Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ceylancım ben anladım senin yorumunnu hiç karışık değil
kayracım gerçek ismin neydi cnm senin

ayyy öyle deme yavrum yaaa
dünyanın kiriyle öyle kirliyizki çoook temizlenmeye ihtiyacımız var
rabbim hepimizi kuran yolundan ayırmasın ve bize kuranı şifa kılsın

haklısın canım

ama yorumum doğru değil mi
Tam da ben bu günlerde acaba Rabbime sevimli gözükecek ne yapsam diye düşünürken
zayetin meailinden kefarete ulaşıp ve nasıl bir kefaret olması noktasında bilgi almak muhteşem yaaa

14-15- ımân edenlere söyle: Allah'ın (kâfirleri cezalandırıp müminlere zafer vereceği) günlerinin geleceğini ummayanları bağışlasınlar. Araplar, savaş gibi büyük tarihi olaylara "eyyâm" derler. Meselâ Araplar'ın büyük tarihi olaylarına "eyyâm-ı Arab" denilirdi ki meşhur bir mecâzdır. Bu şekliyle "eyyâmullâh" da Allah'ın düşmanlarının başına getirdiği belâlar, yahut Allah'ın müminlere yardımı, sevap ve mükâfâtı ve vaadi; kâfirlere kahır ve azâbı ve tehdidi için belirlediği vakitler demek olur ki şununla açıklanmıştır da denebilir. Bir kavmi kazandıkları ile cezalandırmak için olan günler yahut cezalandıracağı için bağışlasınlar. Bu cümle, emrin yahut cevabı olan "Bağışlasınlar." ifadesinin esas sebebidir. Yahut da "eyyâmullâhın (Allah günlerinin) açıklaması yerinde kaydı olup dolayısıyla emrin hikmetini de ifade eder. Kavim de müminler veya kâfirler, yahut her ikisi olabilir. Ceza da ona göre cezalandırmayı ve mükâfatlandırmayı kapsar. Birisi Hz. Ömer'e sövmüş, o da onu yakalamak istemiş, affetmesi için bu âyet inmiştir deniliyor. Âyette kastedilen, gerektiğinde savaşmayı yasaklamak değil, kişisel olarak bayağı kavgaları yasaklamaktır. Bundan dolayı savaşı emreden ayetlerle bu âyetin nesh edilmesi (hükümsüz kılınması) gerekmez. Hattâ "eyyâmullâh" ile ona işaret vardır

son kısımda dikkat edersen canım
insanın kendi savaşması da işin içinde
sen hani kararsızdın ya tedavi konusunda yorulmuştun ya
ışte ona işaret ediyor canım
yani canım savaşmaktan vazgeçmeeee
bu bebek konusunda mücadeleye devam anlamı çıkıyor

Ayyy Ayşeciiiim
Kayracııım çıkmış
Çok mu üzüldü acaba??
Ya da gücendi mi acaba???

Şimdi o kötüye yormuştur bunu
Halbuki bence çok güzel bir mesajı var ayetin savaşması gerektiği ile ilgili.
ınşaalllaaah geri döner

14-15- İmân edenlere söyle: Allah'ın (kâfirleri cezalandırıp müminlere zafer vereceği) günlerinin geleceğini ummayanları bağışlasınlar. Araplar, savaş gibi büyük tarihi olaylara "eyyâm" derler. Meselâ Araplar'ın büyük tarihi olaylarına "eyyâm-ı Arab" denilirdi ki meşhur bir mecâzdır. Bu şekliyle "eyyâmullâh" da Allah'ın düşmanlarının başına getirdiği belâlar, yahut Allah'ın müminlere yardımı, sevap ve mükâfâtı ve vaadi; kâfirlere kahır ve azâbı ve tehdidi için belirlediği vakitler demek olur ki şununla açıklanmıştır da denebilir. Bir kavmi kazandıkları ile cezalandırmak için olan günler yahut cezalandıracağı için bağışlasınlar. Bu cümle, emrin yahut cevabı olan "Bağışlasınlar." ifadesinin esas sebebidir. Yahut da "eyyâmullâhın (Allah günlerinin) açıklaması yerinde kaydı olup dolayısıyla emrin hikmetini de ifade eder. Kavim de müminler veya kâfirler, yahut her ikisi olabilir. Ceza da ona göre cezalandırmayı ve mükâfatlandırmayı kapsar. Birisi Hz. Ömer'e sövmüş, o da onu yakalamak istemiş, affetmesi için bu âyet inmiştir deniliyor. Âyette kastedilen, gerektiğinde savaşmayı yasaklamak değil, kişisel olarak bayağı kavgaları yasaklamaktır. Bundan dolayı savaşı emreden ayetlerle bu âyetin nesh edilmesi (hükümsüz kılınması) gerekmez. Hattâ "eyyâmullâh" ile ona işaret vardır

son kısımda dikkat edersen canım
insanın kendi savaşması da işin içinde
sen hani kararsızdın ya tedavi konusunda yorulmuştun ya
İşte ona işaret ediyor canım
yani canım savaşmaktan vazgeçmeeee
bu bebek konusunda mücadeleye devam anlamı çıkıyor

bravo cnm alkisalkisalkis

Ayyy Ayşeciiiim
Kayracııım çıkmış
Çok mu üzüldü acaba??
Ya da gücendi mi acaba???

Şimdi o kötüye yormuştur bunu
Halbuki bence çok güzel bir mesajı var ayetin savaşması gerektiği ile ilgili.
İnşaalllaaah geri döner

inşallah döner niye çıktııki hemen herşeyi kötü yormamak lazım
evlat hepimiz için hayırlıdır inşallah
yeterki hayırlısını isteyelim
hem ben burda günahsız haşa peygamber değilimki
durumunuza göre ayetler bulayım

Teşekkür ederim ayşecim yorduk seni de

Ama bak üzüldüm şimdi Kayraya
O şimdi kesin üzülmüştür
Çünkü kötüye yorumladı hemen

inşallah döner niye çıktııki hemen herşeyi kötü yormamak lazım
evlat hepimiz için hayırlıdır inşallah
yeterki hayırlısını isteyelim
hem ben burda günahsız haşa peygamber değilimki
durumunuza göre ayetler bulayım

İnşaaalllaaah canım
haklısın hayırlısı olmalı herşeyin
bu seninle de alakalı değil ki canım
Bizim tuh durumumuzla alakalı
Söylenen sözleri halimize göre değerlendiririz hep
Bir gün "canım" kelimesi hoş gelirken
Öteki gün batar
Belki hastaydı
uzanmak istemiştir.

Teşekkür ederim ayşecim yorduk seni de

Ama bak üzüldüm şimdi Kayraya
O şimdi kesin üzülmüştür
Çünkü kötüye yorumladı hemen

yok canımcım ne yorulması
kuran önümde açık duruyo şimdide nur suresinin tesettürü anlatan uzun ayeti çıkktı önüme onu okuyodum

kıslar merhabalar kimsecikler yok şu an ben yazayım siz okursunuz ben bugün dr gittim ve hemen bu akşam iğneme başladım günde 100 ünite olmak kaydıyla 4 gün puregon kullanıp çarşamba sabahı dr uma gideceğim inşallah hyırlı uğurlu olur şimdi geçmiş sayfalara bakıyım neler yazmışsınız

-tatlicadiarzu- off yoruldummmm valla ben en son yazdıktan sonra sayfalar baya ilerlemiş öncelikle ayçanisacığımla sabah konuştuk iyi olmasına çok sevindim alalh ona yaşattığı bu güzelliği bizlerede nasip eder inşallah bu arada kıslar benim için kuran dan ayet açan arkadaşımız tiryaktı gerçekten çok anlamlı bir mesaj verdi bana rabbim evet her şey onun sadece iki harften oluşan kelimesine bakar ama ben bu cümleyi bu ayetten önceleride hep kurardım ve dualarımda şöyle derdim rabbim sadece Ol demen ile herşey oluverir bu hikmetin hürmetine bütün isteyenlere ve bana evlat nasip et derdim rabbim bana bu mesajı verdi O Ol derse olacak tedavi vs. sadece bir vesile eğer istemezse de olmayacak yavruceylanın eşinin işi içinde ayetteki mesaj inanılmazdı sonra 2. ayeti ve kayranın niyetine açılan ayeti de çok güzel yorumladı yalnız ayşecim sen tamda kurandan mesaj almak için ayet açtığın zamanda kendi niyetinede o ayeti açman inanılmazdı benim yemin ediyorum yeri geldi kandillerde tv de mevlütleri izlerken ağladığımda olmuştur ama bölesine ürpermedim hiç bir zaman rabbim haşa sana inanmamak ya bir delinin işidir yada bir aklı kesmeyen çocuğun ki haşa onlar bile anlardı senin varlığını yani mümkün değil ya inanmamak onun varlığı her şeyde kanıtlı zaten gerçekten çok ürperdim ayşecim yüreğine sağlık kayracığıma gelince onun küstüğünü sanmıyorum küsecek veya üzülecek bir durum yok yavruceylan çok güzel açıklamış zatem kayracımda burada benim çok değerli bir arkadaşım çok seviyorum onu şimdi yatıyorum sizi öpüyorum hayırlı rüyalar görüyorsunuzdur umarım iyi geceler

kıslar merhabalar kimsecikler yok şu an ben yazayım siz okursunuz ben bugün dr gittim ve hemen bu akşam iğneme başladım günde 100 ünite olmak kaydıyla 4 gün puregon kullanıp çarşamba sabahı dr uma gideceğim inşallah hyırlı uğurlu olur şimdi geçmiş sayfalara bakıyım neler yazmışsınız

kuzucum seninde tedavin hayırlı olsun canım allah hayırlı evlatlar verir inşallah .bende salı günü gidecem doktora ultrasundan bakıp estradiol hormonuna bakacak .sen tahlil sonucunu yazmamışın yazda bakalım kuzucum aslında ayşeninde e2 yani estradiol hormonunu merak ediyorum

kuzucum benim kullandıgım merional 2 doz 1 su oluyor toplam merional 150 lik oluyor .tabi kalçadan yapılıyor.ben öncedende vuruldugum için dozumun ayarı 150 olarak belirlendi.sana doktor baktıgında yumurtlama yavaş olursa yükseltebilir ama yumutlama iyi ise puregon 100 den devam edersin canım...bir ignenin vurulması bile yumurtalıklarımda agrı yaptı .büyümeye başlıyor herhalde

AYŞECıM bu kuran ayetini kurandan herhangi bir sayfa açıyorsun gözünü kapatıp seçtigin ayeti okuyorsun herhalde degilmi....bende abdest alıp bi namazımı kılıp bi yapayım bakalım bide arkadaşlar özellikle meyrem suresini okuyun derim meyrem suresinde çocukla ilgili ayetler var onları kagıda yazıp günlük okuyun derim .rabbim hepimizin tedavisini yolunda götürsün rabbim hepimize anneligi eşlerimizede babalıgı nasip etsin.ıNŞALLAH

kuzucum tedavi aşamalarını burada belirt bende tedavi aşamamı sizlere aktaracam.kimseciklerde yok zaten kendinize iyi bakın opuyorumnanaktan:

-tatlicadiarzu- off yoruldummmm valla ben en son yazdıktan sonra sayfalar baya ilerlemiş öncelikle ayçanisacığımla sabah konuştuk iyi olmasına çok sevindim alalh ona yaşattığı bu güzelliği bizlerede nasip eder inşallah bu arada kıslar benim için kuran dan ayet açan arkadaşımız tiryaktı gerçekten çok anlamlı bir mesaj verdi bana rabbim evet her şey onun sadece iki harften oluşan kelimesine bakar ama ben bu cümleyi bu ayetten önceleride hep kurardım ve dualarımda şöyle derdim rabbim sadece Ol demen ile herşey oluverir bu hikmetin hürmetine bütün isteyenlere ve bana evlat nasip et derdim rabbim bana bu mesajı verdi O Ol derse olacak tedavi vs. sadece bir vesile eğer istemezse de olmayacak yavruceylanın eşinin işi içinde ayetteki mesaj inanılmazdı sonra 2. ayeti ve kayranın niyetine açılan ayeti de çok güzel yorumladı yalnız ayşecim sen tamda kurandan mesaj almak için ayet açtığın zamanda kendi niyetinede o ayeti açman inanılmazdı benim yemin ediyorum yeri geldi kandillerde tv de mevlütleri izlerken ağladığımda olmuştur ama bölesine ürpermedim hiç bir zaman rabbim haşa sana inanmamak ya bir delinin işidir yada bir aklı kesmeyen çocuğun ki haşa onlar bile anlardı senin varlığını yani mümkün değil ya inanmamak onun varlığı her boleyde kanıtlı zaten gerçekten çok ürperdim ayşecim yüreğine sağlık kayracığıma gelince onun küstüğünü sanmıyorum küsecek veya üzülecek bir durum yok yavruceylan çok güzel açıklamış zatem kayracımda burada benim çok değerli bir arkadaşım çok seviyorum onu şimdi yatıyorum sizi öpüyorum hayırlı rüyalar görüyorsunuzdur umarım iyi geceler

cnm benim tedavi aşamasında hiç bbişeye stres yapmamaya bak bol bol kuran oku
namaz kıl ve yavru ceylanımında dediği gibi Allahın isimlerini kalbine yerleştir
inşallah çabaların sonuçsuz kalmaz ve bebişine kavuşursun
ayetler ne kadar güzeldi değilmi cnm rabbim onunla olan irtibatımızı koparmasın
şükürler olsunki ona inanan ve iman eden insanlar olarak dindar aileden doğmuşuz
yaa münafık ve küfre giren insanlardan olsaydık !!!
bunun için çok şükretmemiz lazım bu arada aşılama e tedaviye başlayan arkadaşlarımız için bi dua kampanyası başlatalım
şu an yoksunuz gelirseniz nasıl olacağınınn açıklamasını yaparım
ben akşam annemlerdeyim giremeyebilirim
öpüyorum hepinizi kocamaaaaannn

X