Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım neşeciğim bende hem rüyamda çok görüyorum hemde hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez hamiş pantolonları almaya başlıyacağım diyorum kendi kendime inşallah allahım nasip ederde inşallah ya mucib dualarımızı kabul et allahım sen büyüksün

inşallah canım inşallah
bizde o hamileligi giyecez herkeste inşallah

kızlar bugün sabah namazında hepimize ayrı ayrı dua ettim tedavi görenlerin bu kadar bebk için uğraşanların isteklerini kabul eyle diye rabbim hepimizin kucaklarını dolsursun ikişer üçer bebişleriniz olsun inşşşş

neşeciğim ya ne güzel kuran okumayı biliyorsunuz namaz kılıyorsunuz ben çok eksikliğini hissetmeye başladım bunların ya inşallah öğrenirim allahım nasip eder banada çalışıyorum ama akşamalrı kur filan bulmak istiyorum

acaba beni içinde hisseden var mı arkadaşlar

canım olacak canım inşallah duaların karşı gelecek rabbim dualarını kabul edecek inşallah ben rüyamda çok görüyorum her gece her gece ama artık hep çocuk bebek benim oluyor ablamın oluyor eltimin oluyor yani her gece görüyorum inşallah olacak rabbimin izni ile inşallah allahım sen büyüksün

tatlım senin için çok dua ediyorum senin yaşadıklarından çok etkileniyorum ben yaa onun için çok dua ediyorum aynı zeynep gibi bir meleğin olsun diye
inşallah canım işte zeynebim öldükten sonra ev bomboş
yeri dolsun istiyorum şimdi beşigi kilerde darma dagın
yeniden beşigini kuralım çoooooooook istiyorum
evet yaşadıklarım çok zor çok sıkıntısını çektim
çok içime attım eşimin yanında bile aglayamadım
eşim de üzülmesin diye
o yüzden kimi görsem diyorum ne olur bana dua edin
inşallah olur hamile kalırsan yüregiime su serpilecek
en azından dogurdum diyorum 2 ay önce düşük yaptım diyorum
olur gözüyle bakıyorum ama rabbimden başkası bilemez
çooook inanarak dua ediyorum çoooook sabrettim asla isyana gitmedim
rabbim mükafatlandıracak ve hayırlı evlat verecektir inşallah

ben çıkıyorum kızlar kendinize iyi bakın
rabbim hepimize o güzel anneligi tattırır inşallah
anne oldum çok güzel bir duygu
allahım hepimize nasip etsin inşallah
dua edin ve arkasına duanızın kabulü için 7 defa YA VEHHAB diyin
rabbim dualarımızı kabul eder inşallah hoşcakalın

inşallah canım işte zeynebim öldükten sonra ev bomboş
yeri dolsun istiyorum şimdi beşigi kilerde darma dagın
yeniden beşigini kuralım çoooooooook istiyorum
evet yaşadıklarım çok zor çok sıkıntısını çektim
çok içime attım eşimin yanında bile aglayamadım
eşim de üzülmesin diye
o yüzden kimi görsem diyorum ne olur bana dua edin
inşallah olur hamile kalırsan yüregiime su serpilecek
en azından dogurdum diyorum 2 ay önce düşük yaptım diyorum
olur gözüyle bakıyorum ama rabbimden başkası bilemez
çooook inanarak dua ediyorum çoooook sabrettim asla isyana gitmedim
rabbim mükafatlandıracak ve hayırlı evlat verecektir inşallah

evet canım sen umudunu kaybetmedikten,olacağına inandıktan sonra hiç bir engel
kalmaz rabbim o kadar büyükki inanki anne olmayan kimse kalmayacak bu topikte ben inanıyorum çok dua ediyorum rabbim yardımcımız olsun tatlım

ben çıkıyorum kızlar kendinize iyi bakın
rabbim hepimize o güzel anneligi tattırır inşallah
anne oldum çok güzel bir duygu
allahım hepimize nasip etsin inşallah
dua edin ve arkasına duanızın kabulü için 7 defa YA VEHHAB diyin
rabbim dualarımızı kabul eder inşallah hoşcakalın

güle güle tatlımmmmopuyorumnanaktan

ayy kıslar ben çok heyecanlıyım sakinleşip öle yazmak istedim ama ayşeciğimden rica ettim o da müsade etti topiğe ben haber vereyim dedim çok mutluyum çığlık atmak sitiyorum neden işyerindeyim ya bağıramıyorum çookkkkkkkk mutluyuzzzzzzzzzzzzzz artıkkkkkkkkkkk ayşeeeeeeeee hamileeeeeeeee

ya kıslar çok şükür çok mutlu oldum yaaaaaaaaaaaaa sıra bizede geliyor çok mutluyum ağlayayımmı güleyimmi şaşırdım valla en iyisi adet yerini bulsun halaya başlarrrrrrr beeeennnn :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kıslar inanmıyorum nasıl görmezsiniz mesajlarımı ya ayşe hamileeeee diyorum hamileeee yenileyin şu sayfaları hadi de katılın bana sevincime sevincimize ay kayrada yok ya offf yavruceylan bubuş alpy hilal aklıma ismi gelmeyen bir çok can yok off yarım yamalak olduk böle

ayy kıslar ben çok heyecanlıyım sakinleşip öle yazmak istedim ama ayşeciğimden rica ettim o da müsade etti topiğe ben haber vereyim dedim çok mutluyum çığlık atmak sitiyorum neden işyerindeyim ya bağıramıyorum çookkkkkkkk mutluyuzzzzzzzzzzzzzz artıkkkkkkkkkkk ayşeeeeeeeee hamileeeeeeeee

ayyyyyyy çoooooookkkkk mutluuuuu olduummmm yaaaaa inanmıyorummmmm :teytey:senağlamasenağlama

kıslar inanmıyorum nasıl görmezsiniz mesajlarımı ya ayşe hamileeeee diyorum hamileeee yenileyin şu sayfaları hadi de katılın bana sevincime sevincimize ay kayrada yok ya offf yavruceylan bubuş alpy hilal aklıma ismi gelmeyen bir çok can yok off yarım yamalak olduk böle

neeee ayşe hamilemi ayyy çok sevindim ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .:nazar::nazar::nazar:darısı hepimize inşalllaaahhhhhh:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv:

çooooook seviiiiindiiiiim yaaaaaa rabbim çokkkk büyüüüüüük teyze olduuuuuuuukkkkkkkkk süpeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsositososito:lepi:delikafadulden

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:.................................................:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

evet kıslar amin darısı bizlere inşallah çok hissetmiştim bu ay onu ve hislerim beni yanıltmadı ya neşede öğrenemeden çıktı

sositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositosositososito:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

X