Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

off kafayı yicem ya .ok yüz verdim ben bu adama 2 gündür aman bir yere çıkmıyor aman evde sıkıldı bunaldı diye 2 gündür bu saatlere kadar kahvede basit insanlar gibi yarın işe gidicem gelsind eşu kğrleri içsin diye bekliyorum ama iyice sinirlendim kötü bi kavga edicez öyle görünüyor

o beni üzerken acımıyo bende ona acımıyom valla ne hali varsa görsünn iyi iyi hadi geliişme var çerez almışş kolay gelsin :)

cnmm özel tabiki en iyisi o olduğunu duyduğum için başladım ona askeriye doktoruymuş.adetimde ilk günler çoktu son günlerde koyu siyah tam biticek zannnedıyorum ama gene gelıo bu glucophagemi etkılıyo acaba diede aklıma gelıo ama peçetyle sildiğimde gelio pedimi batırıyo yineee cnm dr ye sordumm üzerine basarak ne zaman gelicem kontrole die 3 ay sorna hamile gelirsin inş dedi bana

ayy benimde en sinir olduğum şeydir kahveye asla göndermem zaten 11 de işten geliyoo bide kahveyemi gitcek ayy yok gelsin eviyle barkıyla ilgilensin

inşallah canım ya bak serephone ilacı bilmiyorum aslında nasıl bir şey yani ben klomen ve gonaphene i biliyorum aslında serephone da eğer bir yumurtlama ilacıysa takip gerektitir diye düşünüyorum ama serephone belkide farklı bir ilaçtır ne bilim canım inşallah dr un dediği doğrudur ve inşallah 3 aya kalmaz hamile kalırsın

ayy benimde en sinir olduğum şeydir kahveye asla göndermem zaten 11 de işten geliyoo bide kahveyemi gitcek ayy yok gelsin eviyle barkıyla ilgilensin

aaa bak o konuda nankörlük yapmakta istemiyorum yani eşim bana yardımcı olur eviyle ilgilenir halı bile yıkamıştır bugün o ev süpürdü ben bulaşık yıkadım mesela ben çalışmadığım zamanlarda ağır işlerde yardımcı olurdu ve eviyle eksiğiyle gediğiyle çok ilgilenir ben kadın olduğum halde alışverişe gidince bile hiç birşeye kafa yormam o alır eder o yönden iyi ama 2 gündür çok abarttı buda dışarı çıkmaz çıkmaz çıkıncada abartır bidaha arayayım ben bunu bu arada çıkayım artık sabah nasıl kalkacağım anahtarınıda dükkanda unutmuş mecbur kapıyıda ben açacağım ya bu arada kuruasülye haşlayıp dolaba kaldırayım dedim kaç saat oldu haşlanmadı hala sinir oldum neyse bugün herşey üzerime geliyor canım yarın biliyorsun işyerinde olunca sık sık giriyorum görüşürüz yarın öpüyorum

cnm benim meccazi anlamda dedim yani kahveye ayıraccağı vakitte benimle ilgilensin diye düşünürüm kahveden ben hiç hoşlanmam ama onlarda sıkılıyo tabi hep iş iş yazık

ben yine biraz yumuşamayamı başladım ne :) ay yok tavırlı durmalıyım
cnm geç oldu bende yatacam zaten kurufasulye içide geç oldu:)

oda yumurtlama ilacı cnm senin sölediğin diğerleri gibi
sadece ismi değişik kısmeta rtık o bal karışımını yapimmi bende

bana da aşılamayı yaptırdığım yer söyledi.ilk seferde tutma ihtimali yüzde yirmiymiş.her seferinde artarmış.doktor o yuzden ilk seferinde cok umutlanmamamı düşük bi ihtimal olduğunu diğer seferlerinde ihtimalin artacağını söyledi.tabi ilk seferinde tutanlarda var.umarım sen de ilk seferinde muradına erenlerden olup bu sıkıntılı süreci bir an önce atlatırsın.
hem bizim gibi deneyipde olmayanlara da umut olmuş olursun.
umarım hayırlı ve güzel haberlerini alırım burdan.
Rabbim hepimize hayırlının güzelini nasip etsin

günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkeseopuyorumnanaktan

topluca yakalandik aymesim kaydirigubbakcemile3
cok sevindim sizinde listede olmaniza opuyorumnanaktan
amin canim Rabbim hepimizin dualarini kabul eder insallah :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5

canım günaydın dün çıkmışım buna cevap veremdim eşime ben derim hep başka bir sosyal faaliyet bul kendine onu yap inan sesimi çıkarmam ama bu arada birde olsa kahveye gitmene sinir oluyorum diyorum ama allahtan şimdi kapalı ortamlarda sigara yasağı var o açıdan eskişye nazaran daha iyi tabi hiç gitmese daha iyi olur off akşam o kadar sinirlendim ama o gelince öyle bir şakaya alıyorki gülmeden edemedim önce keçi boynuzu suyunu içti sonra yemeğini yedi havuç suyu içti ardından fındık badem ceviz ben yattım ikide bir odadan sesleniyorum havucunu da iç onu da ye diyoki aşkım bi dakka midem allak bullak oldu hepsini peşpeşe bende dedimki bu saate kadar gelmezsen olacağı bu :) canım kurufasülye için geç oldu demisşsin de ben çalışıyorum biliyorsun kuru fasülyeyi akşam 6 da ıslatmıştım sonra şişincede haşladım haşlayıp difriz e atıyorum ben eve gelince yemek telaşı oluyor ya hazırda haşlanmış fasülyeyi filan pişiriyorum ondan öncede yeşilş mercimek haşlayıp attım buzluğa onuda yemeğini yapıyorum çorbasını bulgur pilavına filan katıyorum yani anlayacağın pişirmedim canım dolaba atmak için haşladım sadece

topluca yakalandik aymesim kaydirigubbakcemile3
cok sevindim sizinde listede olmaniza opuyorumnanaktan
amin canim Rabbim hepimizin dualarini kabul eder insallah :Saruboceq:

aynen öyle canım Şeniz bende çok sevindim burdada karşılaşmamaıza

abla valla bu kocişlerin hepsi böle galiba..hemen gelir gelmez anlıyolar sinirli olduğumuzu ya hemen dalgaya alırlaa yada hemen sarılır seni konuşturmaya bırakmaz öperlerr.. bizde onlara kıyamıyoz galiba yinede heopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

kıslar size bişi anlatıcam sabah sabah çok canım sıkıldı şimdi biz sabahları eşim ben abisi bi arabada geliyoruz eşim beni işe bırakmadan önce abisini bırakıyor iş yerine sonra beni işe bırakıp tekarar dönüyor işe neyse eşimin işyeri sanayi sitesinde tamammı hemen bizim dükkanın yanında bir oto aksesuarları satan bir dükkan var orada bir çocuk görüyorum hep yani 5. yada 6. sınıf öğrencisi yaşlarında eşime dedimki ya bu çocuk burdamı çalışıyor yoksa buranın sahiplerinin çocuğumu çocuk ta oraları süpürüyordu hayır dedi çalışıyor okula gitmiyormu filan sabah sabah eşimi sorguya çektim neyse baya bi sordum diyoki parası yokmuş annesinin hiç okula göndermemiş o kadar üzüldümki tövbe yarabbim senin işine karışılmaz sen böyle bakamayacak durumunda olanlara verme evlat rabbim haşa rabbimin bir biliği var hepimizi bir sınav için gönderiyor bu dünyaya ama düşünsenize 21. yüzyılda yız ve o çocuk bu devir de hiç okuma yazma öğrenmeyecek allahım ya okutmak bu kadar zor değil ki zaten kitaplar devletten ve okula bildirilse maddi durum olmadığı okul kesinlikle yardım eder devlette eder kıyafetlerini defterlerini alır okul yani okul için yardım etmeye kalksan yine göndermezler o çocuğun orda çalışıp kazanacağı haftada 50 milyon en fazla inanın bunu bile beklemiyorum küçücük dükkan o paranın kimseye hayrı olmaz bari çocuğu okulundan etmeselerdi hayatı boyunca okuma yazma bilememenin acısını çekecek o çocuk ne bilim yarabbi sen bilirsin onun sınavıda bu sanırım üzüldüm valla

sorma allah onlara uzun ömür sağlık versin her zaman kalplerinde bizlere karşı sevgi saygı ve merhamet olsun allah işlerine güçlerine keselerine bol bereket versin onlar ailemizin reisi yarın bir gün baba olacaklar bu yükleri kolayca taşıma gücü versin akıl fikir versin biliyorsun allah benden başkasına secde edilebilseydi (haşa) kocalara ettirirdim demiş onlar aslında çok değerliler ama tabi bu demek olmuyorki bizi essinler allah katında biz kadınlarında hakları çok büyük ve onlarında allah için bizleri bir çok yönden memnun etmeleri gerekiyor ama zaten tek çabalarıda bu kıssss valla allah hepsinin yardımcısı olsun akıl fikir birde sabır versin hepsine ki genelde sabırsız ve sinirli olabiliyorlar :)

aminn ablaa.allah bizleri onlarsız koymasın.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…