE
ilk kızımdada bu çatlatma ignesi olmuştum

X