Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neden adet olmadığının bi nedeni varmı canım?
arkadaşım yıllardır adet olmaz senede ya bir ya iki ama hamile kaldı...
bi sebebide yok düzenlesin diye doğum kontrol hapı verdiler o kullanmadı şimdi bi tosunu var hemde 2yıl sonra tedavisiz.....

evet canım galiba öyle ama çok korktum eşime dedim gece hemen sarıl bana neyse hayır olsun inşşş

Hoşbulduk canım cevabın için teşekkür ederim. Hamile olabilirm demişsin inşallaahh hamilesindir bubuş cum inşallah sen de hamilesindir bize mutlu haberi verirsiniz.Ben de her ay acaba hamilemiyim diyorum çünkü her ay kendimi dinliyorum ama psikolojik biliyorum.Ne kadar zor bir durummuş insan başına gelmeyince anlamıyor. Allah hepimize sağlıklı bebişler versin.Anne olmak isteyen herkese nasip etsin diye hep dua ediyorum.

canım ben doğum kontrol iğnesi kullandım evlendiğim zaman o yüzden olamadımm.. ama arkdaşının bebişi olmasına hem şaşırdım hem sevindim hemde biraz olsun umutlandım..

evet kıslar bugün cuma ve dua etme vaktidir ben başlıyorum yine içimden geldi... Ey rabbim ya erhamer rahimin (merhametlilerin en merhametlisi) bu mübarek cuma gününün hürmetine ve bugün yapılan katında kabul gören en güzel ameller hürmetine bugün dolup taşan o mübarek camiler hürmetine orada okunan kuranlar orda geçen adın ve orda adı geçen Muhammed s.a.v. efendimiz hürmetine sen bizlerin en çok istediği şeyi yani anne olmayı bizlere nasip et yarabbim... şu anda bu topikte bulunan bütün arkadaşlarım ve burda olmayıp isimleri kayra-yavruceylan-ayşe-neşe gerçek isimleirni senin bildiğin ve adını sayamadığım bütün arkadaşlarımın gönlündeki en büyük muradı olan evlat isteğine en yakın zamanlarda cevap ver yarabbim... ey rabbim biliyorsun hep sana dua ederdim bana tedaviye gerek kalmadan bir evlat nasip et çünki maddi manevi gücüm yok derdim şimdi bana maddi manevi tedavi olabilme gücü verdin... sen o kadar büyüksün rabbim ya erhamer rahimin benim gibi bütün kullarınada eğer vesile olacaksa tedavi olma imkanları nı nasip et bu uğurda kimseye fazlasıyla maddi manevi kayıplar vermeden evlat sahibi olmayı nasip et.. Allahım bu topikte internette tanıştığım veya çevremde tanıdığım bütün hamile arkadaşlarımı ve bebeklerini muheymin adın hürmetine koru onlara sağlıklı hayırlı evlat nasip et kolay doğumlar nasip et evladı olanların evlatlarına kendilerine ve eşlerinede sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip et... yarabbim biz kadınlara annelik vasfını vermişsin ve biz bu vasfı o kadar çok sevdikki ne olur bu mucizevi vasfı diğer anne olan kulların gibi bizlerdende esirgeme yarabbim bunlar senden yalvararak istiyoruz sna yalvarmaktan dua etmekten istemekten asla gocunmuyoruz ve sadece dua edebildiğimiz için senden isteyebildiğimiz için bile çok mutluyuz bu yüzdendir ki iyiki inananlardanız iyiki elhamdürillah müslümanız şükürler olsun rabbim yarabbim bu mübarek muharrem ayında peygamber efendimiz uğruna canlarımız feda mübarek peygamber efendimizin s.a.v. damadı halifesi yeğeni olan Hz. Ali efendimiz ve onun yavruları şehit imam hüseyin - hasan hürmetine yarabbim onlar bu aylarda şehit edildiler en başta efendimiz Hz. Muhammed s.a.v ve sonra Hz. Ali Hz. Hüseyin Hz. Hasan efendimizin mübarek kızları eşleri halifelerinin mübarek ruhları hürmetine onların yaptığı ibadetler ve güzel ameller hürmetine kuran-ı kerim hürmetine kabe-i muazzama hürmetine kılınan namazlar tutulan oruçlar yapılan haclar hürmetine yarabbi gelmiş geçmişi 124 bin peygamberler hürmetine yarabbi senin halik-bari-musavvir ismi şeriflerinin hürmetine senin izzetin hürmetine esmaül hüsna (99 ismin) hürmetine ve yalnızca ve yalnızca efendimiz s.a.v. in bildiği 100. ismin hürmetine bu mübarek günlerde ve aylarda dualarımızı kabul et mucib.... asla senden tek dileğimi zbu demiyorum biliyorum yaşadığımız sürece senden dileklerimiz bitmez hep senden isterşz yarabbi bu yüzden çok mutluyuz sadece ve sadece senden istediğimiz için ve bizi bu anlamda asla saptırtma senin yolundan ayırma yüce mevlam şu an burda bulunan ve bebek hasretiyle yanan bütün kadın ve erkeklerin kalplerini sen kendilerindne dahi iyi biliyorsun ya habir kalplerimizden haberdarsın ve bu yangınları söndür yarabbim bize sunduğun bütün imkanlar için ve daha beter dertlerimiz olmadığı hamd olsun ... sen bizlere en kısa zamanlarda bu yold açok kaybetmeden evlatlarımız nasip et yarabbim. elhamdürillahirabbilalemin... amin

yani hastalığın olmaması tabi iyi bişey değil ama yumurtlayabiliyosan neden olmasın canım
bebişde istiyosun iyisimi sen bi doktora danış canım beklemek yerine en hayırlısı olur....

kuzucum ağlattın beni sabah sabah kız nasılda dolmuşum bi iyi olduki anlatamam
bende birz önce kuran okudum biraz hepiniz için ayrı ayrı dua ettim
allah inşallah dualarımızı kabül eder:Saruboceq:

Kuzunaz cım allah kabul etsin çok güzel dua etmişsin ben de duanı okuyarak dua ettim allah kabul etsin

AMİİN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: abla nekadar güzel dua etmişsin..

günaydın kızlarrr hayırlı cumalar allah bu mübarek günlerde dualarımızı kabul eder inşallah.
inşallah cnm bugün geçen aya göre 2 gün gecikmiş durumdayım test yapmadım hala bugünde bitsin öyle yapıcam.
her ay kendini dinleme olayı bende de var acayip yumurtladığım günlerde de sonrasındada karnımdaki bütün harreketleri takip ediyorum ama hamileliğe yormak istemiyorum adetle o kadar benziyorki sonra cok üzülüyor insan.

kuzuucumm aman ayşe duymasın dediğin gibi ama bu kadın baya sağlam attı yani iyi olanlar çıkar inşallah. :)))
kuzenim için gittim ama dayanamadım cok sık yaptığım bişey değil zaten allah affetsin.
kuzu hala hasta olmadım ama sabırsızlıktan ölüyorum etrafımdakilerlede bu heyecanımı bu kadar paylaşamıyorum karnım arada sırada ağrıyor diyorum heralde hasta olcam sonra geçiyor tekrar umutlanıyorum. allahım hayırlısını versin.pazartesi haber veririm sizlere ne olur dua edin.:1hug:

kuzucum ALLAH razı olsun duan için canım .AMıNNNNNNN......ALLAHım kabuul er rabbim dualarımızı....bende çok istiyorum hiç bi ay bukadar çalışmamıştım.yaptığım en büyük hata adet olduktan sonra çalışır tam yumurtlama zamanı yorulur ara verir tekrar adetime yakın çalışmalara devam ederdim.sizlerin sayesinde bu ay doğru zamanı öğrendim.inşallah inşallaahhh benimde bebeğim olur.

canım inşallah hamilesindir mutlaka haber ver bizlere
bi sevinek ya:teytey:hihoyyyt

yani hastalığın olmaması tabi iyi bişey değil ama yumurtlayabiliyosan neden olmasın canım
bebişde istiyosun iyisimi sen bi doktora danış canım beklemek yerine en hayırlısı olur....
gittim cnaım gitmezmiyi. EKİMin 4 ünde gittim hormon tahlilerimi verdim herşey normaldi... sonra dr bana adet sökktürücü olaran cyclo prognova verdi ona başladım 2 günüyani ayın altısında benden kahverengi akıntı leke gelmeye başladıı. baya sürdü.ilaç 21 günlük sonra ilaç bitti.sonra bu ayın 5 inde tekrar kahverengi lekelenmem oldu 7 gün sürdü.dr tekrar gittim benden kırmızı değilde kahverengi geldi diyee sonra dr ultrasondna baktı. dedim kist falan varmı dedimm oda dedi yok. o yüzden sana bu s3efer ilaç vermiycem bakalım ilaçsız nasıl olacaksın dedi. yani aslında düzenli geldi ama kırmızı gelmedi.. bakalım şimdi ocağınkini bekliyorum o nasıl olacak yada olacakmıyım diye..

kuzucummm ne güzel bi dua öyleee ağzına güzel yüreğine sağlıkk
Rabbim sevdiği kullar hürmetine kabul etsin inşaallahhh...

bubuş canım normalde bu bahsettiğin şey benim başım açok geliyor yani adet olucam sanıyorumö o kadar belirti oluyor ama olmuyorum ama biliyorsunki ben pko luyum bu yüzden uzuyor senin normalde adetlerin düzenliyse hamile olabilirsinde ama çok kendini kaptırma canım olurmu bir dr un yazısını çok paylaşmışımdır ben burda eğer gününüze geçtiği halde adet olmadıysanız testlerinizzde negatif çıktıysa bu hamile olmayı çok istediğiniz içindir diyor eğer bu şekilde yaparsanız kendinizi bir tüp bebek rolünün başrol oyuncusu olarak bulabilirsiniz diyor yani düzenli olan adetlerini her ay beklenen hamilelik isteği şaşırtabilir dikkat et rahat olmaya çalış biliyorum çok zor ama yarına ne kaldı ki testi yapacaksın herşey belli olacak

kuzucummm ne güzel bi dua öyleee ağzına güzel yüreğine sağlıkk
Rabbim sevdiği kullar hürmetine kabul etsin inşaallahhh...

inşallah canım inşallah hatırlarsan benim için kurandan ayeti sen seçmiştin ve rabbim bana çok güzel bir mesaj verdi bana şunu dedi tedavi vs bunlaın hepsi bahane birer vesile yalnızca ben istersem sadece ben ol dersem olur dedi inşallah rabbim benim için ol der ve bebeğim olur rabbim yardım etsin hayırlısıyla bana tedavim bir vesile eder inşallah

inşaallah kuzucum inşaallahh..
Rabbim daha fazla bebek hasreti yaşatmasın bize yeni yılda hayırlısıyla evlatlarımızı bağışlasın bizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…