Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Neşecim haberlerine sevindim canım
bak üzüldüğüne değmedi

İnşaaalllaaah kuzucumdan da güzel haberler gelir

veee
belki ben de bugün yarın adet olursam
Ki bugün sancılarım arttı (inşaalllaah olurum)
klomene başlarım
inşaalllaaah benimde bebişim olur teyzeleriiii

teşekkürler canım
evet üzüldügüme degmedi ama yinede üzülüyoruz
işte olumsuz birşey olunca
inşallah sende tedavine başla
olur inşallah canım

neşeciğim sein kaç yumurtan var kaç mm ler filan bilgin varmı

canım en büyügü 15 mm dedi
onun haricindede 2 yada 3 tane gördüm doktora dedim
onlarda büyümeye hazırlanıyor dedi
ama tam büyük olan senin gibi bendede 1 tane sag yumurtalıklarımda canım
sagda 1 yumurta ondan biraz küçük olanda solda 2 tane ama milimini sormadım

s. a kızlar ALLAH C.C HARILI EVLATLAR NASİP ETSİN ÜZÜLMEYİN OLUR İNŞALLAH DUA HERŞEYDİR NAMAZINIZI KILIN İNŞ İSTERSENİZ SİZLER İÇİN COK FAZLA DAUA İSTEYEBİLİRİM BANA ULAŞMANIZ YETERLİ ... SELAM VE DUA İLE KALIN

ben eşimin playstatıon oyununun bitmesini bekliyorum tabi baştan tekrar tekrar oynamazsa ağdaya gideceğim aşılama öncesi komple ağda yaptırayım bu pko biliyorsunuz tüylerle başedilmiyor

bende tüylenme yok öyle makineyle her yerimi alıyorum 1 hafta önce almıştım
dedim tedavi öncesi temizleneyim temizlenmezsem rahat etmiyorum
ne kadarda olsa doktora görünüyoruz

Kızlaaar normalde yumurtlma tarihi adetten önceki 14. gündür
Ben hep hangi gün yumurtladığımı adet gelince bu yolla kesin hesaplarım

Yani diyelim ben ekim ayında 1. gün adet oldum 14.ve 15. gün yumurtladım diyorum ateşe bakarak
fakat kesin hangi gün olduğunu kasımdaki adet başladığında anlıyorum
ve tahminim yaklaşık olarak doğru çıkıyor
yani ekimin 30'unda adet olunca geriye doğru sayarak 14. gün çıkartıyorum

Şimdi bu durumda benim yarın adet olacağım kabul edilirse 20 ve 21. gün yumurtlamışım diyebilir miyiz??

Çünkü yumurtladıktan sonra ısı yüksek kalır bir kaç gün daha
bende 13 14 15 16. günle ısı ani düşüp yüklselmiş tıpkı yumurta çatlayacakmış gibi
ama sonrasında ateş yüksek kalmamış
Üstelik gebe değilim
Şimdiye çıkması lazımdı o günlerde yumurtladısam ve hamile kalmış olsaydım
fakat
20 ve 21 günler yani ısının aniden düşüp yükseldiği günler var
ben o zaman yumurtladıysam bu gün yarın adet olurum
diye düşünüyorum
Çünkü bu günlerin peşine ısı yükselmiş ve daha sonra sabitlenmiş
Ne dersiniz
yürüttüğüm mantık doğru mu acaba???
yani ben geç mi yumurtladım???
2. gün….36.0
3. gün….36.1
4. gün….36.3
5. gün….36.1
6. gün….36.2
7. gün….36.1
8. gün….36.1
9. gün….ölçmedim
10. gün….36.4
11. gün….36.2
12. gün….36.1
13. gün….36.0
14. gün….36.4
15. gün….36.2
16. gün….36.6
17. gün….36.1
18. gün….36.1
19. gün….36.1
20. gün…36.0
21. gün….36.5
22. gün….ölçmedim
23. gün….36.7
24. gün….36.3
25. gün….36.5
26. gün….36.3
27. gün….36.5
28. gün….36.4
29. gün….36.8
30. gün….36.5
31. gün….36.5
32. gün….36.5
33. gün….36.5
34. gün….36.4
35. gün….36.2

s. a kızlar ALLAH C.C HARILI EVLATLAR NASİP ETSİN ÜZÜLMEYİN OLUR İNŞALLAH DUA HERŞEYDİR NAMAZINIZI KILIN İNŞ İSTERSENİZ SİZLER İÇİN COK FAZLA DAUA İSTEYEBİLİRİM BANA ULAŞMANIZ YETERLİ ... SELAM VE DUA İLE KALIN

hoşgeldin canım
banada dua edermisin
ben kimi görsem ne olur bana dua edin diyorum
özellikle bu ay çok dua topladım
ama sendende istiyorum
bana da çocugum olması için dua edermisin canım
adım NEŞE

Allah razı olsun canım
Böyle dua için yardıma hazır neferler görmek ne güzel
Tekrar Allah razı olsun canım

teşekkürler arkadaşım bizim dualara zaten çok ihtiyacımız var tabikide isteriz nasıl olacak

yavru ceylancım seninde ateşin inişli çıkışlı hep
ben bugün bıraktım sitrese giriyorum
bu ay öyle ateş ölçmeyi bıraktım

hoşgeldin canım
banada dua edermisin
ben kimi görsem ne olur bana dua edin diyorum
özellikle bu ay çok dua topladım
ama sendende istiyorum
bana da çocugum olması için dua edermisin canım
adım NEŞE

EDERıM TB Kı BENDE FACE BOKK ARKADAŞ LıSTEM 4000 KÜSÜR VE SAĞOLSUN HENSı DıNDAR ıNSANLAR DUALARINI BENDEN EKSıT ETMıYORLAR ıSMıNıZ YETERLı DUA ıÇıN GURUBUMDAN HERKEZE MSJ OLARAK DUA ıSTıCEM BıR KAÇ KıŞı DAHA ADINI YAZARSAN ıSTERıM ıNŞ BU DUALAR SAYESıNDE 3.CÜ EVLıLıĞıMı YAPIYORUM ıLK EŞıM ÖLDÜ :KK43: 3. BENı ALDATTI ELHAMDURıLLAH NıŞANLIM MELEK GıBı BıRı AıLESıDE ALLAHIMDAN BANA COK GÜZEL BıR HEDıYE :) FACEDE ADIM SıNEM SıNEMCE YEŞıL PEÇELı RESMıM VAR ANıMASYON BıR RESıM AMA PEÇELı:roflol:

Son düzenleme:
evet yavruceylan ateş ölçme yöntemi evde ovülasyon takibi bunlarda ayrı bir stres canım ya 20. gün en çok düşmüş ateşin inşallah yumurtlamışsındır yumurtladığını düşündüğün günden 14 gün sonra test yapabilirsin

yavru ceylancım seninde ateşin inişli çıkışlı hep
ben bugün bıraktım sitrese giriyorum
bu ay öyle ateş ölçmeyi bıraktım

Canım zaten sorun orada
Bunsan sadace 6 ay önce böyle olmuştu bide
yoksa hep düzenli sayılabilirdi adetim ve ateşim
O yüzden bu ay işin içinden çıkamıyorum
O yüzden mantığım doğru mu diye soruyorum

EDERİM TB Kİ BENDE FACE BOKK ARKADAŞ LİSTEM 4000 KÜSÜR VE SAĞOLSUN HENSİ DİNDAR İNSANLAR DUALARINI BENDEN EKSİT ETMİYORLAR İSMİNİZ YETERLİ DUA İÇİN GURUBUMDAN HERKEZE MSJ OLARAK DUA İSTİCEM BİR KAÇ KİŞİ DAHA ADINI YAZARSAN İSTERİM İNŞ BU DUALAR SAYESİNDE 3.CÜ EVLİLİĞİMİ YAPIYORUM ELHAMDURİLLAH NİŞANLIM MELEK GİBİ BİRİ EŞİDE ALLAHIMDAN BANA COK GÜZEL BİR HEDİYE :) FACEDE ADIM SİNEM SİNEMCE YEŞİL PEÇELİ RESMİM VAR ANİMASYON BİR RESİM AMA PEÇELİ:roflol:

arkadaşım benim adım aynur şu an bende tedavideyim bizim için böyle bir iyilik yaparsan çok mutlu oluruz allah bin kere bin kere razı olsun duaların sanada dönsün inşallah çok sevindirdin bizleri

EDERİM TB Kİ BENDE FACE BOKK ARKADAŞ LİSTEM 4000 KÜSÜR VE SAĞOLSUN HENSİ DİNDAR İNSANLAR DUALARINI BENDEN EKSİT ETMİYORLAR İSMİNİZ YETERLİ DUA İÇİN GURUBUMDAN HERKEZE MSJ OLARAK DUA İSTİCEM BİR KAÇ KİŞİ DAHA ADINI YAZARSAN İSTERİM İNŞ BU DUALAR SAYESİNDE 3.CÜ EVLİLİĞİMİ YAPIYORUM ELHAMDURİLLAH NİŞANLIM MELEK GİBİ BİRİ AİLESİDE ALLAHIMDAN BANA COK GÜZEL BİR HEDİYE :) FACEDE ADIM SİNEM SİNEMCE YEŞİL PEÇELİ RESMİM VAR ANİMASYON BİR RESİM AMA PEÇELİ:roflol:

Canım benim içine dua edebilir misin??
Adım Tümay

EDERİM TB Kİ BENDE FACE BOKK ARKADAŞ LİSTEM 4000 KÜSÜR VE SAĞOLSUN HENSİ DİNDAR İNSANLAR DUALARINI BENDEN EKSİT ETMİYORLAR İSMİNİZ YETERLİ DUA İÇİN GURUBUMDAN HERKEZE MSJ OLARAK DUA İSTİCEM BİR KAÇ KİŞİ DAHA ADINI YAZARSAN İSTERİM İNŞ BU DUALAR SAYESİNDE 3.CÜ EVLİLİĞİMİ YAPIYORUM İLK EŞİM ÖLDÜ :KK43: 3. BENİ ALDATTI ELHAMDURİLLAH NİŞANLIM MELEK GİBİ BİRİ AİLESİDE ALLAHIMDAN BANA COK GÜZEL BİR HEDİYE :) FACEDE ADIM SİNEM SİNEMCE YEŞİL PEÇELİ RESMİM VAR ANİMASYON BİR RESİM AMA PEÇELİ:roflol:

Rabbim hayırlı eşler hayırlı kaderler nasip etsin canım sana (amin)

teşekkürler arkadaşım bizim dualara zaten çok ihtiyacımız var tabikide isteriz nasıl olacak
benim özellikle çok inandıgım meryem suresi okuya okuya neredeyse ezberledim
biraz sonrada okuyacam bide arkadaşlar dua ettikten sonra duanızın kabulü için
YA VEHHAB 7 defa söyleyin ve dilimden düşürmedigim
RABBİ YESİR VELA TUASSİR
RABBİ TEMMİM BİL HAYIR
rabbim işimizi kolaylaştır
rabbim bu işi hayırla tamamla
sürekli dilinizde olsun
ve yatsı namazının arkasından HACET NAMAZIkılın
4 rekat ilk rekatta fatiha.3 tane ayetel kürsi
2.rekatta fatiha.ihlas.felak .nas
3.rekatta fatiha.ihlas.felak.nas
4.rekatta fatiha ihlas felak .nas
sonrada namaz bitirilir ve hacet duası var o okunur
dua içerisinde hacet yazan yeri söylemiyorsunuz
onun yerine istegini duanı söylüyorsun

EDERİM TB Kİ BENDE FACE BOKK ARKADAŞ LİSTEM 4000 KÜSÜR VE SAĞOLSUN HENSİ DİNDAR İNSANLAR DUALARINI BENDEN EKSİT ETMİYORLAR İSMİNİZ YETERLİ DUA İÇİN GURUBUMDAN HERKEZE MSJ OLARAK DUA İSTİCEM BİR KAÇ KİŞİ DAHA ADINI YAZARSAN İSTERİM İNŞ BU DUALAR SAYESİNDE 3.CÜ EVLİLİĞİMİ YAPIYORUM İLK EŞİM ÖLDÜ :KK43: 3. BENİ ALDATTI ELHAMDURİLLAH NİŞANLIM MELEK GİBİ BİRİ AİLESİDE ALLAHIMDAN BANA COK GÜZEL BİR HEDİYE :) FACEDE ADIM SİNEM SİNEMCE YEŞİL PEÇELİ RESMİM VAR ANİMASYON BİR RESİM AMA PEÇELİ:roflol:

canım adını arattım facebookta ama çıkmadı

X