Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

selamün aleykum. kuzunaz Allah senden razi olsun canim. benim bi sorum olacakti sogan kürüyle ilgili diyoki adet bitiminden en az 7 sonra baslanilacak 15 gun kullanilacak ve 2, adetten 10 önce baslanilacak ve 5 gun icilecek ben anlamadigim su zaten bu kadar zaman bi adan fazla
ikinci adetten 10 önce nasil yapcaz onu anlamadim bilgin varmi canim yardimci olsan sevinirim

:nazar: :nazar:

ya çok sevindimmmm harika rabbime şükürler olsun çok çok şükür inşallah sağlıkla kucağına alır ve eşiyle bebeğiyle uzun mutlu bir ömür geçirir canım benim yaaaa tüulerim diken diken oldu darısı senin neşenin ve diğer kızların başına canım :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar: hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

inşallah canım arkadaşım bak ayşe içime doğmuştu gerçekten hemde çok ve oldu ben böle tahminlerde hiç bulunmam bazen öle bir hissediyorumki bir kerede bir arkadaşa deimki sen güzel bir haber vereceksin gibime geliyor senden çok ümitliyim ya dedim meğer hamileymiş ama kaybı oldu diye kimseye sölemiyormuş ki onuda kaybetmişt zaten

Kuzu bişey sorucamm bi arkadaşımın da tüpü tıkalıymış bizim ayçaa süt ve maydanoz buharı yapmıştı yaaa ayça msn inde kayıtlıysa sorabilir misin tam olarak nasıl yapmıştı diye arkadaş hemen başlıycak çünküü çok uzun zamandır çocuğu olmuyor ve bu kürleri de hiç denememiş.
Eğer bilen varsa onlar da yazabilir.tşk kızlarr.

selamün aleykum. kuzunaz Allah senden razi olsun canim. benim bi sorum olacakti sogan kürüyle ilgili diyoki adet bitiminden en az 7 sonra baslanilacak 15 gun kullanilacak ve 2, adetten 10 önce baslanilacak ve 5 gun icilecek ben anlamadigim su zaten bu kadar zaman bi adan fazla
ikinci adetten 10 önce nasil yapcaz onu anlamadim bilgin varmi canim yardimci olsan sevinirim

şimdi adetine 15 gün kala başlayıp 15 gün içiyorsun ve diğer aylarda 10 gün kala başlayıp 10 gün içiyorsun eğer düzensiz adet oluyorsan adetinin ilk gününden itibaren say canım 15 günün hemen ardından 15 gün kullan diğer aylardada 20. günün ardından başla hemen 10 gün kullan umarım anlatabilmişimdir sorunun nedir canım

kuzum benide hissediversenkaydirigubbakcemile3

canım benim birde kendimi hissediversem dicem ama hissediyorum sanırım kendimide yada ümitliyim valal canım benim en çok istediklerim en çok düşündükleirm haiş kalıyor adalex onu senelerdir tanıyorum çok istiyordum olmasını ayçanisayıda çok düşünüyordum tüpleirm tıkalı tüp bebek tek şansım diyordu o yüzden ayşeyi hepimiz gibi çok istiyordum olmasını birde kendimin olmasını çok istiyorum :)))) bakalım olur inşallah senin neyin vardı kız bak listede yazmayınca unutuyorum heee :))))

ya doktor bi seyin yok diyor hormonlarima bakti sorun yok dedi ama rahim ici nasil onu bilmiyorum dedi rahim filmi cektirecektim hastane de bashekim simdi gerek yok dedi cunku esimin spermlerinde sorun var. benim kadin doktorum ultrasonda bi sorun yok görünüyor dedi ama guatr var bende ondan olabilrimi acaba ama ben biliyorum bende de sorun var cunku adetim cok tuhaf her ay adet görüyorum 31 gunde bir olyuorum ama adetlerim 9 yada 10 sürüyor bi kac gun pihti kanama sonra kahverengi lekeler sorunum tam ne bende anlamadim eger hormonlarda bi sorun varsa kanda kesin cikmazmi anlamadim ya offf.

bari bende sipariş ediyim hasta olunca...
geçengünde yazmıştı ayşe hatırlıyorum ben
olmazsa bidaha siperiş etcem diye hayırlısı bakalımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
aynur,kayra,neşe,tümay,alpy,tatlı,bubuş kız daha sayamadığım herkes umarım bizde birgün burda seviniriz inşallahhihoyyythihoyyyt
ben çok mutluyum gerçekten çooookkkkkkkkksırnaşık şeysırnaşık şey:CüvCüv::CüvCüv:

canım fertilaidi o ara birlikte araştırmıştık kadındada erkektede kullanılabilir bişi yumurtlama ve sperm sorununa iyi geliyor diye biliyorum yani tüplerin tıkanıklığına olmayabilir mesela bunun gibi ayşenin yurtsışında tanıdığı vardı ve getirtti ayşenin kendisi girmeyecek topiğe bir süre sizelere dua ediyorum dedi fertişlaidi tavsiye etti eşi zaten bilgisayaarı yasaklıyormuş yani hani bebek olursa uzak duracaksın demiş dün bugünde oldu zaten :)))) ama size bunu kullanmanızı tavsiye etti bize daha doğrusu eğer aşılama tutmaz sa ki bunu düşünemiyorum o zaman bende kullanırım

tamam anladım cnm benim yada eşimin şu anda bi sorunu yok bekliyoruz bakalım herşey yolunda cok şükür. destek olsun diye kullanmayı düşünebilirim..

ya doktor bi seyin yok diyor hormonlarima bakti sorun yok dedi ama rahim ici nasil onu bilmiyorum dedi rahim filmi cektirecektim hastane de bashekim simdi gerek yok dedi cunku esimin spermlerinde sorun var. benim kadin doktorum ultrasonda bi sorun yok görünüyor dedi ama guatr var bende ondan olabilrimi acaba ama ben biliyorum bende de sorun var cunku adetim cok tuhaf her ay adet görüyorum 31 gunde bir olyuorum ama adetlerim 9 yada 10 sürüyor bi kac gun pihti kanama sonra kahverengi lekeler sorunum tam ne bende anlamadim eger hormonlarda bi sorun varsa kanda kesin cikmazmi anlamadim ya offf.

canım evet guatrdan kaynaklanabilir ama bunun için ilaç kulanmıyormusun eşinin spermindede sorun varmış ne gibi sorun var sayıdamı morfolojidemi harekettemi

canım benim birde kendimi hissediversem dicem ama hissediyorum sanırım kendimide yada ümitliyim valal canım benim en çok istediklerim en çok düşündükleirm haiş kalıyor adalex onu senelerdir tanıyorum çok istiyordum olmasını ayçanisayıda çok düşünüyordum tüpleirm tıkalı tüp bebek tek şansım diyordu o yüzden ayşeyi hepimiz gibi çok istiyordum olmasını birde kendimin olmasını çok istiyorum :)))) bakalım olur inşallah senin neyin vardı kız bak listede yazmayınca unutuyorum heee :))))

eşimde sperm azlığı vardı tatlım

ha bi de adetim bitmek üzere iki gun önce mavi damarlarim cikti gögüslerimde ve meme ucu atrafi daginik bi sekilde kizarmis kilcal damarla gibi ve gögsüm büyümüs bunun hakkinda bilginiz varmi:bbo:

tamam anladım cnm benim yada eşimin şu anda bi sorunu yok bekliyoruz bakalım herşey yolunda cok şükür. destek olsun diye kullanmayı düşünebilirim..

eşinin morfolojisine bakıldımı canım geçen gün gülşen ne dedi bana msnde biliyomusunuz o sebepsizdi ya aşılamaları tutmadı şimdi tüp bebek tedavisinde kendisi bir öğrencisinin babası kadın doğumcuymuş bu hocaya demiş %4 diye oda pek sebepsiz sayılmazmış şimdi aşılama topiğindede bunu anlatıyorum sperm morfolojisi çok önemli durun diğer yazdığım yazıyı buraya kopyalayım kıslar

kesinlikle morfoloji büyük sorun canım bak sana anlatayım ben bir çok topikte bunu okudum sağolsun iyi dr lar bunu söylüyor diyorlarki %4 ün altında tutmaz aşılama hatat tüp bebektede mikroenjeksiyonla olmalı sen git o dr una dekiş bana %3 morfoloji ile nasıl yaptın aşılama bak şimdi morfoloji biliyorsun şekil demek %3 normal %97 si anormal yani canım anladınmı buda birçok yeredn duyduğuma gööre gözünün renginin yeşil yada mavi olması kadar genetik bişi miş spermin başında acroseme diye bir yer var oranın yumurtayı delerek girmesi lazım ibrahim saraçoğlunu sitesinde keçi boynuzu kürüne bakarsanız orda oda açıklamış bunu sperm şekli çok önemli canım bu yüzden bak sana resmini koyuyorum

bak canım şimdi şekillerde en soldaki sperm şekli normal olan şekildir diğerlerinde sırayla baş anomalisine bakarsan büyük baş küçük başlı kuyruk anomalisinde çift kuyrulu filan var boyun anomalisi oluyor yani anormal spermler bunlar canım bunlarda yumurtayı dölleyemiyor haliyle bence bunu dr unla konuşmalısın seni maddi manevi kayıba uğratmış bana göre

bakın kıslar bişi dicem dr lar bu morfolojiye bakmıyorlar ve zaman kaybettiriyorlar ben çok gördüm %4 ün altında aşılama bile tutmaz diyenleri

guatr ilaci aliyorum suan ama bu aralar bogazim agriyo doktor en son tiroidin normal calisiyo dedi ve bogazimda dusumlenme olmus o dugumde azcik kücülmüs sorun yoksa bogazim niye agriyo bu doktorlarmi bi sey demiyo yoksa benmi abartiyorum. ama agri cok hissediyorum

ha bide esim varikosel ameliyat olcak. ama o erkek hallader ya biz bayanlar bizim cok sorunumuz var kafama takiliyor hormonlarim nasil tüplerim acikmi hep kafamam takiliyor yumurtlamam iyi dedi doktor sadece cok hafif yavas dedi ama o sorun degil dedi pco filan hic demedi benim baktigim kadariyla hersey iyi sorun yok dedi ama yine de kafam allak bullak sorun yoksa niye olmuyor ve esimin sperm sayisinda dusuluk var morfoloji bilmiyorum rapor gelmedi hala ama sanirim o normalmis sayi cok azmis ve doktor hamile kalinabilir bu spermlerle dedi ve ameliyatida sart kostu

canım bende sana yazdım diğer topikte uzun uzun ordan bakabilirmisin tekrar

kuzunaz çok güzel anlatmışsın ben istanbulda florance nıgtangelede yaptırdım aşılammamı çok araştırdık hastane süper gerçekten doktor omorfoloji 5 olması lazım ama 3 sorun olmaz demişti 1500 lirada para harcadık uf bilmiyorum

ha bi de adetim bitmek üzere iki gun önce mavi damarlarim cikti gögüslerimde ve meme ucu atrafi daginik bi sekilde kizarmis kilcal damarla gibi ve gögsüm büyümüs bunun hakkinda bilginiz varmi:bbo:

canım bu hamilleik belirtisi olabilir ama sen adetim yeni bitiyor diyorsun prolaktin hormonuna baktırdınmı bu yüksekse memelerde belirti verir bak canım sana guatrın için cevizin perdesinden yapılan kürü önerebilirim soğan suyunu istersen kullanabilirsin faydası var zararı yok yalnız tansiyonunu düşürebilir biraz ve hayıt tohumu kullanabilirsin eşin için keçi boynuzu eğer sigara içmiyorsa havuç suyu ve e vitamini ve iyi beslenme şart ama biraz sabırlı da olman lazım ve herşey birer vesile bu yüzden önce dua

X