Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum seninde tedavin hayırlı olsun canım allah hayırlı evlatlar verir inşallah .bende salı günü gidecem doktora ultrasundan bakıp estradiol hormonuna bakacak .sen tahlil sonucunu yazmamışın yazda bakalım kuzucum aslında ayşeninde e2 yani estradiol hormonunu merak ediyorum

cnm benim e2 hormonuma bakılmadı
ben doktor işine ara verdim eğer tekrar tedaviye başlarsam
e2'yi bide hsg'yi isticem muhakkak
ama benim doktorum hormonlarında hiç bir sorun yok senin sorunun üzüntü kaynaklı başlamış dedi

AYŞECİM bu kuran ayetini kurandan herhangi bir sayfa açıyorsun gözünü kapatıp seçtigin ayeti okuyorsun herhalde degilmi....bende abdest alıp bi namazımı kılıp bi yapayım bakalım bide arkadaşlar özellikle meyrem suresini okuyun derim meyrem suresinde çocukla ilgili ayetler var onları kagıda yazıp günlük okuyun derim .rabbim hepimizin tedavisini yolunda götürsün rabbim hepimize anneligi eşlerimizede babalıgı nasip etsin.İNŞALLAH

cnm önce bir fatiha oku sonra yarabbi niyetim için açıyorum de
rastgele bir ayet seç
burayada yazmayı unutma canımcım ne güzel işte
bu sayede yeni ayetler ezberliyoruz

ayşe canım hatırlarsan başlarda bende sizlere katılıyordum...hatta listede varım..ama bu sıralar sadece okumayı istiyordum..içimden yazacak hiç birşey gelmiyordu...canım allah kısmet ederse bende bu ay tedaviye başlayacağım hem korkuyorum hemde sevinçliyim..rabbim yüreğime genişlik versinde rahat olyım...dediğin gibi çok dua edip rabbimize sığınmalıyız...ki dualarımız kabul olsun...

cnm benim tedavi aşamasında hiç bbişeye stres yapmamaya bak bol bol kuran oku
namaz kıl ve yavru ceylanımında dediği gibi Allahın isimlerini kalbine yerleştir
inşallah çabaların sonuçsuz kalmaz ve bebişine kavuşursun
ayetler ne kadar güzeldi değilmi cnm rabbim onunla olan irtibatımızı koparmasın
şükürler olsunki ona inanan ve iman eden insanlar olarak dindar aileden doğmuşuz
yaa münafık ve küfre giren insanlardan olsaydık !!!
bunun için çok şükretmemiz lazım bu arada aşılama e tedaviye başlayan arkadaşlarımız için bi dua kampanyası başlatalım
şu an yoksunuz gelirseniz nasıl olacağınınn açıklamasını yaparım
ben akşam annemlerdeyim giremeyebilirim
öpüyorum hepinizi kocamaaaaannn

canım seve seve kampanyana katılırım elimden geldiğince

14-15- İmân edenlere söyle: Allah'ın (kâfirleri cezalandırıp müminlere zafer vereceği) günlerinin geleceğini ummayanları bağışlasınlar. Araplar, savaş gibi büyük tarihi olaylara "eyyâm" derler. Meselâ Araplar'ın büyük tarihi olaylarına "eyyâm-ı Arab" denilirdi ki meşhur bir mecâzdır. Bu şekliyle "eyyâmullâh" da Allah'ın düşmanlarının başına getirdiği belâlar, yahut Allah'ın müminlere yardımı, sevap ve mükâfâtı ve vaadi; kâfirlere kahır ve azâbı ve tehdidi için belirlediği vakitler demek olur ki şununla açıklanmıştır da denebilir. Bir kavmi kazandıkları ile cezalandırmak için olan günler yahut cezalandıracağı için bağışlasınlar. Bu cümle, emrin yahut cevabı olan "Bağışlasınlar." ifadesinin esas sebebidir. Yahut da "eyyâmullâhın (Allah günlerinin) açıklaması yerinde kaydı olup dolayısıyla emrin hikmetini de ifade eder. Kavim de müminler veya kâfirler, yahut her ikisi olabilir. Ceza da ona göre cezalandırmayı ve mükâfatlandırmayı kapsar. Birisi Hz. Ömer'e sövmüş, o da onu yakalamak istemiş, affetmesi için bu âyet inmiştir deniliyor. Âyette kastedilen, gerektiğinde savaşmayı yasaklamak değil, kişisel olarak bayağı kavgaları yasaklamaktır. Bundan dolayı savaşı emreden ayetlerle bu âyetin nesh edilmesi (hükümsüz kılınması) gerekmez. Hattâ "eyyâmullâh" ile ona işaret vardır

son kısımda dikkat edersen canım
insanın kendi savaşması da işin içinde
sen hani kararsızdın ya tedavi konusunda yorulmuştun ya
İşte ona işaret ediyor canım
yani canım savaşmaktan vazgeçmeeee
bu bebek konusunda mücadeleye devam anlamı çıkıyor

yavruceylanım aysecim nasılsınız akşam eşim gelince veda etmeden çıktım özür dilerim çoookkkk teşekkür ederim canım benim için uğraşmışsınız ALLAH razı olsun savaşıcam canım süprizzzzz

-tatlicadiarzu- off yoruldummmm valla ben en son yazdıktan sonra sayfalar baya ilerlemiş öncelikle ayçanisacığımla sabah konuştuk iyi olmasına çok sevindim alalh ona yaşattığı bu güzelliği bizlerede nasip eder inşallah bu arada kıslar benim için kuran dan ayet açan arkadaşımız tiryaktı gerçekten çok anlamlı bir mesaj verdi bana rabbim evet her şey onun sadece iki harften oluşan kelimesine bakar ama ben bu cümleyi bu ayetten önceleride hep kurardım ve dualarımda şöyle derdim rabbim sadece Ol demen ile herşey oluverir bu hikmetin hürmetine bütün isteyenlere ve bana evlat nasip et derdim rabbim bana bu mesajı verdi O Ol derse olacak tedavi vs. sadece bir vesile eğer istemezse de olmayacak yavruceylanın eşinin işi içinde ayetteki mesaj inanılmazdı sonra 2. ayeti ve kayranın niyetine açılan ayeti de çok güzel yorumladı yalnız ayşecim sen tamda kurandan mesaj almak için ayet açtığın zamanda kendi niyetinede o ayeti açman inanılmazdı benim yemin ediyorum yeri geldi kandillerde tv de mevlütleri izlerken ağladığımda olmuştur ama bölesine ürpermedim hiç bir zaman rabbim haşa sana inanmamak ya bir delinin işidir yada bir aklı kesmeyen çocuğun ki haşa onlar bile anlardı senin varlığını yani mümkün değil ya inanmamak onun varlığı her şeyde kanıtlı zaten gerçekten çok ürperdim ayşecim yüreğine sağlık kayracığıma gelince onun küstüğünü sanmıyorum küsecek veya üzülecek bir durum yok yavruceylan çok güzel açıklamış zatem kayracımda burada benim çok değerli bir arkadaşım çok seviyorum onu şimdi yatıyorum sizi öpüyorum hayırlı rüyalar görüyorsunuzdur umarım iyi geceler

kuzucum çok seviyorum seni canım benim rabbim inşallah tedavini başarıyla sonuçlandırır canım dualarım seninle:asigim:

cnm önce bir fatiha oku sonra yarabbi niyetim için açıyorum de
rastgele bir ayet seç
burayada yazmayı unutma canımcım ne güzel işte
bu sayede yeni ayetler ezberliyoruz[/QUOTE]
ayşecim benim için niyet edip bi ayet bakarmısın içimden geldi.sanada zahmet olacak ama bi bakı verde yaz bakalım.

cnm benim tedavi aşamasında hiç bbişeye stres yapmamaya bak bol bol kuran oku
namaz kıl ve yavru ceylanımında dediği gibi Allahın isimlerini kalbine yerleştir
inşallah çabaların sonuçsuz kalmaz ve bebişine kavuşursun
ayetler ne kadar güzeldi değilmi cnm rabbim onunla olan irtibatımızı koparmasın
şükürler olsunki ona inanan ve iman eden insanlar olarak dindar aileden doğmuşuz
yaa münafık ve küfre giren insanlardan olsaydık !!!
bunun için çok şükretmemiz lazım bu arada aşılama e tedaviye başlayan arkadaşlarımız için bi dua kampanyası başlatalım
şu an yoksunuz gelirseniz nasıl olacağınınn açıklamasını yaparım
ben akşam annemlerdeyim giremeyebilirim
öpüyorum hepinizi kocamaaaaannn
tabiki bende varım canım allaha şükür kuran okumayı biliyoruz ben imam hatip mezunuyum .bi ara hocalık yaptım.bende dedigin kampanyaya varım canım benim için niyet edip ayete bakmayı unutma ayşecim allahım işimizi kolaylaştırsın inşallah

AYŞECıM bu gün bazal vücut ısısına başladım canım 35.9 çıktı bakalım diger günlerde nasıl olacak.ben dijitalle dil altından ölçüyorum sen nasıl ölçüyorsun .şimdi hergün gitgide derece yükselecek ve düştügü an ilişkiye girecez demi ayşecim.

ayşecim kampanyanı çok merk ettim ama maalesef ben kuran okumasını bilmiyorum türkçe yazıdan okuyabilrim sadece :KK43:(( bu arada ben bir dışarı çıkıp geleceğim

mrb kızlar nasılsınız ben çok sıkılıyorum ve hiç bişey yapmak gelmiyo içimden yarın işe gitcem yine tatil günümde miskinlikten başka bişey yapmadım bi kaç güne kadar regl olurum onun sıkıntısı sanırım

mrb kızlar nasılsınız ben çok sıkılıyorum ve hiç bişey yapmak gelmiyo içimden yarın işe gitcem yine tatil günümde miskinlikten başka bişey yapmadım bi kaç güne kadar regl olurum onun sıkıntısı sanırım

merhaba bade cim regle öncesi bende aynen öyle olurum çikolata yemek iyi geliyo ama

ya o kadar çok tatlı yedim ki zaten çok yiyorum son 3-4 ayda en az 5 kilo aldım ama yok hiç faydası bide hergün hamile ve doğum haberi alıyorum artık dışarı çıkmak işe gitmek istemiyorum

sanki bi güç eşimi ve beni dr gitmeye bişeyler yapmaya engelliyo ikimizde sadece sıkıntılıyız ama bişey yapmak istemiyoruz

ya o kadar çok tatlı yedim ki zaten çok yiyorum son 3-4 ayda en az 5 kilo aldım ama yok hiç faydası bide hergün hamile ve doğum haberi alıyorum artık dışarı çıkmak işe gitmek istemiyorum

bende aynı durumdayım dışarı çıkmakta kalabalığa girmekten hoşlanmıyorum ama biz kaçtıkça daha çok ilgi çekiyoruz aslında ne kadar güçlü umursamaz gözüksek insanlar o zaman sormuyorlar bile

badecim bende aranıza yeni katılanlardanım...ve doktora gitmek için hep bi engel çıkıyor....zaten biraz korkuyorum hipo hipo hastasıyım.bu siteyi görmeden önce çok ümitsizleniyordum ama şükür artık ümidim var çünkü bana destek olacağına inandığım yeni arkadaşlarım var tabi beni arkadaşlığa kabul ederlerse...duacıyım hepimize

sanki bi güç eşimi ve beni dr gitmeye bişeyler yapmaya engelliyo ikimizde sadece sıkıntılıyız ama bişey yapmak istemiyoruz

çok tuhaf bende dr gitmeye karar veriyorum bir sürü aksilik çıkıyo dr um emekli oluyo başkasına gideyim dedim şehirdışına taşınmış vardır bi hayır diyorum artık canım

ya o kadar çok soruyolarki kimse durumdan haberdar olmadığı için sürekli ne zaman bebek neden yapmıyosunuz yeter artık falan diyolar herkesin benimle konuştuğu tek konu bu günde mutlaka 2 telefon alıyorum akrabalarımdan arkadaşlarımdan ne zaman müjde vereceksin diye soruyolar artık bunaldım sürekli aklımda bu var eşimle birlikte olurken bile görev gibi artık

X