Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bayramdan sonra sorayım bari drun şeker ilacı kullandğımı söyleyince yüzünün aldığı hali çok komikti yirmibeş eylülde başladım bir iki gün önce bitti anlamadığım herkese baya yan etki mide bulantısı yapmış bana birtek ishal yaptı zayıf olduğum için çok etkilenirim diyodum ama olmadı acaba bir kutu ilacı boşunamı içtimki

bide bayram sonrası yine tiroit testi yaptırcam bakalım düşmüşmü dozu arttırmam gerekicekmi şimdi çeyrek içiyorum

geleceğin en güzel annelerine selamlar......
bayramınızı kutluorum..
rabbim ailenizle beraber daha nice bayramlara eriştirsin hepinizi....
amiiiiinnn.....

ayçacım hoşgeldin canım nasılsın tatlı anne adayıopuyorumnanaktan

günaydın kıslar
dün aksamkı doktor gebeliği kesinleştirdi üstelik bi ikinci kese daha gözüküyormus 15 gün sonra gidip ikinci gebelik olup olmadıgına bakacak ve kalp atısı dınlenecek

günaydın kıslar
dün aksamkı doktor gebeliği kesinleştirdi üstelik bi ikinci kese daha gözüküyormus 15 gün sonra gidip ikinci gebelik olup olmadıgına bakacak ve kalp atısı dınlenecek

kıs sabah sabah bu ne güzel haber böyle demiştik ikizdir diye ayyyyyy rabbim çok güzel bir hamilelik sonra kucağına almayı nasip etsin ben halay çekicemmm:teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: a.s.

amin inşallah kayracım darısı sana ve tüm isteyenlere olsun inşallah rabbim çifter çifter versin

şükür çok iyiyim bizlerede dua et canım bugün öğleden sonra gidiyoruz ta bayram bitince geliriz herhalde o yüzden biraz canım sıkılıyo onun dışında çok iyiyim bide bu haberden sonra :teytey: :teytey: :teytey::teytey:

günaydın canım nasılsın bugün ıSOLDE teşekkürler canım sanada hayırlı bayramlar

Günaydın canım,

çok uykum var bugün bir de sabah sabah aç karnına bal+tarçın +çörek otu yiyince midem bi tuhaf oldu ama iyiyim çok şükür.

Ayçacım seni tekrardan tebrik ediyorumm,rahat ol canım Allah'ın izniyle bebeğin seninle.

etmez olurmuyum hep dualarımdasınız zaten inşallah ilerleyen günlerde sizlerden de alırız haberleri

sagol canım darsı basına benn ayagımı sürüyorum

günaydın kıslar

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Ayçaaaa sabah sabah süperrr bu haberr yaaaaaa ohhhh moralimm yerine geldiiii :teytey: :teytey: :teytey:

sagol canım darsı basına benn ayagımı sürüyorum

öyle bi sürtki ayağını hamile kalmayan kalmasın ,inşallaahhh topik hamileden geçilmez inşalllaaahhhhh:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

öyle bi sürtki ayağını hamile kalmayan kalmasın ,inşallaahhh topik hamileden geçilmez inşalllaaahhhhh:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

inşşşşş inşşşşşşşşşşş:CüvCüv: :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…