Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Yaaa onu aycasina yapıyodu ama nasıl yapıyodu tam bilmiyom
ona sormak lazım
Üstelik o hamileeee :CüvCüv:

su yada sut ıcıne maydonoz kıyıp kaynatıyormusuz sonra buharına oturuyormusuz carsab sarıp belımıze sonra bırlıkte oluyormussun bunu uc kere tekrer edıyormussunuz ben ole duydum

ama ıste sımdı yapsam etkısı olurmu onu merak edıyorum yanı adetım ıkı aydır sapıttı ne zaman adt olcagımı bılmıyorum o yuzden yumurtlama tarıhımıde bılmıyorum

Hdi hayırlısı olsun canım
Dedim ya dikkatli yap sonra düzenini bozarsın
İyi ya eğlenmene sevindim kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

bu arada yengene çok üzüldüm
Çok zor olmalı
Rabbim sabır versin :Saruboceq:

Yaaaa ne bu böyle yaaaa
bu bayram habire cenaze, hasta haberi aldık durduk
Rabbim önce sağlık versin hepimize :Saruboceq:

su yada sut ıcıne maydonoz kıyıp kaynatıyormusuz sonra buharına oturuyormusuz carsab sarıp belımıze sonra bırlıkte oluyormussun bunu uc kere tekrer edıyormussunuz ben ole duydum

Öyle de canım önemli olan günleri
Hatırımda adetin hemen bitiminde yapılıyor diye kalmış ama işte tam da bilmiyom ki maalesef :sm_confused:

HAKLISIN CNM SAOL BEN BUAY CÖREKOTUNA BASLİİM EN İİSİ...BİRAZ KULLANAYIM ACELEM NEDEN BİLİORMUSUN EŞİM ASKERE GİDİCEK BEBEĞİM BANA UMUT OLACAK..:gitme: :sinifsinif:

HAAA DORU CNM BENDE ŞİMDİ GÖRDÜMM BAYADA BAHSETTİİ AMA KARSTIRDIM BEN TAMAM CNM BEN CÖREOTUNA BASLICAM HEMEN ADET GELSİNDE

Yazarsın inşaaalaaaah canım :CüvCüv: :Saruboceq:
ama canını sıkmazsan lmaz:
bak ne güzel bir yavrun olabiliyormuş
bunu öğrendin en azından
Kayracım ve ben henüz bunu bile bilmiyoruz canım benim

Kız kayraaaa
nereye sığıştınız o kadar adam yavrum beee
Maaşşaaallaaaah

bu arada kuzucumun tüpleri temiz çıkmış çok sevindim wallaaaa
şimdi benim de bakılacak bi tüp kaldı
acaba ona da baktırıp tedaviye öyle mi başlasam kızlaaar???

Yazarsın inşaaalaaaah canım :CüvCüv: :Saruboceq:
ama canını sıkmazsan lmaz:
bak ne güzel bir yavrun olabiliyormuş
bunu öğrendin en azından
Kayracım ve ben henüz bunu bile bilmiyoruz canım benim
bazen sıkmıorum düşünmek istemiorum bazen kendimden geçiorm cok zor...1 sene üstüne kaldım hamile iğne klomen kullandm banamısın demedi..tatile cıktık döndük 3kişi olmusuz ama işte düştü bebeğim herşyn hayrlısı adagımızı bile kesmiştik...eşimdede varikosel var askerede ilerlicek biliorum.....nebilim ceylanım ya...

Kız kayraaaa
nereye sığıştınız o kadar adam yavrum beee
Maaşşaaallaaaah

heerkesin odası var zaten görümcelerin eltilerin kayınvalidelerin bizim boş oda dört tane sığdık şükür yengeme bende çok üzüldüm ama vardır herşeyde bir hayır :sinifsinif:

BebeğimUmudunaGebeyim

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Sigorta Hizmetleri
Yaşadığınız Yer: Kütahya Giriş tarihi: Aug 2008
Ruh Halim:
Blog Yazıları: 10
Yemek Tarifi: 1

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

yarım kilo kadar süte birdemet maydanoz doğruyorsunuz.bunu ocağa koyup kaynamasını bekliyorsunuz.üzerinden buharlar çıkması lazım.sonra bunu yere koyun.elinize büyük bir çarşaf alın.onu belinize sararak bu buhara bacaklarınızı açarak çömelin.tabii üzerinizde giysi olmamalı.ve dikkat edin yakmayın cildinizi.artık buhar çıkmayınca yine biraz ocağın üstünde tutun aynı işlemi uygulayın.ben bir kaç uygulamadan sonra hamile kalmıştım ilk kızımda .ikinci kızımda 1 ay kadar uygulamıştım..iki arkadaşım daha bu yolla hamile kalmışlardı.birisi iki yıl diğeri 1 yıllık evlilik hayatından sonra bunu deneyerek bir iki ay gibi bir sürede.elbette bu yöntem yumurtlama,hormonal vb gibi durumlarda değil daha çok tüplarinde tıkanıklık yaşayanlara iyi gelecektir.deneyin derim sevgiler

ALINTIDIR UMUTSUZ SENıN ıÇıN CANIM

yA BU TUPLERE NASIL BAKILIYOR KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR BIR ANLATIN DOKTOR NASIL BAKIYOR

HSG diye bir film yöntemi ile bakılıyor canım
rahime boyalı dediğimiz radyasn oranı yüksek opak bir madde enjekte ediliyor
ve film çakiliyor
Tıpkı kalp için çekilen anjio gibi canım
Ve dr anlıyoe açık olup olmadığını
Bak onu da en son kuzucum çektirdi
detaylar onda gizli güzelim

heerkesin odası var zaten görümcelerin eltilerin kayınvalidelerin bizim boş oda dört tane sığdık şükür yengeme bende çok üzüldüm ama vardır herşeyde bir hayır :sinifsinif:

Haklısın canım
niye ölmüş peki??
Sebeb belli mi yani???
Allah sabırlar versin anasına babasına yaaa :çok üzgünüm:

Mızmızcım Şımdı benım hsg fılmını anlatayım sana canım bana bı 15 dk Önce ıĞne vurdular sonra dr rÖntgen masasında rahımden bı ılaÇ verılıyo ve aynı anda rÖntgen Çekılıyo canım bu kadar

Kayra yaaa benim de bi tek hsg kaldı bakılmayan
Acaba bende baktırsam mı???
:uhm: :uhm: :uhm:
Yoksa klomeni deneyip 3 ay sonra mı baktırsak??
böyle yaparsak vakit mi kaybetmiş oluruz kii
Sen ne dersin???:uhm::uhm::uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…