Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba kızlar..
ya ne kadar cok duyuyoruz bebek ısteyıp olmayan ama tup bebek dusundugu anda olanları..Allah Allah. bu ıste vucudun bı oyunu.Psikolojik...Kafaya takmayıp rahat bırakıyosun cunku nasılsa tup bebek yapcam dıye pat önceden hamılesın..Allah yardım etsın herkese..

Bu arada bulut 83 ben de okurum sana 1 er tane hatta sımdı başlarım...adın ummuhan mıydı..nıyet edeyım..Allah hayırlı evlat versın dıye...

Casnım 1 er tane meryem ve feth suresı dusebılırsın şimdi okuyorum..Allah kabul etsın ınsallah...

ablaa sen bugün varyaa.bilmiyorum iyimisin yazılanları unutuyonda. yasemin zaten gebeliktesti yaptırmıs değeri 18 lerdeydi yaaa.

biliyorum kuzucum değerinin 18 olduğunu kan tahlili yaptırdığını bira işllerim var yoğunum o yüzden yazamıyorum ama sadece yavruceylanla yasemini karıştırdım gerisini karıştırmadım ben acaba idrar testine yansıyacakmı değeri diye merak ettim o yüzden birde idrar testi yapsın dedim kıslar bu arada topiğimiz 100 üncü sayfalara ulaştı ama içime doğuyordu 100 lere yaklaştığımızda bi hamile çıkacağı ama işte yasemin bizi tam bir sevindirse o tereddüt edince bizde ediyoruz ama yinede kutlayalım hadi :teytey::teytey::teytey: alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

çok teşşekür ederim ayferrciğim ...32 meryem 33 fetih suresi kaldı...hadi kızlar dularınızı bekliyor ümmühan arkadaşınız...

canım ben işyerindeyim okuyanlardan allah razı olsun ama ben okuyamıcam inan kendi dualrımı bile okumuyorum şu an bana tefriciye okuyoırlar en fazla 1500 olmuştur kendim 20 tane okuyabildim canım benim okuyanlar sana özelden yazsın bence sayısını kaçırma istersen allah kabul etsin ya mucib sen dualarımızı kabul et

çok teşşekür ederim ayferrciğim ...32 meryem 33 fetih suresi kaldı...hadi kızlar dularınızı bekliyor ümmühan arkadaşınız...

canım ümmühan senmisin yoksa başka tedavi gören bi arkadaş mı ümmühan kullanıcı isimli biri var diye biliyorum sitede

hmm ozman özürr ablaa. ama gerçekten inş güzel haberiler alırız yasemindende bizde sevinirizz halay çekerrizz forumdaa tabi forumu çökertmezsekk zıplaya zıplayaa opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance:

1 meryem 1 feth okuddum .Canım Allah kabul eder ınsallah.her ne kadar tanımasa da senı kalbımden okudum ınan..Allah hepımızın yardımcısı olsun.Dualarımızı dergahından gerı cevırmesin...

kuzunaz sekerım bu arada tesbıh de ne cekıyoduk.Allahın ısımlerınden hangılerı ve kac tane ıdı...

banada erken yumurta yetmezliği teşhisi konuldu.fsh değerim 60.ilaçsız adet olamıyorum 33 yaşındayım.2 yıldır evliyim.eşimde sorun yok.

şu an yaptığım kürler saraçoğlundan bitki kürü almıştım onu içiyorum.organik beslenmeye çalışıyorum.et yemiyorum balık hariç.hergün yürüyüş yapıyorum.
ayrıca hayıt tohumu aslanpençesi yeşil çay ve civanperçemi içiyorum.
3 adet dhea gece yatarken içiyorum doktorumun izniyle.
balık yağı içiyorum.
41 kere bebek isteyen herkes için dua ettim ramazandan önce.
salatı tefriciyeye başladım henüz bitiremedim 100 tane sadece okuyabildim.
bunlar benim yaptıklarım.
listeye benide ekleyebilşrseniz sevinirim.ama liste kaçıncı sayfada göremedm ben.listeye bakmak isterim bende .

kuzunaz sekerım bu arada tesbıh de ne cekıyoduk.Allahın ısımlerınden hangılerı ve kac tane ıdı...

ya musavvir ya halik ya bari canım normalde bunlar allahın yaratıcı herşeye şekil veren anlamında isimleri hamile kalmak isteyen bir kadının 7 gün oruç tutup bu isimleri 21 defa suya okuyup bu suyl aiftar etmei gerekirmiş ama ben işte bir tesbih imameyle birlikte boş oldukça aklıma geldikçe şekiyorum ve bir hoca ki bu biraz ne bilim cinli bir hoca :1rolleyes: dediki elini karnına koy ya şafi diye tesbih çek dedi allahın izniyle oluşur yumurtların dedi ama niye et en başta dedi ve ben duaları kabul eden anlamındaki ya mucib isminin çekilip allahım dualarımızı kabul et diye dua edilmesini uygun görüyorum ve yarabbim biz elimizden geleni yapıyoruz bildiğimiz ve gücümüz yettiğimiz kadarıyla dualarımız dileklerimiz hep bu yönde isteklerimizi sana yönelttik seni vekil ettik içimiz rahat sabırla bekliyoruz tarzında dualar edip ya vekil diyede tesbih çekiyorum ben tabi bu aralar çekmiyorum ne yalan söliyim tesbihlerimi sağda solda unutmuşum elimde çok gezdirdiğim için şimdide tesbih bulamıyorum zamanında hepsini kaynanama vermiştim

cok hossun canimmmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

neden güldün canım ya valla bugün hızınıza yetişemiyorum ne yapayım sitede ümmühan isimli biri de vardı karşılaştım daha önce hani tüp bebek bölümünde filan da diyince dedim orada şu an tedavide olan bir arkadaş içinmi istiyor acaba :1rolleyes:

canım seni listeye eklicem şimdi bulurum listeyi yalnız son adet tarihini ve beklenen adet tarihini yaz 41 kere okuduğun duanın adınıda yazarsan sevinirim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…