Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canlarım bakın bişi dicem şimdi ayşe ailesiyle filan sevincini paylaşıyor heyecanlı filan topiğe gelemiyor ama ikide bir sizi soruyor bana birde 10 gün filan eşi yasaklamış bilgisayarı ama size hep dua edecekmiş yani bizlere ve fertilaid i tavsiye ediyor böğürtlen kökünü tavsiye ediyor kıslar

böğürtlen kökü ne içindi tatlım

Kuzunaz cım ayşenin hamile olmasına çok sevindim benimde içimden ayşe geçiyordu hep birkaç gündür. İnşallah sen de ben de diğer arkadaşlarımız da hamiş olucaz ve burdan sevincimizi paylaşıcaz. Ayşecim allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok mutlu oldum bu habereee.

:teytey: işte buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::teytey:
Allahımm ne kadar büyükkk.Rabbime şükürler olsunnnnnnnn
çokkkk mutluyumm yaaaaaaa :teytey: :teytey::teytey:

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:allahım inannamıyorum yaaaaaaaaaaaaaa
ağlamak istiyorum bağırmak istiyorum uzun zamandır hiç bu kadar mutlu olmamıştımmmmmmm
oleeyyyyyyyyyyyyy be işteeeeeeeeeeee buuuuuuuuuuuu
nasıl sevindim bilemezsiniz yaaaaaaa
allah hepimize nasip etsin........
ayşem hamile haaaaaaaaaaa
şükür sana yarabbim
inanamıyorum haaaaaalllllllllaaaaaaaaaaa:teytey::teytey::teytey:
ayşem hamile:CüvCüv::CüvCüv:

evet yaa kıslar ayşemiz hamişşş şimdi ona bol bol dua edeceğiz biliyorsunuz bizler zor hamile kalırız bu seferde bebklerimiz için endişe ederiz o yüzden dua edin alpyciğim sen hala adet olmadınmı

hilalciğim ya ben ne yapayım işyerindeydim birden ayşe msn den bişi yazmış sandım altta turuncu sinyal vardı bi açtımki ne yazısı karşımda çift çizgili testin resmi duruyor allahım sevinçten bağırıcam işyerindeyim ay çok fena oldum burda bir bilseniz

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:bebiş geliyooooooooooooooooooooo
hala şaşkınım ya allah kucağına alamak nasip etsin inşallah bu bana acayip moraol oldu acayip gaz oldu anlatamam
neşemde burda olaydı keşke......
ben aslında girmicektim yazmıştım eşim evde diye ama uyuyunca biley dürttü beni inananmıyorum yaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2
yuppppppppppiiiiiiiiiilülülülülülü

varya yemin ederim şok geçirdim yaaaaaa
hala elim ayağım titriyor.......
ne güzel bir gün bu yarabbim allah bizlerede yaşatsın inşallah.......nasıl mutluyum yaaaaaaaaa:lepi::lepi:
şuanda hepinizin yanında olmak sizlere sarılmak isterdim......Şeniz

canım fertilaid i öneriyor ayşe bilginiz olsun ki bu fertilaid yurtdışında üretildiği için pek kullanan olmamış az kişi gördüm kullananı ama her kullanan hamile kaldı denenebilir

günaydın kıslar bubuşcuğum üzüldüm sen den ve ayşeden çok ümitliydim ümidimiz ayşeye kaldı

ayyyyyyyyy süüpeeerrr
ayşecik bebişine kavustuguna göre sıra bende kuzucum hep ikimizi diyodunya allahım inşallah bizlerede nasip etsin.
Ayseeee gözün aydın allah sağlıkla mutlulukla kucagına versin inşallah.
Kızlarrrr umudumuzu kaybetmeyelim ne olur.her ay 1 kişinin haberini almaya bile razıyım yeterki olsun.

hele ben ayşenin yanında olmayı çok istedim o an valla kucağıma alır dönderirdim birden o kadar coştum ya çok güzeldi :)))) allah bizlerede nasip etsin inşallah onuda bebeğinide korusun muheymin adıyla muamele etsin

evet canım herşey çok güzel gidiyor bakın ben tedavide olduğum için zaten ilaç kullanıyorum ama sizler kürleri uygulayın canlarım ya önümüzdekiş ay yani ocaktada bir haberimiz daha var canlarım yani 2 haber neşe ve ben geliyoruz :)))) tabi işin şakası allah bilir ama inşallah canım olur

canım fertilaid i öneriyor ayşe bilginiz olsun ki bu fertilaid yurtdışında üretildiği için pek kullanan olmamış az kişi gördüm kullananı ama her kullanan hamile kaldı denenebilir

bari bende sipariş ediyim hasta olunca...
geçengünde yazmıştı ayşe hatırlıyorum ben
olmazsa bidaha siperiş etcem diye hayırlısı bakalımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
aynur,kayra,neşe,tümay,alpy,tatlı,bubuş kız daha sayamadığım herkes umarım bizde birgün burda seviniriz inşallahhihoyyythihoyyyt
ben çok mutluyum gerçekten çooookkkkkkkkksırnaşık şeysırnaşık şey:CüvCüv::CüvCüv:

inş canım inşşşşş bizde mutlu haberler veririz çoook mutlu oldum sanki kendim hamile kalmış kadar sevindim yaaaaa:dance::dance::teytey::teytey:

evet yaa kıslar ayşemiz hamişşş şimdi ona bol bol dua edeceğiz biliyorsunuz bizler zor hamile kalırız bu seferde bebklerimiz için endişe ederiz o yüzden dua edin alpyciğim sen hala adet olmadınmı

canım olmadım hala bugün 39. günümm canımm
ayşe'ye çooooookkk sevindim çooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
:teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…