Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

selam kızlar nasılsınız sizlere bi sorum olucaktı hamilelik döneminde hiç kasığında kitle gibi bişey olanınız varmı bugün doktora gidicem çok korkuyorum

eşime sordum da benim gidecegim hastane özel oldgu için acık olurmus devlete baglı değil açık olur dedi

hadi inşallah valla konuya girer girmez bakıyorum hemen net bişey yazdınmı diye :)
güzel haberini bekliyoruz allahım umutlarımızı geri çevirmesin.
benimde 31. günüm henüz adet olmadım. ne olur banada dua edin.
ne düşüneceğimi bilmiyorum.

inşallah canım sende adet olmazsın bekle birkac gün daha sonra yap sende bi test

çok şükür kavuştum özgürlüğüme teklif etsek hemen atlarlar zaten ama görümcemler kendilerinde kalmalarını istiyo maddi olarak rahatlıycaklarda o yüzden aman ne paraları ne kendileri yaa zaten hep haksızlık yaptılar kardeşler arasında neyse hatırlayıpta yine sinirlerimi bozmak istemiyorum :umursamaz:

kıslar ben geldim buradayım valla biraz işlerim vardı çıkmak zorunda kaldım benim sonuçlar 3 ten sonra alınacak eşim gider alır ben gidemem artık

kıslar ben geldim buradayım valla biraz işlerim vardı çıkmak zorunda kaldım benim sonuçlar 3 ten sonra alınacak eşim gider alır ben gidemem artık

allah allah niye bugüne aksatmıslar ki bende çekildim hemen cıktı sonuclar rapor yazdı gittim doktora

kayracım sana bişi diyimmi kıs ayça hamile he biz neden böle duruyoruz ya resimisten sonramı etkilendik acaba halay çekemiyoruz :KK43:

X