Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

allahım sen bilirsin porsuk çayınamı atlamış ölmüşlerimi orası o kadar derinmi dere gibi görünüyordu ama daha yüksek ve derin di dere kadar değildi tabi de ama çok derinmi yani

derin güzelim ecel gelince bi damla su bile bahane ama ALLAH kimseyi bu duruma düşürmesin :sinifsinif:

canımcığım ben çok iyiym valla sağol kurufasülyenin tadı manyak güzeldi şöle acılı acılı benim sevdiğim gibi ama 3-4 saat haşlama 3-4 saat pişirme süresi sonucunda maalesef hala diriydi :roflol::roflol: ne kurufasülyeymiş ya gündeme oturdu resmen

mübarek neymiş o öyle eltin tuzak kurmuş sana:) ohhh yedin dimi acılı acılı insan bizede yollar
bana kayısı gelsin memleketten yollarım size çok güzeldir bilirsiniz :)

eğer ilk yıl bebişimiz olsaydı şimdi ilk okul 1 .ci sınıfa gidecekti ama bundada vardır bi hayır bak şimdi sizlerle tanıştım ve iyiki tanışmışım

hiç onu düşünme canım öyle düşündükçe insanın kafası çorba gibi oluyo bazen bende düşünüyorum arkadaşlarımın çoğu çocuk sahibi bende onlarla aynı zamanda evlenseydim şimdi koca çocuklarım olucaktı diye ama dediğin gibi kısmet işi bunlar Allahım inşallah tez zamanda nasip eder bizede

eğer ilk yıl bebişimiz olsaydı şimdi ilk okul 1 .ci sınıfa gidecekti ama bundada vardır bi hayır bak şimdi sizlerle tanıştım ve iyiki tanışmışım

canımcığım geç olan şeyler daha tatlı oluyor ve zor elde edilen şeyler ilk evlendiğinden hamile kalsaydın belki kendini anneliğe hazır hissedemeyecektin filan psikolojin bozulacaktı ama şimdi gelse evliliğinize büük renk katar senin troidlerinde varsa sorun eğer troid ilalları verirlerse olabilir tedavini ihmal etme canım bak ahmet maranki her türlü tiroid sorununa karşı cevizin içindeki perdesinin kürünü öneriyor kesinlikel süper yararlı diyor ben bir kere yaptım ama içmedim sanırım o perdeleri 1 litre suya cam şişede koyup 7 gün karanlıkta bekletip sabahları aç karna bireri fincan içiyordun senin hele bir belli olsunda yaparız bişiler

bende temizlik yapıcam şimdi halılarım yıkamadan geldi yardıma gel istersen benim hiç halim yokzemuszemus

kelin merhemi olsa başına sürer :1rolleyes: bende temizlik yapacam ama hiiiçç mecalim yok ama topik arkadaşlarıma feda olsun herşey
kimseye yapmam bunu bak :)

mübarek neymiş o öyle eltin tuzak kurmuş sana:) ohhh yedin dimi acılı acılı insan bizede yollar
bana kayısı gelsin memleketten yollarım size çok güzeldir bilirsiniz :)

afiyet olsun canım ben malatyalı komşular verirdi sanki nohuttan yapılan bir leblebiydi çok güzel bişidi küçükken yerdim çok hoşuma giderdi

hiç onu düşünme canım öyle düşündükçe insanın kafası çorba gibi oluyo bazen bende düşünüyorum arkadaşlarımın çoğu çocuk sahibi bende onlarla aynı zamanda evlenseydim şimdi koca çocuklarım olucaktı diye ama dediğin gibi kısmet işi bunlar Allahım inşallah tez zamanda nasip eder bizede

haklısın canım her şerdee mutlaka bi hayır vardır en iyisi tevekkül etmek bu arada akşam bi baş ağrısı ve afedersiniz istifra eşim acile götürdü serum falan gece 10 da geldik eve bi uyumuşum 10 a kadar şimdi sersem gibiyim :1no2:

Allaha şükür bende iyiyim bugün bi enerji var içimde napsamki atsam dışarı :)

benim enerjimi bir tek alışveriş atar heralde inanılmaz seviyorum birde ucuz ve kaliteli bulmuyormuyum özellikle salı pazarında şimdi yemek geldi yicem sonra izin alıp gidicem pazara :roflol::roflol:

temizlik modumda değilim gezme modumdayımmmmm
kızlar hadi istanbullular buluşalımmı :)

benim enerjimi bir tek alışveriş atar heralde inanılmaz seviyorum birde ucuz ve kaliteli bulmuyormuyum özellikle salı pazarında şimdi yemek geldi yicem sonra izin alıp gidicem pazara :roflol::roflol:

oooo pazar diyince akan sular durur bizim burdada bakırköy pazarı var sosyete pazarı müthiş bi pazar cumartesi günleri yıkılıyo duymuştursunuz tv de çıkıyo bazen

canımcığım geç olan şeyler daha tatlı oluyor ve zor elde edilen şeyler ilk evlendiğinden hamile kalsaydın belki kendini anneliğe hazır hissedemeyecektin filan psikolojin bozulacaktı ama şimdi gelse evliliğinize büük renk katar senin troidlerinde varsa sorun eğer troid ilalları verirlerse olabilir tedavini ihmal etme canım bak ahmet maranki her türlü tiroid sorununa karşı cevizin içindeki perdesinin kürünü öneriyor kesinlikel süper yararlı diyor ben bir kere yaptım ama içmedim sanırım o perdeleri 1 litre suya cam şişede koyup 7 gün karanlıkta bekletip sabahları aç karna bireri fincan içiyordun senin hele bir belli olsunda yaparız bişiler

sağol canım benim cuma günü alıp dr u bulabilirsem göstericem sonuçları sonra senin dediğini yaparım mutlaka sağolasın ayrıca yazdıklarındada haklısın:emir_bebek:

kayra kuzu yemeğe gitti sanırım :KK43: kızzz bizim yerimizede ye ben açlıktan ölüyom kahvaltı bilem yapmadım niyeyse
kocişime sölimde iş yerinden şöle güzel bi pizza yaptırıp yollasın bana

kayra kuzu yemeğe gitti sanırım :KK43: kızzz bizim yerimizede ye ben açlıktan ölüyom kahvaltı bilem yapmadım niyeyse
kocişime sölimde iş yerinden şöle güzel bi pizza yaptırıp yollasın bana

evet yemeğe gitti sonrada pazara alışverişe gitcek galiba bende temizliğe başlıyorum şimdi ama açık olcak arada gelip bakarım buraya buralardayım yani geç cevap yazarsam kızmayın sonra zemuszemus

canım incir ve böğürtlen kullan ve ovülasyon testiyle takip etsen olmazmı

yaa sekerim bilemiyorum ki işte..ıstıkrarlı da olamıyorum.bana oole hergun taze taze yapacagım bışeyden zıyade yapıp dolaba kaldırıp hergun ıcecegım bışe lazım...adet olursam tabii ilk gun başlayayım dıyorum..bögurtlen kokunu 1 seferde hazırlıyoruz dımı....saklayabılıyoruz yanı..

evet yemeğe gitti sonrada pazara alışverişe gitcek galiba bende temizliğe başlıyorum şimdi ama açık olcak arada gelip bakarım buraya buralardayım yani geç cevap yazarsam kızmayın sonra zemuszemus

kıza bak ya biz evde oturalım o pazarlarda dolaşsın ohh :) bende evi topluyom pc açık bi gidip bi geliyom aynı senin gibi çokta acıktım yemek istiyim kocamdan
nie kızalım yavrum ya döveris sadece o kadar:eek:klava:

kuzu pazara gitti :)
kayra burda ama onunda işi var
benimde ne yaptığım belli değil bi girip bi çıkıyom :)))

X