Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet cnm bu dediklerinin hepsini biliyorum ama ne kadar rahat olayım desemde saatler ilerleyipte hasta olmadıkca yine hevesleniyorum .
cnm bu arada duan için teşekkürler ağzına yüreğine sağlık allahım kabul eder inşallah.
insanların birbirine ettiği dualar daha içten olurmuş
işte şu yarınıda bi atlatırsam hayırlısıyla pzt burda herkese umut olmayı allahım nasip etsin bana inşallah. o kadar cok şey yasadımki bende burda cok ayrıntılı bahsedmesemde hepinize umut olmayı cok isterim.
takvimden önceki ayların hastalık günlerine bakıyodum da düşünsene gecen ay martta eşimle teste gitmişiz. morfoloji için neler neler allahım inşallah hepsi geride kalır.

:1hug:

:a015: hayırlı cumalar kızlar hepinize kuzucum ne kadar güzel dua etmişsin canımm benim rabbim kabul etsin inşalllahhh tüm yüreğimle amiiiinnn diyorum çok güzel bi dua çokkk:gitme:

Son düzenleme:
canım inşallah hamilesindir mutlaka haber ver bizlere
bi sevinek ya:teytey:hihoyyyt

inşallah cnm allahın izniyle sizlerde moral olurum umut olurum yada birlikte sabretmeye devam ederiz.
bakalım sınavımız daha ne kadar sürecek. her şerde bir hayır vardır bundada vardır bi hayır inşallah gönlümüzden geçenle sonuçlanır.

Bubuş cum pazartesi güzel haberini bekliyoruz canım hadi inşallaahhh

sağol cnm pazartesi işe gelince yazarım sonucu evde netim bağlı değil. yoksa anında haber vermek isterim zaten bi gelişme olunca hemen burası aklıma geliyor.
hayal etmekten bile korkuyorum.sevincimi:1hug:

Kızlar salı günü çatlatma iğnesi vuruldum bildiğim kadarıyla iğneden sonra karnımda kasıklarımda sancı olması gerekiyor ama bende hiç sancı olmadı. Ve yumurtlama günlerinde akıntının çoğlaması lazım iki parmak arasında uzayan cinsten olması lazım ama bende hiç akıntı da yok kuru yani.Neden böyle olduğunu anlamadım. Acaba yumurtalarım çatlamadımı çatlamazsa kist mi olur bilen varmı?

kayracım hoşgeldin arada bir geliyor içimden böle dua etmek hadi bubuş ve ayşe ne olur benim hislerimi yanıltmayın bu ay en çok içimden geçenler sizlersiniz allahım inşallah mucizeniz göbüşünüzdedir

kuzucum çok güzel dua etmişsin rabbim gönlündekini bizimde gönlümüzdekini en kısa zamanda nasip eder inşşş hayırlısıyla bebeğimiz olur tatlım:Saruboceq:

aynen benimde içimden bubuş ayşe ve neşe geçiyo diyorum bu ay inşallah bize güzel haberler geliyo.....

bubuşcuğum bende hamile kalırsam sevincimi hayal etmekten korkuyuırum sevinçten heyecandan düşürüürm diye korkuyorum valla

bu arada oldu sayfalar 1200 maşallah diyen yokmu allah nazardan saklasın topiğimizi :enbuyukkk:

ben yokum galiba :1no2::1no2:senağlama

kuzucum inşallah canım hepimiz hamile kalacaz bn buna canıgönülden inanıyorum.şimdilik bunlar sanki ağır başıyo gibi....ama senden gelecek bi süprizide hani beklemiyo değilim....ben çok cahilmişim buraya girince sizlerin paylaşımlarınızı okuyunca anladım.şimdilik tedavi görmüyorum ama bahara ankaraya gidip hem eşim hem ben muayene olmak istiyorum....

hoşbuldum canım rabbim dualarını ve dualarımızı kabul etsin inşallah canım

canım ben aşılama için tedavideyim şu an hamile kalırsam sürpriz olmaz ama ben bubuş ve ayşeyi normal yolla hamile kalacağını ümit ediyorum işte bunlar sürpriz olur inşallahta öle olur allahım sen yardım et normal yolla mucizevi bir şekilde hamile kalan birtek ayçanisa var ondan sonrada epey bi zaman oldu hamiş haberi almayalı

veeeee 1200 lerede geldik 1300den önce 3 hamilemiz inşallah kızlar hadi hayırlısı inşallaaahhh

eti puf vardı sonra canım ama tedavimi normalmi ben bilmiyorum

kıslar evet gebelik hesaplayıcılarına göre ayçanisa 9+3 haftalık hamilve muhtemel doğum tarihi 27 temmuz 2010 adalex ise 11+6 haftalık hamile muhtemel doğum tarihi ise 10 temmuz 2010 allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin şimdi neşe ile ben hamile kalacaksak eğer şimdiden 1+1 haftalık hamileyiz inşallah 5+1 günlük hamileyiz yazdığımda tıbben gerçekten hamile olacağız allahım sen yardım et

canım benim içimdende sen geçiyosun 2 gündür böyle bir his var neden bilmiyorum ama:dance:

canım benim içimdende sen geçiyosun 2 gündür böyle bir his var neden bilmiyorum ama:dance:

ayyy çok teşekkür ederim canım allahım hislerini kendinede çevirsin inşallah avutuyoruz işte böle kendimizi rabbimiz kim için ol derse artık inşallah hepimizi sıraya dizer sihirle değnekle tek tek dokunur gibi bizlere hamile ol der :roflol:

günaydin arkadaslar nasilsiniz
Allah bütün dualarinizi kabul etsin ve bütün bebis istegenlere saglikli hayirli cocuk nasip etsin

inşallah canım inşallah neşe ve sen tedaviden sonuç alacaksınız rabbimin izniyle diğer kızlarda normal yolla kalsalar ocakta coşar topiğimiz canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…