Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum
benden sonra kayra perde yıkamış cam silmişti
hooop bi daha şimdi

sende çok yapıyon

ama yapın kızlar temizlik güzel şey ben seviyom wallaa

sanırım ben biraz abartıyomuyum ne ayda 3 oluyo galiba cam silip perde yıkama işi biraz daha az yıkamalıyım sanırım haklısın canım zaten bugün tam silip bitirdim yağmur başladı bide:roflol:

cücüm ne??? :uhm:

yaprak dökümünde fikret doğurdu ya odaya emzirmeye getiriyorlar hep sonra işte onunda aklına gelmiş işte onun bebeğinide ayenne öle odaya emzirmeye getirmişler annesi kardeşi yanındaymış filan anlattı baya üzüldü o yüzden dyorm izlemese bari habire emzirmeye getiriyorlar

bende koçum canım 25 martta dogdum ama yükseleni bilmiyorum

burçdaş buldum kendime

am ben tipik koç değilim maalesef
bi inadım gelir ordan (gerçi oğlakta da var) bi de bi işten çabuk sıkılmam
başka pek bişiy yok
Ben oğlaklar gibi karamsarım
evime çok düşkünüm
kedi gibiyim

bende çok titizimdir sabırlıyımdır kolay kolay sıkılmam ümitsiz birşey oldugu zaman hemen karamsarlaşırım birde çok hassasım hemen aglarım

olmadığını düşünüyorum hep ama neden adet olmadım çok şaşırıyorum birde bu acıkmalarım tarif edilir cinsten değil

bakacaz arkadaşlar ocakta neler olacak tedavilerimizin sonucu hep ocaga denk geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…