Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

herkese günaydın neşecim tiryakcım ben dün testi verdim ama 11 gibi filan adet oldum cumartesi için randevu aldım aşılama için

kızlar çok özledim sizi yaw uzun zaman gelmeyince bana bişiler oluyo meraktan çatıyom....bugün giremicem malesef geçen sene kayınbabam ölmüştüdüde bugün eltimde mevlüt var oraya gideceğim.eltim bi sureden bahsetti meryem suresi bebek için okunuyomuş 3kere falan heralde bugün net öğrenir yazarım sizlerede umarım bu ay ni kaç kişi hamile olurda azcık sevinir neşeleniriz....halay çekeriz:teytey:bu arada bende dün yaprak dökümünü izledim ya gıcık oldum ya o sahnelerde hemen kapatıom ogünde geniş ailede vardı kız test falan yapıodu pskolojim iyice bozuldu....benimkide bana kızıp duruyo kafana çok takıon ondan olmuo diye bilmiom ya hadi gelde takma işte ....bu arada hala hasta olmadım hiç belirtide yok sonucu biliom ama yinede pazartesiyi iple çekiom en azından tedaviye başlanır........

canım meryem süresini biliyoruz ilk sayfada listeye bakarsan orda görürsün okuyanları

kıslar benden pembe leke geldi adet oluyorum sanırım yaaaaaaa offff nasılda hiç bir belirti yok anlamıyorum yaaaaaaaaa
leken adete dönderdimi canım benden dün kahverengi leke gelmişti sabah namaza kalktık tam geldi abdest bile alamadan adet oldum eşim okula giderken saglık karnesini götürdü bugün ögleden sonra kayıt eder doktorla görüşeyim size bildiririm canım eczaneden igne siparişi verecez.cumartesi günü ignelere başlarım bugünde bütün tahlilleri isteyecem kan seviyesini bence tiroitte birşey yok çünkü o tahlilde adetli degildim çünkü 2 sene adet olmamanın ardından yapılmış tahlildi o yüzden düzgün çıkmamış ama ikinci aşılamamda adetin 2.günü yapıldıgı için tahlil sonuçları referans aralıgındaydı.benim bi e2 yani estradiol hormonum adetin 2.günü 5 çıkmıştı hiç tedavi görmezsem 5 ten yukarı çıkmaz ama igne vuruldugum zaman en son 753 e kadar yükselmişti yoksa LH VE FSH da normal sadece e2 dandik durumda o da ignelerle düzelecek

herkese günaydın neşecim tiryakcım ben dün testi verdim ama 11 gibi filan adet oldum cumartesi için randevu aldım aşılama için
iyi hadi bakalım tedaviye birlikte başlayacaz senin o zaman adetinin birinci günü doktora gitsene canım ben bugün bütün kan tahlilini isteyecem igneyede cumartesi göbekten vurulmaya başlarım

günaydın kızlarrrr
tühh tahminlerim yanlış çıktı kuzucum
hakkında hayırlısı olsun inşaallahhh
dün eşim seyrettirmedi bana yaprak dökümünü dvd izledik sıkıldı adam bunalım halimden :))))

iyi hadi bakalım tedaviye birlikte başlayacaz senin o zaman adetinin birinci günü doktora gitsene canım ben bugün bütün kan tahlilini isteyecem igneyede cumartesi göbekten vurulmaya başlarım

canım bana önce femara diye bir ilaç kullandıracak dr um çünki ben pko luyum ve çok fazla yumurtlayabilirim ilaçla biliyorsun bizlerde inci dizilimi var o inciler bi büyürse hepsi birden benim için OHSS riski oluşur o yüzden önce göbekten yapılan iğnelere hemen geçemeyiz gerekirse geçilecek

canım bana önce femara diye bir ilaç kullandıracak dr um çünki ben pko luyum ve çok fazla yumurtlayabilirim ilaçla biliyorsun bizlerde inci dizilimi var o inciler bi büyürse hepsi birden benim için OHSS riski oluşur o yüzden önce göbekten yapılan iğnelere hemen geçemeyiz gerekirse geçilecek
o zaman tedavi sürecin uzun sürebilir canım zaten yumurtalıklar ignenin dozu devamlı yüksek olursa pkolu bile olmasan o risk faktörü bizlerdede var ama birgün doktora gidiyorsun diger gün gitmiyorsun öyle öyle 1 hafta gidip geliyoruz canım benimkinin dozu belli oldugu için tedavim kolay oluyor 6 yumurtanın üstünde yumurtam oluyor bakalım bunda neler olacak ve bide sürekli e2 yani estradiol hormonuna bakılıyor ve ilacı ona göre ayarlıyor

« önceki Konu | sonraki Konu »

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, alpy+, nese1984+, simal18, tiryak+, XTATLIKIZ

alpy tatlı kız simal sizler nasılsınız hoşgeldiniz

o zaman tedavi sürecin uzun sürebilir canım zaten yumurtalıklar ignenin dozu devamlı yüksek olursa pkolu bile olmasan o risk faktörü bizlerdede var ama birgün doktora gidiyorsun diger gün gitmiyorsun öyle öyle 1 hafta gidip geliyoruz canım benimkinin dozu belli oldugu için tedavim kolay oluyor 6 yumurtanın üstünde yumurtam oluyor bakalım bunda neler olacak ve bide sürekli e2 yani estradiol hormonuna bakılıyor ve ilacı ona göre ayarlıyor

ben bu e2 yi hiç anlamış değilim ne işe yarıyor sanıyordumki rahim duvarlarını kalınlaştırıp adet olmayı sağlıyor ama onu da progesteron yapıyor... bu arada ben pko luyum ya o inciş dizilimi benim hazırda bekleyen bir sürü yumurtam var demektir o yumurtaların hepsi uyarılırsa sakıncalı bu arada 6 tane yumurtam oluşuyor demişsin ya çoğul gebelik olursa 3 üz dördüz sakıncalı değil mi?

gnydın kızlar kuzucum çok merak etmiştim seni ama okudum adet olmuşsun olsun tatlım tedaviye başlıyomuşsun en azından buna bi adım oldu.inşallah tedavin güzel sonuç verir..en kısa zamanda bebişine kavuşursun....ben şuan adetliyim ve bırakıyorum artık bebek hayellerini ve bugün yasmine başlıyacam zaten olmuyoda artık istemiyorum.....başım bugün çok ağrıyo......moralimde bozuk....boş bi ev olsa bikaç gün kalsam yalnız ben depresyona girdim.....

ben bu e2 yi hiç anlamış değilim ne işe yarıyor sanıyordumki rahim duvarlarını kalınlaştırıp adet olmayı sağlıyor ama onu da progesteron yapıyor... bu arada ben pko luyum ya o inciş dizilimi benim hazırda bekleyen bir sürü yumurtam var demektir o yumurtaların hepsi uyarılırsa sakıncalı bu arada 6 tane yumurtam oluşuyor demişsin ya çoğul gebelik olursa 3 üz dördüz sakıncalı değil mi?

ikiz üçüz olma ihtimali var zaten canım adalex sin ikizi olmuştu aşılama yapıldı ona aslında olma ihtimali yüksek oluyor ama seninki canım doktor bakar hepsi yumurtaların uyarılır ve çoook daha büyürlerse tedaviye son veriyor hatta 3 gün ilişkiyi önermiyor canım .evet e2 hormonu yani estradiol yumurtalıkları geliştiren bir hormon oluyor canım benim sadece o hormonum yetersiz igne vuruldugum zaman giderek yükseliyor onun bile referans aralıgı var veya tüp bebek tedavisinde 1ooo i bile geçebiliyor yani bebesi olmayanın genelde bu hormonu yetersiz geliyor

rabbimden tek istegim var bu sefer elimizi boş bırakmaz inşallah artık gerçekten hamile kalmayı bebegimi yeniden emzirmeyi istiyorum

X