Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canim yakaladim siziiiiiii
bende takiliyorum buralarda bende adetim bitsin tefriciye
adetli iken okunabilir diyor kimisi ama icim rahat etmedi

canım allah kabul etsin kolaylıkla okuyıp bitirirsin inşallah listede düzelttim bilgilerini

amin dualarımız kabul olsun inşallah bugün çok işim vardı ya temizlik sonra alışveriş eve gelince yemek yaptım ütü çamaşır astım of çalışınca hepsini haftasonuna sığdırmak çok zor oluyor kıslar eşime bir tepsi hazırlamışım bir bardakta keçi boynuzu suyu bir bardakta havuç suyu bir kasede sındık ceviz badem var ama bunları içecek ve yiyecek olan herifim ortada yok offfffffffff onun için yemeklerde yaptım yesin diye başım ağrıyor valla ya beyefendi alışverişten geldikte sonra izin aldı biraz dışarı çıkmak için arkadaşlarına takıldımmı unutuyor herşeyi :roflol:

merabalar,

bende internette benim durumumda kimse var mı diye bakıodum meğer forumu bile kurulmuş.benimkisi sebepsizmiş.elbet sebepsiz die bişe yok.sebebi Rabbim ol demedi henüz.bunu biliyorum ama çareler aramaktanda vazgeçmiş değilim.fakat karsta yaşıorum ve imkanların cok uzağındayım.en yakın erzurum da şifa hastanesi var.oraya gitmeyi düşünüyoruz.bu hastaneyle ilgili özellikle kadın doğumservisi veya tüp bebek merkeziyle ilgili olumlu ya da olumsuz bir bilgisi olan varsa burdan paylaşabilir mi? şimdiden teşekkürler.
Rabbimin muradımıza erdirmek için sunacağı vesilelere bir an önce kavuşmanız dileğiyle...

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, abra_kadavra, ayse.20+, umutsuz4434, yavruceylan1

iyi geceler kıslar hoşgeldiniz ben anca işleirmi bitirebildim yeni geldim kusura bakmayın nasılsınız bakalım ayşe yavruceylan buralardasınız maşallah

merhaba arkadaşım hoşgeldin sebepsizmiş derken bütün tetkikleirn yapıldı da hiç bir sorun görülmedimi yani hastaneden bahsetmişsin nasıl filan diye o yüzden soruyorum ne kadardır istiyorsun hangi tetkikler yapıldı sana ve eşine bunları söyleyebilirmisin

canım benim kocalarımız hem modern hemde inançlı insanlar hayrın ve şerrin Allahtan geldiğine inanıyolar o yüzden anlayışlılar
Kadere inanmayanlar döl tutmuyo diye kadını boşuyolar
ammmmannn bu derdim yetmiyo bide kocamla uğraşıyom kuzu yaaa bu aralar çok tartışıyoruz yani aslında biz çok severek evlendik halada çok seviyorum oda beni ama çocuğun ölümünden sonra böle olduk ne onun bana sabrı var napıcam ben ya şimdide hasta yatıyo ilgilensem şımaracak ilgilenmesem içime siznmiyo dayanamıyom offff

evet burdayım kuzu iyi diyelim iyi olsun işte canım sıkkın birass
sende neler var neler yok

16 aydır bekliyoruz.bana da eşime de her türlü tetkik yapıldı.hiç bir sorun bulunamadı.bir kez aşılama yapıldı o da tutmadı.yazın ankaradayken yapıldı.ilk seferinde tutma ihtimali çok azmış zaten dediklerine göre.tekrar yaptırmak istiyorum fakat karsta yaşıyorum ve burada bu işlemler için bir hastane yok.en yakın erzurum şifa hastanei.ama orası hakkındada bişe bilmiyorum.bilen varsa paylaşır umarım.hemen görüp cevap yazdığın için ilgine teşekkürler ayrıca

canım benim ya iki sabit fikirli insanız biz eşimle 18 yaşıma girmemiştim çıkmaya başlayalı şimdi 26 ya girdim ama bizde çok sorunlar yaşadık evliliğin tadı tuzudur küslükler ama uzayında ve ciddi kavgalar edince bu tat acı bir tat soğuk bir tat oluyor bu yüzden kavgaları çok uzatmamk gerekir bizim çok yıprandığımız zamanlar oldu heleki ikimizinde sabit fikirlerindne ödün vermediğimiz zamanlarda yani karşılıklı anlayışlı olmak gerekiyor şu an eşin hasta eğer sana karşı hatalı olduğunu düşünüyorsan ilgilenme dicem ama bunu sana karşı koz olarak kullanır bir kaç gün sonra hastaydım ilgilenmedin diye bence sen gerekli hizmeti yap elindne geleni yap ama eğer kırgınsan konuşma gülme yani kırgın olduğunu belli et ama hastalığıylada ilgilen aynı zmanada

estağfirullah canım burda olduğum sürece herkese yazmaktan çok memnunum kars eşimin memleketi hiç bilemiyorum hastane nasıl ama istanbuldada var şifa hastaneleri oranın bir şubesi filanmıdır acaba yoksa bir devlet hastanesimi inan hiç bir biligim yok aşılama ilk seferinde tutmazmıymış bunuda senden duyuyorum bende önümüzdeki ay yaptırmayı düşünüyordum bu ay olmazsa bunu kim söyledi sana bilmiyorum ama allah istemediği sürece tüp bebek bile tutmuyor allah tan hayırlısı olsun inşallah zor bir durum

herkese şimdiden teşekkürler.Cümlenize Allah rahatlık versin
Merhaba
Şifayı biliyorum
Bababm orada kalp ameliyatı geçirdi
Allah razı olsun inançlı insanlardı ve ellerinden geleni yaptılar
ama maalesefki biz Atatürk ünivrsitesinde yaptırmadığımıza pişman olduk
anladık ki bu işte ilgiden ziyade bilgi lazım
Hasta olarak en çok ilgi bekliyorsunuz ama asıl ihtiyaç duyulan şey bilgi ve onun kullanılır olması
Tüp bebek kısmını bilemem. ancak iyi bir araştırmanızı tavsiye ederim
Ankaradan vazgeçmeyin
tecrübeyi arayın derim

cnm vallaha böle değildik malum meselemizden sonra böle oldu benim kocam asabi bi adam ve ben buna katlanıyorum alışmaya çalışıyorum 2 yıldırda alştım ama bazen iş çığırından çıkıyo bende dayanamıyorumm anlayışta nereye kadar yani yıpranan kadın oluyo ilgileniyorum ama dediğin gibi soğuk duruyorumm elimi tutmaya çalıştı vermedim şimdide tarhana çorbası yapıyom

:) oh ne güzel bak elini tutmak istemiş olsun valla böleside güzel biz daha inatız bizimkide hala gelmedi küürler hala orda ölece bekliyor çok sinirliyim

şimdide pcnin başına geldi öptü sarıldı fln ben tepkisiz kaldımm git yat hastasın dediim :) niye soğuk duruyosun dedi içimden gelmiyo dedim aynen benimde başım çok ağrıyo zaten migrenim var strese gelemiyorum
seninki kürlere yanaşmıyormu

ayy yazık yavrum ya benimki külere geliyor mecbur gelecek başka çaresi olmadığını anladı kendisi bugünki alışverişte kendine fındık badem ceviz muz aldı harnup pekmezi nide yarın alır unuttu heralde :)

offff ya neden bu dr beni çağırmadkiii inş bulabilirim o testlerden cnmm bide ben 2 ay adet olmadım lutenly le eylülün 29 unda hastalandım bgn 12 ekim ve ben hala hastayımm bunda bi sorun yoktur demii.bu böğürtlen köküne bende başlimmi ilaca başladığımda bal tarçın çörekotu karışımınada başlamayı düşünuyodum ama faydası olurmu cnm

canım bu kadar uzun süre adet olman normal değil bence kanaman az mı yani az az geliyor ve bu kadar zamandır devam ediyorsa östrojen yetersizliğinden dolayı rahim kendini yenileyemiyor olabilir ama eğer kanaman çoksa bunun için dr a gitmen lazım bu nasıl iş ya bu dr devlet hastanesidnemi hayatım yani eğer özelse nasıl ovülasyon ilacı verirde takip etmez allah aşkına arkadaşlar sizde bişi söyleyin ben yanlışmıyım ovülasyon ilac veriyor ma takip etmiyor dr eğer özelse kesinlikle ara ve konuş çekinme dr lar baskın çıkabilirler biz böye yapıyoruz filan derler sen sakın baskı altında gelme ben bu konuda bilgisiz değilim de heralde ovülasyon ilacı kullanıpta takip edilmeyen tek hasta benim de yani yok böyle bişi yada ben bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…