Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sonrada abdest aldım bugün biraz kuran okuyayım diyorum
yine dünki gibi kızım için yasin
çocugumun olması için meryem suresi

Allah kabul etsin canım ya kızlar bişey soracam ateşimi ölçüyorum
adet bitimimden beri ama çok düzensiz gidiyo hep aynı saatte ölçüyorum sabah yataktan kakmadan ölçüyorum

çatlatma ignem yapıldı bugün sabah 08:15te
salı akşam 18:00 da çagırdı aşılama yapacak
dualarınızı bekliyorum arkadaşlar
önceki tedavilerimde çok yumurtam oluyordu ama
bu ay sadece 2 tane var dedi doktor
sabah ölçüm yaptı biri 18mm digeri 15mm dedi
18mm yumurta sag tarafımda çok yumurta oldugu zaman
yumurtalar güzelce büyüyemiyor yarın akşama kadar
dahada yumurtaların büyür 18mm lik olan yumurtan 20mm i geçer
15mm olan yumurtan da 18 mm felan olur dedi
bakalım hayırlısı rabbim emegimizin karşılıgını bebekle mükafatlandırır inşallah

Allah kabul etsin canım ya kızlar bişey soracam ateşimi ölçüyorum
adet bitimimden beri ama çok düzensiz gidiyo hep aynı saatte ölçüyorum sabah yataktan kakmadan ölçüyorum
bende ölçüyordumda bıraktım canım
bende stres yapıyordu bıraktım ve
inanki kendime geldim yumurtalıklarım
birden büyümeye başlamıştı

çatlatma ignem yapıldı bugün sabah 08:15te
salı akşam 18:00 da çagırdı aşılama yapacak
dualarınızı bekliyorum arkadaşlar
önceki tedavilerimde çok yumurtam oluyordu ama
bu ay sadece 2 tane var dedi doktor
sabah ölçüm yaptı biri 18mm digeri 15mm dedi
18mm yumurta sag tarafımda çok yumurta oldugu zaman
yumurtalar güzelce büyüyemiyor yarın akşama kadar
dahada yumurtaların büyür 18mm lik olan yumurtan 20mm i geçer
15mm olan yumurtan da 18 mm felan olur dedi
bakalım hayırlısı rabbim emegimizin karşılıgını bebekle mükafatlandırır inşallah

amin canım hakkında hayırlısı olurda emeklerin boşa çıkmaz inşşş tedavin bir melekle taçlanır inşşş

adetin 12 .günü çatlatma ignem yapılmış oldu
adetin 13.günüde aşılamam yapılacak
inşallah kısmet olur hamile kalırsak
2010 da çooooooooook sevinecez inşallah

amin canım hakkında hayırlısı olurda emeklerin boşa çıkmaz inşşş tedavin bir melekle taçlanır inşşş

inşallah canım benim
bi emekti verdik işteinşallah anne oluruzsa
en azından zeynebimin yerini birazda olsa doldurur
son şansımızdı başka aşılama yok artık bizim için
yaza tüp bebek kalır ama allahım tüp bebege muhtaç etmeden
nasip eder inşallah bu ocak ayında
kendimi bu sıralar hep hamilelikle hayal ediyorum

buldum Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Ben inanıyorum arkadaşlar..Duanın açamayacağı kapı yok. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin diye öğrendiğim duaları sizinle de paylaşmak istedim.Allah kısmet ederse ben de okumaya çalışacağım

1. Kur'an okumayı bilenler için : Meryem suresini 41 gece okumak çocuğun olmasına vesile oluyormuş deneyen sonuç alanlar var

2.Şöyle bir dua var kur' anda.Hz.Zekeriya'nın çocuğu olmuyormuş ve bu duayla yalvarmış rabbine ve çocuk vermiş allah ona.Dua şu: Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'.

2. Allahın isimlerinden biri olan varis (a harfi uzatılarak okunacak) mirasçı anlamına gelen vaaris kelimesi var ya işte o.
ışte bu ismi ya vaaris ya vaaris diyerek günde 707 kere okuyanın çocuğu olurmuş denemekte fayda var
olmasa da sevaba gireriz allahın adını anmaktan zarar gelmez ki.

canlarım..ramazan da geliyor asılalım dualara...yolumuzu aydınlatsın mevla.. tedavilerimizi kolaylaştırsın, mucizelerimize kavuştursun bizi.ona sığınalım bizi en iyi anlayacak olan,kalplerimizdeki iyi kötü her niyeti en iyi bilen bizi yaratan mevlamızdır şüphesiz

duaların kabulü dileğiyle..hepimiz anne oluruz ve buradan yeni gelen üyelere umut oluruz inşallah

alıntıdır kızlar

bendemi bıraksam acaba çünkü gerçektenn ölçüm yaparken aklımda hep bebek düşüncesi var

valla canım adetin 2.günü başladım
birgün bir derece iniyor
birgün bir derece çıkıyor
baktım strese girdikçe yumurtalıklar büyümüyo
bende bıraktım zaten tedavi görüyordum ben
bırakınca işim yolunda gitti yumurtalarım büyüdü
sen bilirsin sana bırak diyemem

inşallah canım benim

Rabbim hayallerini gerçeğe çevirsin inşşş hayırlısıyla yavrun göbüşünde olur rabbim yardımcın olsun

neşeciğim canım hoşgeldin ay kıslar ya kusura bakmayın açıyorum ama yazamıyorum işlere dalıyorum neşeciğim senin adına sevindim demek salı akşamı bebeğine yada bebeklerine doğru yolculuk başlıyor he :)) allah yardımcın olsun benimde çarşamba günü belli olacak canım ama çarşamba tam 14. günüm oluyor yani seninle aynı adet olduğumuzu varsayarsak seninde salı 13. günün oluyor ben muhtemelen eğer çarşamba istenilen büyüklüğe ulaşırsa perşembe yada cuma aşılamam olur diye düşünüyorum yalnız ben çift aşılama yaptıracağım yani 2 gün üst üste allahım sen yardım et bizlere yarabbim inşallah neşeciğim adım adım yaklaştıkça endişelerde artıyor değilmi alalhım sne yardım et bize yarabbim

inşallah canım benim

canım neşeciğim bende hem rüyamda çok görüyorum hemde hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez hamiş pantolonları almaya başlıyacağım diyorum kendi kendime inşallah allahım nasip ederde inşallah ya mucib dualarımızı kabul et allahım sen büyüksün

canım neşeciğim bende hem rüyamda çok görüyorum hemde hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez hamiş pantolonları almaya başlıyacağım diyorum kendi kendime inşallah allahım nasip ederde inşallah ya mucib dualarımızı kabul et allahım sen büyüksün

kuzucum yaaaa sen benim içimden çok geçiyosun yaa rabim yardımcın olsun da hep ilk haberi sen verecekmişsin gib geliyo yaa:dance:

buldum Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Ben inanıyorum arkadaşlar..Duanın açamayacağı kapı yok. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin diye öğrendiğim duaları sizinle de paylaşmak istedim.Allah kısmet ederse ben de okumaya çalışacağım

1. Kur'an okumayı bilenler için : Meryem suresini 41 gece okumak çocuğun olmasına vesile oluyormuş deneyen sonuç alanlar var

2.Şöyle bir dua var kur' anda.Hz.Zekeriya'nın çocuğu olmuyormuş ve bu duayla yalvarmış rabbine ve çocuk vermiş allah ona.Dua şu: Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'.

2. Allahın isimlerinden biri olan varis (a harfi uzatılarak okunacak) mirasçı anlamına gelen vaaris kelimesi var ya işte o.
İşte bu ismi ya vaaris ya vaaris diyerek günde 707 kere okuyanın çocuğu olurmuş denemekte fayda var
olmasa da sevaba gireriz allahın adını anmaktan zarar gelmez ki.

canlarım..ramazan da geliyor asılalım dualara...yolumuzu aydınlatsın mevla.. tedavilerimizi kolaylaştırsın, mucizelerimize kavuştursun bizi.ona sığınalım bizi en iyi anlayacak olan,kalplerimizdeki iyi kötü her niyeti en iyi bilen bizi yaratan mevlamızdır şüphesiz

duaların kabulü dileğiyle..hepimiz anne oluruz ve buradan yeni gelen üyelere umut oluruz inşallah

alıntıdır kızlar
evet canım ben meryem suresini okuyorum elimden geldigince ezberlemeye az kaldı 7 sayfa meryem suresi
dedigin ayete gelince zeynebi kaybettigimizin 2.gününde bana hoca yazdı ve günde 21 defa oku dedi meryem suresinin içindeki ayet oluyor anlamıda güzel ama
rabbim bana tarafından temiz bir zürriyet ihsan eyle .şüphesizki sen duayı hakkıyla işitensin
bide özellikle yatsı namazından sonra hacet namazı kılıp arkasına duasını okuyorsun o duada şöyle:
Allahım senden diliyor ve dileniyorum.rahmet peygamberi elçinhazreti muhammedi(s.a.s)vesile ederek sana teveccüh ediyorum.Ya muhammed(s.a.s)şu hacetimin (hacet yazan kısmı söylemiyosun hacetin yerine istedigin duanı söyleyip devam ediyorsun)yerine getirilmesi içinseni vesile yaparakrabbime yöneliyorum.Allahım peygamberimizi hakkımda şefaatçi eyle.
ben inanıyorum arkadaşlar rabbim nasip edecektir.kullarını boynu bükük bırakmaz

valla canım adetin 2.günü başladım
birgün bir derece iniyor
birgün bir derece çıkıyor
baktım strese girdikçe yumurtalıklar büyümüyo
bende bıraktım zaten tedavi görüyordum ben
bırakınca işim yolunda gitti yumurtalarım büyüdü
sen bilirsin sana bırak diyemem

bende bırakcam yaa ne yapayım zaten yumurtladığımı hissediyorum ben karnımda maç yapılıyo gibi oluyo bide akıntım oluyo neyse:teytey: sallayım bu ay ölçümü

evet canım ben meryem suresini okuyorum elimden geldigince ezberlemeye az kaldı 7 sayfa meryem suresi
dedigin ayete gelince zeynebi kaybettigimizin 2.gününde bana hoca yazdı ve günde 21 defa oku dedi meryem suresinin içindeki ayet oluyor anlamıda güzel ama
rabbim bana tarafından temiz bir zürriyet ihsan eyle .şüphesizki sen duayı hakkıyla işitensin
bide özellikle yatsı namazından sonra hacet namazı kılıp arkasına duasını okuyorsun o duada şöyle:
Allahım senden diliyor ve dileniyorum.rahmet peygamberi elçinhazreti muhammedi(s.a.s)vesile ederek sana teveccüh ediyorum.Ya muhammed(s.a.s)şu hacetimin (hacet yazan kısmı söylemiyosun hacetin yerine istedigin duanı söyleyip devam ediyorsun)yerine getirilmesi içinseni vesile yaparakrabbime yöneliyorum.Allahım peygamberimizi hakkımda şefaatçi eyle.
ben inanıyorum arkadaşlar rabbim nasip edecektir.kullarını boynu bükük bırakmaz

ayyy canım sağol anlattığın için bende yapacam artık

neşeciğim canım hoşgeldin ay kıslar ya kusura bakmayın açıyorum ama yazamıyorum işlere dalıyorum neşeciğim senin adına sevindim demek salı akşamı bebeğine yada bebeklerine doğru yolculuk başlıyor he :)) allah yardımcın olsun benimde çarşamba günü belli olacak canım ama çarşamba tam 14. günüm oluyor yani seninle aynı adet olduğumuzu varsayarsak seninde salı 13. günün oluyor ben muhtemelen eğer çarşamba istenilen büyüklüğe ulaşırsa perşembe yada cuma aşılamam olur diye düşünüyorum yalnız ben çift aşılama yaptıracağım yani 2 gün üst üste allahım sen yardım et bizlere yarabbim inşallah neşeciğim adım adım yaklaştıkça endişelerde artıyor değilmi alalhım sne yardım et bize yarabbim

inşallah canım benim
evet adet olduk tedaviye başlayacaz derken
tedavide bitti işte aşılama gününe geldik
biz elimizden geleni yaptık gerisi rabbime kaldı
ben çift aşılamayı senden duymuştum canım
ben tek aşılama yaptıracam ve son aşılamam olacak
inşallah olurda artık üzülmeyiz 2010 da hep seviniriz

X