Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar elinde türçe mealli kuran olan varmı ben bir şey rica edeceğim sizlerden de bende yok

amin ama biraz sorumlusu sizlersiniz sanırım bu heyecanın en azından bana bu heycanı yaşatıyorsunuz

aminn canım inşallah yarında heyecanın devam eder bebiş olmasa bile aşılamaya başlıycaksın o da bebişine doğru ayrı bi heyecan

bu bal çörek otu ve tarçın karışımını sadece ben yiyeyim çünkü içindeki çörek otu erkek spermini azaltırmış bu ballı karışımı ne kadar zaman yiyeyim kuzucum

bu bal çörek otu ve tarçın karışımını sadece ben yiyeyim çünkü içindeki çörek otu erkek spermini azaltırmış bu ballı karışımı ne kadar zaman yiyeyim kuzucum

zaman olarak bilmiyorumda hamilekalana kadar ye ne zararı varki sonuçta gıda takviyesi gibi düşün

ahada kasıklarım ağrımaya başladı birazzz ama ayaklarımda çok üşüdü ondanmı acepp

zaman olarak bilmiyorumda hamilekalana kadar ye ne zararı varki sonuçta gıda takviyesi gibi düşün
evet canım yerim ve folbiolde içiyorum sende şimdiden iç içinde 50 tane var eczanede 1tl bende pahalı zannedip saglık karnesine yazdıracaktım

hadi kızlar ben çıkıyorum kocişim gidiyor yatmaya kendinize iyi bakın dualarımızı birbirimizden eksik etmeyelim hoşcakalın

folic asid tableti var bende dr verdi ama hiç kullanmadım 1 seneden fazla oluyor

canım folıc asıd bendede var günde 3 defa içiliyor folbiol günde 1 defa alınıyor daha kolay yatmadan iç yat benim dolapta var folıc asıd ben diyorum eşime sen onu iç bende folbiolu içeyim eczanede 1tl sen folbiol iç eşine folıc asid ver bide çalışıyorsun sana daha kolay olur canım hatta yavruceylan söylemişti bana ben 10 gündür içiyorum yatmadan önce 1 tane iç yat canım yani şimdiden başla

kıslar benden pembe leke geldi adet oluyorum sanırım yaaaaaaa offff nasılda hiç bir belirti yok anlamıyorum yaaaaaaaaa

kıslar benden pembe leke geldi adet oluyorum sanırım yaaaaaaa offff nasılda hiç bir belirti yok anlamıyorum yaaaaaaaaa

zaten öyle olur uzun süre gelmez yapmazsın yapmazsın gider test yapar yaa kan verirsin pııt diye çıkar gelir sonucu beklemeden ilginç yani psikolojik belkide ama sıkma canını üzülme emi kuzunaz kaydirigubbakcemile5

kızlar çok özledim sizi yaw uzun zaman gelmeyince bana bişiler oluyo meraktan çatıyom....bugün giremicem malesef geçen sene kayınbabam ölmüştüdüde bugün eltimde mevlüt var oraya gideceğim.eltim bi sureden bahsetti meryem suresi bebek için okunuyomuş 3kere falan heralde bugün net öğrenir yazarım sizlerede umarım bu ay ni kaç kişi hamile olurda azcık sevinir neşeleniriz....halay çekeriz:teytey:bu arada bende dün yaprak dökümünü izledim ya gıcık oldum ya o sahnelerde hemen kapatıom ogünde geniş ailede vardı kız test falan yapıodu pskolojim iyice bozuldu....benimkide bana kızıp duruyo kafana çok takıon ondan olmuo diye bilmiom ya hadi gelde takma işte ....bu arada hala hasta olmadım hiç belirtide yok sonucu biliom ama yinede pazartesiyi iple çekiom en azından tedaviye başlanır........

kızlar çok özledim sizi yaw uzun zaman gelmeyince bana bişiler oluyo meraktan çatıyom....bugün giremicem malesef geçen sene kayınbabam ölmüştüdüde bugün eltimde mevlüt var oraya gideceğim.eltim bi sureden bahsetti meryem suresi bebek için okunuyomuş 3kere falan heralde bugün net öğrenir yazarım sizlerede umarım bu ay ni kaç kişi hamile olurda azcık sevinir neşeleniriz....halay çekeriz:teytey:bu arada bende dün yaprak dökümünü izledim ya gıcık oldum ya o sahnelerde hemen kapatıom ogünde geniş ailede vardı kız test falan yapıodu pskolojim iyice bozuldu....benimkide bana kızıp duruyo kafana çok takıon ondan olmuo diye bilmiom ya hadi gelde takma işte ....bu arada hala hasta olmadım hiç belirtide yok sonucu biliom ama yinede pazartesiyi iple çekiom en azından tedaviye başlanır........

hilalbebik günaydın canım ben de izledim yaprak dökümünü.. İnsanda algıda seçicilik oluşuyor. Neşeli hayatı izledim orda da öle Rıza nın çocuğu olmuyo eşi ballı karışım yedirmeye çalışıyo :))) Canım kafana takmamaya çalış psikoloji çok etkiliyor forumda çoğu kişilerin tedaviyi bitirip düşünmediklerinde hamile kaldıklarını okudum. Eşimle birlikte Salat ı Tefriciye yi (4444) okumaya başladık. Kürleri uyguluyoruz. Sanki doktorun bize söledikleri unutmuş gibiyim yada kabullendim diyeyim. Umudunu kaybetme

X