Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

TSH 'ın yüksek çıkmış bende yeni yaptırdım bu testleri benimkinde 1.39 yazıyo
normal değerler 0.34__5.0 arası

aa bak ayşecim cevap yazmış bu arada canımcım sen zayıfım demiştin değilmi sende hipertroidi olabilir yani troid bezlerin hızlı çalışıyor olabilir ki buda zayıflatıyor bizdede bu guatr olayı ırsi anneannem ve teyzelerim ev annemdede var anneannem ve teyzem ameliyat oldu

günaydınnn sekerleeerrr....kuzunaz ne mutlu sana ya benım yumurtlama duzensız ya bugun 18. gun falan hala yumurtlamadım herhalde..yanı o akıntının mutlaka olması gerekıyorsa olmadı bende demekkkı yumurtlamadımmm....yıne mı yaaaaaaa

kıslar ben wc ye gidip ovülasyon testiyapacağım ve işyerindeyim bunun için bir tane çay bardağı feda etmeliyim kullandıktan sonra çöpe atarım artık

canım benim de eski mahallem vişnelik eskişehirin en güzel yeri bence eti plazayıda biliyorum belki tekrar geldiğinde tanışma fırsatı da buluruz inşallah benim test sonucuma gelince evet yüksek referans aralığı 0.4_4 arası benim 6.36 ama dün verdiğimi 3 gün sonra alıcam bakalım

Evet canım tamı tamına 4 senem bitti bu uğurda
5. senenin içindeyim okadar hasretimki bi bebeğe anlatamam
her anım her saniyem onun özlemiyle dolu
inşallah Rabbim hiçbirimzi bekletmez tez zamanda
isteyen herkese nasip eder benimde dualarım hep bu yönde
Allah razı olsun sendende inşallah bu emeklerimizin karşılığını alırız

cnm aymescim cvp yazdım ama okumadın galiba neyse
bende giremiyorum dün bi ara girebildim bugün yine giremiyorum genel olarak bi sorun var galiba senin pc den değildir

canım mesaj gelmedi yoksa okumamı?
neyse sorun benim pcde değil en azından onu öğrendim
deli oldum bende girmeye çalışıyorum olmuyo
aklıma direk sen geldin bi sorıyım dedim sağol canım

canım sabah kesin aç olarak içecek ama akşam içtiğinde aç olması gerekmiyo.Saraçoğlunun sitesinde de akşam için aç olması gerektiğini söylememiş.Zaten sen de anlamışsındır içtikten sonra acayip değişiklikler oluyo :))) ben şimdi 1 ay sonra falan bi sipermigrem testi yaptırmasını istiyorum eşimin bakalım o zaman anlaşılır zaten durum.
Bu arada bizim adetler belirsiz ama ilaçlar biraz düzenlediğine göre bu ay ki beklenen adet haftasına girmiş bulunuyoruz di mi kuzunaz.Bakalım kırmızıları nezaman görmeye başlıcaz

demekki zayıflığımın nedenide bu bazen soranlar oluyodu bana sende guatr varmı diye demek varmış nette araştırıyorum sabahtan beri tsh yüksek çıkıp t3 t4 normal çıkıyorsa başlangıcıymış iyotu kesmem lazım sanırım onada ilaç verir şimdi hepi topu küçücük bi bayanım dertlerim benden büyükmafoldumben

kıslar ben wc ye gidip ovülasyon testiyapacağım ve işyerindeyim bunun için bir tane çay bardağı feda etmeliyim kullandıktan sonra çöpe atarım artık

canım testi sabah erken saatte yapman gerekmiyomu yanlışmı biliyorum 3-4 saat sıvı gıda tüketilmeden yapılması gerekiyo diye duymuştum ben yada sabah idrarıyla yapılmalıymış seni yanıltmıyım ama duyduğumu söylemek istedim:kedi:

offf offff 8 senedir bi bebiş bekliyorum umarı hiçbiriniz bu kadar beklemez rabbim büyük

offf offff 8 senedir bi bebiş bekliyorum umarı hiçbiriniz bu kadar beklemez rabbim büyük

canım gerçekten çok uzun süre
Rabbim inşallah bu kadar bekletmez mafoldumben
sanada tez zamanda nasip eder inşallah bebişini:Saruboceq:

Rabbim inşş 8 sene sonra 1 değil 2 bebiş birden verir canım.amin.

inşalllllaah canım benim hepimize nasip etsin rabbim hayırlısıyla çok zor çokkk bazı kadınlar terk ediyo geçen eskişehirde bi kadın yeni doğmuş bebeğini 5 yaşındaki çocuğunu ve kendisini porsuğa atmış inanamıyorum herkesin derdi ayrı :sinifsinif:

canım gerçekten çok uzun süre
Rabbim inşallah bu kadar bekletmez mafoldumben
sanada tez zamanda nasip eder inşallah bebişini:Saruboceq:

sağol canım benim inşallah hepimiz birkaç ay içinde hamileliklerimizden sonrada bebişlerimizden bahsederiz paylaşırız burda rabbimin izniyle inşallah:Saruboceq:

canım incir ve böğürtlen kullan ve ovülasyon testiyle takip etsen olmazmı

refererans aralığına göre yüksek canım şu an kağıt önümde baktımda
kuzunaz,evindarkece,kayra,alpy meraba kızlar nasılsınız
kuzu fasulyen piştimi:jeyyar:

evet canım izledim haberlerde çok üzüldüm senağlama
sağol canım benim inşallah hepimiz birkaç ay içinde hamileliklerimizden sonrada bebişlerimizden bahsederiz paylaşırız burda rabbimin izniyle inşallah:Saruboceq:

aminnnnnnn inşallah canım :Saruboceq:

allahım sen bilirsin porsuk çayınamı atlamış ölmüşlerimi orası o kadar derinmi dere gibi görünüyordu ama daha yüksek ve derin di dere kadar değildi tabi de ama çok derinmi yani

evet canım izledim haberlerde çok üzüldüm senağlama

aminnnnnnn inşallah canım :Saruboceq:

eğer ilk yıl bebişimiz olsaydı şimdi ilk okul 1 .ci sınıfa gidecekti ama bundada vardır bi hayır bak şimdi sizlerle tanıştım ve iyiki tanışmışım

refererans aralığına göre yüksek canım şu an kağıt önümde baktımda
kuzunaz,evindarkece,kayra,alpy meraba kızlar nasılsınız
kuzu fasulyen piştimi:jeyyar:

canımcığım ben çok iyiym valla sağol kurufasülyenin tadı manyak güzeldi şöle acılı acılı benim sevdiğim gibi ama 3-4 saat haşlama 3-4 saat pişirme süresi sonucunda maalesef hala diriydi :roflol::roflol: ne kurufasülyeymiş ya gündeme oturdu resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…