Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım fertilaid i öneriyor ayşe bilginiz olsun ki bu fertilaid yurtdışında üretildiği için pek kullanan olmamış az kişi gördüm kullananı ama her kullanan hamile kaldı denenebilir

AYŞE BUNUN İÇİN BİLGİ VERSE BİZLERE AYRINTILI.
ETKİLERİ NEDİR. HANGİ DURUMDAKİLERİN KULLANMASI DAHA ETKİLİ NERDEN ELDE EDERİZ. NE KADAR SÜRE KULLANILIYOR FİYATI NEDİR
AYSE BİZLEREDE SEBEP OL NE OLURR CNMMM
MÜTHİŞ YAAA İŞTE ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL EDİYOR KIZLAR SIRAYLA BEBİŞLERİMİZ OLACAK BEN İANNIYORUM
ALLAHIM DEVAMINI GETİRİR İNŞALLAH

AYYYY PZT SENDROMUNU ATLATTIM COK GÜZEL Bİ HABER BUUU...:dance:delikafadulden:sm_cool::nazar:

Kuzu ayşeyle yazıştığındaa çok selamımızı söyle veee dualarımızda onu unutmayacağımızı da söyle canımmmm.
Bu arada sen ne alemdesin kzucummm yumoşların büyümüş bayaaa aşılama hangi olur dedi doktorun

s. a kızlar ALLAH C.C HARILI EVLATLAR NASİP ETSİN ÜZÜLMEYİN OLUR İNŞALLAH DUA HERŞEYDİR NAMAZINIZI KILIN İNŞ İSTERSENİZ SİZLER İÇİN COK FAZLA DAUA İSTEYEBİLİRİM BANA ULAŞMANIZ YETERLİ ... SELAM VE DUA İLE KALIN

Merhaba canım benim için de dua edermisin 3 yıldır bebek sahibi olamıyoruz dualarınıza çok ihtiyacım var

AYŞE BUNUN İÇİN BİLGİ VERSE BİZLERE AYRINTILI.
ETKİLERİ NEDİR. HANGİ DURUMDAKİLERİN KULLANMASI DAHA ETKİLİ NERDEN ELDE EDERİZ. NE KADAR SÜRE KULLANILIYOR FİYATI NEDİR
AYSE BİZLEREDE SEBEP OL NE OLURR CNMMM
MÜTHİŞ YAAA İŞTE ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL EDİYOR KIZLAR SIRAYLA BEBİŞLERİMİZ OLACAK BEN İANNIYORUM
ALLAHIM DEVAMINI GETİRİR İNŞALLAH

AYYYY PZT SENDROMUNU ATLATTIM COK GÜZEL Bİ HABER BUUU...:dance:delikafadulden:sm_cool::nazar:

canım fertilaidi o ara birlikte araştırmıştık kadındada erkektede kullanılabilir bişi yumurtlama ve sperm sorununa iyi geliyor diye biliyorum yani tüplerin tıkanıklığına olmayabilir mesela bunun gibi ayşenin yurtsışında tanıdığı vardı ve getirtti ayşenin kendisi girmeyecek topiğe bir süre sizelere dua ediyorum dedi fertişlaidi tavsiye etti eşi zaten bilgisayaarı yasaklıyormuş yani hani bebek olursa uzak duracaksın demiş dün bugünde oldu zaten :)))) ama size bunu kullanmanızı tavsiye etti bize daha doğrusu eğer aşılama tutmaz sa ki bunu düşünemiyorum o zaman bende kullanırım

Kuzu ayşeyle yazıştığındaa çok selamımızı söyle veee dualarımızda onu unutmayacağımızı da söyle canımmmm.
Bu arada sen ne alemdesin kzucummm yumoşların büyümüş bayaaa aşılama hangi olur dedi doktorun

canım bu çarşamba günü belli olur ama ben perşembe cuma günü gibi olur diye düşünüyorum eğer çarşamba istenilen büyüklüğe ulaşmışsa

canım eşim maraşa gitmişti mecburen tek başına gittim doktora
doktor baktı dediki rahim içi iyi endometrium yani
yumurtalıkların iyi dedi büyük olarak 4 tane var ama
en büyügü 15 mm dedi bugünde 3 doz 2 su yaptır
yarın sabah 9 da burda ol bakacam dedi yanındada
çatlatma ignesini getir dedi salı akşamı aşılama yapacak canım
bi öncekinde doktora gittigimde aglamıştım ama rabbim bugün yüzümü güldürdü
inşallah bundan sonrasındada güleriz rabbim yeniden anne olmayı tattırır inşallah

Canım doktor rahim içi iyi endometrium iyi dedi demişsin alttan ultrasonlamı baktı yani endometriumu nasıl görebiliyor

canım fertilaidi o ara birlikte araştırmıştık kadındada erkektede kullanılabilir bişi yumurtlama ve sperm sorununa iyi geliyor diye biliyorum yani tüplerin tıkanıklığına olmayabilir mesela bunun gibi ayşenin yurtsışında tanıdığı vardı ve getirtti ayşenin kendisi girmeyecek topiğe bir süre sizelere dua ediyorum dedi fertişlaidi tavsiye etti eşi zaten bilgisayaarı yasaklıyormuş yani hani bebek olursa uzak duracaksın demiş dün bugünde oldu zaten :)))) ama size bunu kullanmanızı tavsiye etti bize daha doğrusu eğer aşılama tutmaz sa ki bunu düşünemiyorum o zaman bende kullanırım

kuzum bende araştırdım şimdi de 92ytl dio yani biraz pahalı ama neden olmasın yurtdışında daha ucuzsa ordan göndettirebilirim kendime.bakalım zaten bu ay yeterince yiyip içiyorum ayşe böğürtlen köküde içtimi haberin varmı canım ?
yada ne kadar zaman içti...........?
şuan okadar mutluyumkihihoyyythihoyyythihoyyyt:lepi::lepi::teytey::teytey:

ohh be kayracığım gelmiş kayra bakk canım gördün dimi oldu sonunda olduuu çok mutluyummmm

kayram hoşgeldin tatlım duydunmu teyze oluyoruzzzzzzzz:ecrin_bebek::eek:

kuzum bende araştırdım şimdi de 92ytl dio yani biraz pahalı ama neden olmasın yurtdışında daha ucuzsa ordan göndettirebilirim kendime.bakalım zaten bu ay yeterince yiyip içiyorum ayşe böğürtlen köküde içtimi haberin varmı canım ?
yada ne kadar zaman içti...........?
şuan okadar mutluyumkihihoyyythihoyyythihoyyyt:lepi::lepi::teytey::teytey:

evet ayşe aynı zmanda böğürtlen köküde içitim ama az kullandım dedi heralde ya emin değilim yurt dışında tanıdığın var sa ordan araştır ama 92 değildi cnm ebaydan baksan aebay.com orda 28 usd filandı heralde

canım nasılsın eşim izninden kalan 1 haftalık iznini kullanıyo canım 1 hafta evde yani canım pek giremiycem ne yazıkki offf fırsat buldukça gelicem ama sizsiz yapamam kızlar :sinifsinif:

aynen benimkide evde tam bir hafta nasıl geçcek bilmiyorum:)
elişi örerim artık:hulya:

canım nasılsın eşim izninden kalan 1 haftalık iznini kullanıyo canım 1 hafta evde yani canım pek giremiycem ne yazıkki offf fırsat buldukça gelicem ama sizsiz yapamam kızlar :sinifsinif:

hilalle senin kociş tam zamanında evde kaldılar he ayşe hamile kısssss hadi halaya hadiii sensiz olmadı bak valla :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

evet ayşe aynı zmanda böğürtlen köküde içitim ama az kullandım dedi heralde ya emin değilim yurt dışında tanıdığın var sa ordan araştır ama 92 değildi cnm ebaydan baksan aebay.com orda 28 usd filandı heralde

ozaman ordan bakıyım bari sağol tatlım ya darısı bize inşallah
bu ilaca gerek kalmazda hamiş oluruz bu ay inşalllhhhhhhhh:Saruboceq:

inşallah hilalciğim inşallah canım bol dua en büyük ilacımız dua çok dua edenlerden biride ayşedir biliyorsunuz namazı kuran okuması filan allahım bebeğine sağlık uzun ömür versin

:nazar: :nazar:
ayy kıslar ben çok heyecanlıyım sakinleşip öle yazmak istedim ama ayşeciğimden rica ettim o da müsade etti topiğe ben haber vereyim dedim çok mutluyum çığlık atmak sitiyorum neden işyerindeyim ya bağıramıyorum çookkkkkkkk mutluyuzzzzzzzzzzzzzz artıkkkkkkkkkkk ayşeeeeeeeee hamileeeeeeeee

ya çok sevindimmmm harika rabbime şükürler olsun çok çok şükür inşallah sağlıkla kucağına alır ve eşiyle bebeğiyle uzun mutlu bir ömür geçirir canım benim yaaaa tüulerim diken diken oldu darısı senin neşenin ve diğer kızların başına canım :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar: hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

kuzuuu ben bu aşılama tedavisine başlamadan fertilaid.i mi denemsem yoksa ben de onu araştırmıştımm kafama yatmıştı o zaman.

:nazar: :nazar:

ya çok sevindimmmm harika rabbime şükürler olsun çok çok şükür inşallah sağlıkla kucağına alır ve eşiyle bebeğiyle uzun mutlu bir ömür geçirir canım benim yaaaa tüulerim diken diken oldu darısı senin neşenin ve diğer kızların başına canım :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar: hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

darısı seninn de başına kayracıııımmmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah hilalciğim inşallah canım bol dua en büyük ilacımız dua çok dua edenlerden biride ayşedir biliyorsunuz namazı kuran okuması filan allahım bebeğine sağlık uzun ömür versin

bütün dualarım hep sizlerle kendime nekadar dua ediyosam sizede okadar dua ediyorum şimdi çıkmak zorundayım.........offf bu hafta nasıl geçcek bilmiom yaaaaaaa.........
ama çok mutluyum ben bu gazla

bir hafta çalışmaya giriom:)kaydirigubbakcemile
tam zamanı bakarsın tutazemuszemus

X