Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

biz de beklemedeyiz eşim ilaç kullanıyor ocak 12de kontrolü var ve henüz karar vermiş değiliz hangi tüp bebek merkezine başvuralım diye?öncekini antalyada yaptırmıştık.ama bilmiyorum çok kararsızım.

asilamayi sigaorta 3 kereligini karsiliyor ama ben malesef ondan simdilik yararlanamiyorum nedeni bu benim ikinci evliligim ilk evliligimi 19 yasinda yaptim ve 5 sene sonra aldatildim ve ayrildim tr de bosandik ama burda bosanmami gerceklestirmedim kabul etmiyorlar gecen sene imam nikahiyla yeniden evlendim ve simdi burdan avukata verdim bakalim o basara bilecekmi simdi 30 yasindayim. tüp bebek 2500 €- 3500€ arasi burda

biz de beklemeeyiz eşim ileç kullanıyo ocak 12de kontrolü var ve henüz karar vermiş deiliz hangi tüp bebek merkezine başvuralım diye?öncekini antalyada yaptırmıştık.ama bilmiyorum çok kararsızım.

ankaraya gidebilirseniz anatolia çok iyi diye duydum canım bende oraya gidicem yaza

asilamayi sigaorta 3 kereligini karsiliyor ama ben malesef ondan simdilik yararlanamiyorum nedeni bu benim ikinci evliligim ilk evliligimi 19 yasinda yaptim ve 5 sene sonra aldatildim ve ayrildim tr de bosandik ama burda bosanmami gerceklestirmedim kabul etmiyorlar gecen sene imam nikahiyla yeniden evlendim ve simdi burdan avukata verdim bakalim o basara bilecekmi simdi 30 yasindayim. tüp bebek 2500 €- 3500€ arasi burda

canım çok geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla boşanırsın ve bebeğinide kucağına alırsın senin bi sorunun varmı canım yumurtalıklarınla ilgili veya eşinin bi sorunu varmı

bende ilk zaman larda klomen kullaniyordum ve igne vuruluyordum catlamasi icin sonra doktorum yersey iyi dedi ama olmadi temuz ayindada baska doktora gittim rahimda sivi aldi kontrol icin ve iltihap cikmisti amliyat olmam gerekti ve temizlendi rahim agzi o iltahabdan bi para kontrole yolladirlar rahim agzi kanseri tespitlendi ama simdi hersey iyimis. esimde sorun yoktur sanirim onunda ilk evliliginde esi hamile kalmis ama aldirmis ama bugün esim emin olmak icin oda doktora gidecek.
bu arada yazlarimda bi yanlis yazma ola bilir simdiden özür dilerim

onun tedavi ne durumda tüp bebek merkezindeyim iğnem var iğn eoluyorum falan diyordu noldu?

iğneye başladı canım çarşamba dr a gidicek tekrar aşılama sürecine başladı yani rabbim yüzünü güldürsün inşallah bebeğine kavuştursun kuzucumu ve herkesi hepinizi

bende ilk zaman larda klomen kullaniyordum ve igne vuruluyordum catlamasi icin sonra doktorum yersey iyi dedi ama olmadi temuz ayindada baska doktora gittim rahimda sivi aldi kontrol icin ve iltihap cikmisti amliyat olmam gerekti ve temizlendi rahim agzi o iltahabdan bi para kontrole yolladirlar rahim agzi kanseri tespitlendi ama simdi hersey iyimis. esimde sorun yoktur sanirim onunda ilk evliliginde esi hamile kalmis ama aldirmis ama bugün esim emin olmak icin oda doktora gidecek.
bu arada yazlarimda bi yanlis yazma ola bilir simdiden özür dilerim

hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun.aramıza hoşgeldin başatan söylemeliyim bu site bağımlılık yapar ve linkimiz çok güzeldir.ben çok memnunum.arkadaşlarımı çok seviyorum. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

:emir_bebek:
iğneye başladı canım çarşamba dr a gidicek tekrar aşılama sürecine başladı yani rabbim yüzünü güldürsün inşallah bebeğine kavuştursun kuzucumu ve herkesi hepinizi

inşallah canım RABBİM yüzümüze gülsün.bian önce bebeğimin kokusunu duymak onu kucağıma almak istiyorum. :emir_bebek: :emir_bebek: böyle oynamak istiyorum onunla;meleğim seni bekliyorum.

X