Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kuzunazcım maşallah çok sevindim canım.Bu arada sen eşin için keçiboynuzuna devam et eşim 10 günü geçti kullanıyo acayip etkili bişey ,yani denildiği kadar var bence.

ablaa senin adına çok sevindimm inşş bizi teyze yaparsın hee bu ayy. içimde acayip bi his var sen bu ay hamiş olacan allahın izniyle..hissediyorum gerçekten senin hamişliğini düşününce içimde öle bi hiss beliriyoo valla bakk. hadi hayırlısı amaa

evindarkece hoşgeldin şeker günaydın

hoş buldum ablamm

gözün aydın canım çok güzel bi haber bu
herşey yoluna giriyo inşallah

Kuzunazcım maşallah çok sevindim canım.Bu arada sen eşin için keçiboynuzuna devam et eşim 10 günü geçti kullanıyo acayip etkili bişey ,yani denildiği kadar var bence.

inşallah canım en çok istediğim şeylerden biride eşimin düzelmesi zaten en azından psikolojiside düzelir çok yıpranıyordu iyice bu arada keçiboynuzunu ilk 1 hafta sabah akşam ondan sonrada 3 ay boyunca sadece akşamları içecek değilmi ay sabah beni görsen duştan çıktım öylece bornozla süt koydum ısındı o arada eşimde keçi boynuzunu içip duşa girmişti sütü ısıttım içine balı doldurdum sonra kaseye fındıkceviz badem doldurdum abisi geldimi kapıya bizi almaya öyle sıcak sıcak içirdim sütü acele acele kuruyemişleride yedirmeye çalıştım acelesi var diye yemedi :) kalsın dedi bende aldım ceplerime doldur dum yolda verdim arabanın içinde abisinede onada mis gibi yediler valla bayıla bayıla :)

inşallah canım 3 senedir kendimi öyle bir alıştırmışım ki olmamasına yani çok uzak gibi geliyor bu yüzden ama rabbime ve mucizelerine inanıyorum ondan diliyorum ondan başka gidecek kapım yok o da kullarını kapısından geri çevirmez yeterki biz ona gidelim değilmi allh seninde gönlüne göre versin inşallah canım

gözün aydın canım çok güzel bi haber bu
herşey yoluna giriyo inşallah

inşallah canım benim seninde 4 sene he dile kolay değilmi allahım seni bu uğurda daha fazla bekletmesin allah yardımcın olsun arkadaşım dularım seninle ve hepimizle allah yardımcımız olsun bize evladımızı nasip etsin inşallah yumurtlamış olmakta benim için önemli bir gelişme ama rabbim nasip etmedikten sonra istersem 10 tane yumurtlayayım olmaz ama inşallah nasip eder biz umutluyuz rabbimizden değilmi arkadaşım ve olumlu düşünüyoruz

inşallah abla.allah büyüktür ablaa.allah isteyene verir ondan yardım dilenen kullarını aslaa geri çevirmez.o vardan yok yoktan var edendir:Saruboceq::Saruboceq:.. o yüzden için rahat olsunn ablam

evet canım ilk bir hafta sabah akşam,sabah aç karnına akşam da yatağa gitmeden hemen önce içiyor.1 haftadan sonra 3 ay boyunca sadece akşamları 1 bardak canım.Bir de en önemli püf noktası demlenmesi yani kaynamış suya keçiboynuzlarını atıp ocağı orta seviyede açıyosun hafif kaynar şekilde 3 dk kaynat kapağı kapalı olsun mutlaka tencerenin.3 dk sonra da altını kapat 20 dk demlenicek zaten en önemli aşaması demlenme aşaması canım.sonra da keçiboynuzlarını çıkar(sen biliyosundur ama belki bilmeyen arkadaşlar vardır diye yazdım yine)

ben bilmiyodum meselaa :):)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydın iki gündür giremedim nete özledim sizi nasılsınız kuzunazcım ayrıca senin için çok sevindim inşallah bu ay muradına erersin yüreğine de sağlık çok özverilisin canım

estağrirullah canım bende çok araştırmayan biri olsaydım bende bilmeyebilirdim sağol verdiğin bilgiler için kaynatımı yapılışı filan tamam da eşim 2 gündür geç geldiği için yemekten önce içti akşamları illada yatağa girmeden önce mi içecek yani tok karnına içsede oluyor öylemi

.... abla san sölücemsölücem hep unutuyom biraz konuyla alakasız ama sen fasulye pişmiyo demiştin yaa.o kaynarken içine yarım çay kaşığı karbonat att 10 dk sürmüyo anında haşlanıyo. ama dikkat et çok bekletirsen iyice eriyoo.. annemden öğrenmiştimm pişmeyen taze fasulyelerde kullanıyom benkaydirigubbakcemile3

kuzunaz canım benim hormon testimin sonucunu yazıyorum tsh 6.36 _t3 3.89_ t4 1.04 ama reglenin ikinci günü yapılan değil bu test o testi dün verdim sence bende bide guatr çıkmış olabilirmi dr uma göstermedim daha:sinifsinif:

ayşecim sana özeldende mesaj attım ama cevap alamadım
ben diğer siteye giremiyorum sen girebiliyomusun acaba
benim pcdemi sorun var yoksa sitedemi diye merak ettimde
cevaplarsan sevinirim :1hug:

cnm aymescim cvp yazdım ama okumadın galiba neyse
bende giremiyorum dün bi ara girebildim bugün yine giremiyorum genel olarak bi sorun var galiba senin pc den değildir

TSH 'ın yüksek çıkmış bende yeni yaptırdım bu testleri benimkinde 1.39 yazıyo
normal değerler 0.34__5.0 arası

:roflol::roflol::roflol::roflol: ay sağol canım ya ama bu fasülyeyi hiç pişirmemem lazımdı eltimde o kadar çok varmışki al dedi sende kullan annenede ver dedi anneme verdim annem dediki 4 sattte pişmedi düşün ve bende ona rağmen pişirmeye kalktım kendi güzelim fasülyemide ona karıştırdım birde birsürü haşlayıp buzluğa kaldırdım canım ya kabahat bende yani bu fasülyeye karbonat ta fayda edermiydi bilemiyorum :roflol:

valla ederrdi abla karbonat bu taşı bile eritir. :):)kaydirigubbakcemile3:dance:

kızlar günaydın iki gündür giremedim nete özledim sizi nasılsınız kuzunazcım ayrıca senin için çok sevindim inşallah bu ay muradına erersin yüreğine de sağlık çok özverilisin canım

estağfirullah canım benim sağol hepimiz içimizden geldiği gibi davranıyoruz bu arada eltim eskişehirde vişnelik te oturuyor tren garı na 20 dakkada yürümüştük espark var oralara gittim orda eti plaza var kaynım orda çalışıyor

canım valla ben şu an hatırlamıyorumda o testleri tsh ın yüksek gibi geldi referans aralıklara baktınmı ve bu tür testlerde yanında H işareti varsa yüksek L işareti varsa düşüktür ama genelde devlet hast testinde yazıyor yada koyu renkle filan yazılı olur

TSH 'ın yüksek çıkmış bende yeni yaptırdım bu testleri benimkinde 1.39 yazıyo
normal değerler 0.34__5.0 arası

canım sağol bu testi geçen hafta vermiştim dün tekrar verdim çünkü reglenin ikinci günüde istemişti dr um acaba dün verdiğim testin sonucu dahamı geçerli yoksa bide haşimato hastası olup çıkçam dert bitmiyo:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…