Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum saçların saçlarının rengi ve sen çok güzelsin bence hiçççç değiştirme derim ben sağlıklı saçlarına yazık olur

eşimde dr a onu sordu dr da dediki aslında erkekleri değilde bu anlamda kadınları etkiler sigara dedi ama sen yinede sağlığın için bırak dedi ayrıca eşime dediki atıyorum bugün verdiğin sperm 3 hafta önceden hazırlanıyor ona göre hazırla kendini dedi

kuzucum saçların saçlarının rengi ve sen çok güzelsin bence hiçççç değiştirme derim ben sağlıklı saçlarına yazık olur

bana böle profilden yandan bakınca yani güzel diyorsan artık inanmam burnum eğri kız eşim hep burnun yeter senn der neyse ben resmi sileyim bu arada

olsun benimde burnum öyle ama rabbim bizide böyle beğenmiş böyle yaratmış hem her güzelin bi kusurcuğu vardır yerimseniben

olsun benimde burnum öyle ama rabbim bizide böyle beğenmiş böyle yaratmış hem her güzelin bi kusurcuğu vardır yerimseniben

ama benim artık iki kusurum var bir burnum bir göbüşüm ay yok kıs binlerce şükürle olsun rabbime o kadar da kötü değil burnum

vuslat2006 kıs yazsana bacım ne alemdesin meraklandım he yoksam hamilemisin

boşver göbüş nasılsa gider bi şekilde sağlığımız yerinde bebişlerimiz göbüşümüzde eşlerimiz evimizde olsun gerisi boşşşş

Allah nasip ederse inşallah okuycam canım çok koşturmaca olcak yarın eşim öğlene kadar çalışıcak o gelene kadar birsürü iş yapmam lazım of yaa bayramı evimde geçirmek istiyorum ben ama öyle bi şansımızda yok cümbür cemaat gidicez eltimleride biz götürcez yarın herzamanki gibi

benimde çok işim var aslında bende bu arada ablam bana elbise dikecek te elbiseye işlemek için şerit taşlardan almak istiyorum nerden bulabilirim acaba ya

benimde çok işim var aslında bende bu arada ablam bana elbise dikecek te elbiseye işlemek için şerit taşlardan almak istiyorum nerden bulabilirim acaba ya

tuhafiyecilerde var burda var en azından eminim ordada vardır canım

sen yatıyomusun canım ya benim şeker hapım bitti yeniden yazdırıp içsemmi içmesemmi acaba ne dersin

sen yatıyomusun canım ya benim şeker hapım bitti yeniden yazdırıp içsemmi içmesemmi acaba ne dersin

maaşallah hangi ara kullandın o kadar ilacı benim sürekli kullanmam gerekiyo hipoglisemimde var ama seni bilmem dr a sorsaydın keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…