Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

olmadığını düşünüyorum hep ama neden adet olmadım çok şaşırıyorum birde bu acıkmalarım tarif edilir cinsten değil
yarın doktora danış canım nerden baksan 8 gün bitti şimdiye kadar olman lazımdı bi daha bu hapı adet olayım diye alıp içme farlutali de alma başka hap al doktorun sana iyi geleni yazar zaten

kuzunaz tedavi süresinde eşime ne yedirebilirim ben bugün internette gezinirken gördüm eşin gece yatmadan 2 tatlı kaşıgı bal yemesi iyi olurmuş bide keçi boynuzlu zencefil karışımıda spermlere iyi olur önerecen birşey varmı

bende zaten ot felan içmeyecem bende keçiboynuzlu zencefil yerim bide ballı tarçınlı çörek otu yerim ama adet olduktan ne kadar süre içinde yemem lazım canım

kuzunaz tedavi süresinde eşime ne yedirebilirim ben bugün internette gezinirken gördüm eşin gece yatmadan 2 tatlı kaşıgı bal yemesi iyi olurmuş bide keçi boynuzlu zencefil karışımıda spermlere iyi olur önerecen birşey varmı

bunlar iyi cnım sigara içmiyorsa havuç suyu içirebilirsin e vitamini muz avakado fındık ceviz bal vs incir mesela süper olur mercimek çorbası yeşil mercimek yemeği bulgur pilavı veeeeee nohuttt bunlar idealdir canım

incir yumurtalık çogaltıyor topikte yeşim vardı oda hamile kalmış fertilaid kullanırken inciriin suyunu bile içmemiş kendisini yemiş

X