Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hadi bende çıktım .kendinize iyi bakın .sende kendine iyi bak yavruceylan.....kuzunaz.....zemuszemus

Di miiiii????
ama neşecim o da Allah'tan değil mi???
dedimki eşimle iki yıl şöyle yapamadığımız ertelediğimiz herşeyi yapalım
gezelim, tozalım, keyif yapalım...
Biz 2.5 yıldır evliyiz ama canım
13 yıldır birlikteyiz
Üniversiteden beri
Hayatımın ilk ve tek aşkı
Eeee hal böyle olunca öğrenciyken bişey yapamıyosun
Herşey kısıtlı
Nişanlıyken ve ilk yıl yapamıyosun
Evlenicaz borç ödeyeceğiz diyee
yaptık çok şükür kefimizi kendimizce
Şimdi neresi yanlış bunun???
Bazen diyorum ki Rabbim verseydi o zamanda bi şekilde veriridi
Millet ne şekillerde hamile kalıyo
Yavrularımızın ruhu üflenseydi o zamand gelirdi.
Bir arkadaşım adet düzensizliği olmasına, bir ay ilacı bırakmasına ve o ay sadece bir kere eşiyle birlikte olmasına rağmen gebe kaldı.
Ne diyim ben şimdi???
Nasıl hesap sorayım???
Benim niye 7 aydır olmuyor diye???
Yok yok yanlış yaparım
Rabbim ne zaman veririse....
demekki henüz vakti gelmemiş
tabiki canım allahın işine karışılmaz...yanlış anlaşılmak istemem...asla...ama biz o kadar ugraş verirken bi yandanda böyle korunup istemeyip .sonrada isteyip olmayışına sadece üzülüyorum...tabi rabbim ne zaman isterse o zaman olur ama .birazda kulun elinde oluyor .şu çocuk olmasın diye ne yöntemler var bunları yapanda var...lütfen yeni evlenen arkadaşlar korunmayın .bir tane olsun ondan sonra ne yapıyorsanız yapın .şu güzel annelik duygusunu yaşayın dedir .ben yaşadım allahıma şükür allahım herkese yaşatsın

yeterki allahım istesin. o istedikten sonra olur canım.eşim diyorki bilgisayarlamı yatacaksın diyor hadi görüşürüz

tabiki canım allahın işine karışılmaz...yanlış anlaşılmak istemem...asla...ama biz o kadar ugraş verirken bi yandanda böyle korunup istemeyip .sonrada isteyip olmayışına sadece üzülüyorum...tabi rabbim ne zaman isterse o zaman olur ama .birazda kulun elinde oluyor .şu çocuk olmasın diye ne yöntemler var bunları yapanda var...lütfen yeni evlenen arkadaşlar korunmayın .bir tane olsun ondan sonra ne yapıyorsanız yapın .şu güzel annelik duygusunu yaşayın dedir .ben yaşadım allahıma şükür allahım herkese yaşatsın

Amiiin canım Amiiiin
Yanlış anlamıyorum canım benim
Sende herkesin dediğini dedin farklı bişey demedin ki
Bi kötülük yok bunda
endişe etme
Ben de sadece kendi açımdan ne düşünüp neyi neden yaptığımı yazmak istedim
O kadar

Bende yanlis anlasilmak istemiyorum, 18 yasinda evlendim (bazilariniz cok kücüksün diyecekler ama nasip kismet oldu ve pismanlik cekmiyorum) evlendigimde okulum bitmemisti ben avusturyada kaliyorum bu arada, tabiki yaptigimiz davranistan pismanlik duyuyoruz, ama yanlis degildi,

gelecek bebegimize ne kadarda o kendi riskiyle gelmis olsada güzel bir gelecek icin calistik, ben okudugum yillarin meyvesini yemek istedim ve para kazandim, yanlis oldugunu düsünmüyorum.

Ha onca hap map iyi degilmisti bunu kimse demedi bana, icmemem gerekiyordu veya baska bir yöntem lazimdi mesela esimin korunmasi, bu davranistan dolayi evet nesecim haklisin ama yanlis degildi bu....

Neyse yinede mesajlariniz icin tskler, bir iki tanesini yazdim onlara uygulayacagim...

amin canım bu arada acı olmadı rahmim de ama çok ağrım oldu yarım saat çektim en fazla ama bu arada sonradan o yarım saatlik sürede ağrım olunca işyerini aradım izin aldım eve giderim diye ablamda yanımdaydı eşim geldi aldı bizi o ara ağrım geçince ablamla kadıköye gittik ayakkabı almıştım sorun çıktı hani bu püsküllü botlar varya onlardan fermuarsız oldukları için giyerken tabanı eziliyor onları verdim mağazaları dolaştık biraz sonra eşimle eve geldik dün makinem bozulmuştu tamirci çağırdık geldi aldı makineyi 200 lira da masraf çıkardı bize bu arad sen yakın olsan gelip bakardın tamir işinden anlıyormuşsun ya kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana ben zaten anladım makinenin nesi olduğunu eşime de söyledim bir yerine para sıkışmış dedim kaydirigubbakcemile3
abla kızz ezilmiyoo benim çizmelerim varr fermuarsızz geçen kış almıştım valla hem sıcak tututyoo hemde hiç ezilmiyo gerçektenn.
Bende yanlis anlasilmak istemiyorum, 18 yasinda evlendim (bazilariniz cok kücüksün diyecekler ama nasip kismet oldu ve pismanlik cekmiyorum) evlendigimde okulum bitmemisti ben avusturyada kaliyorum bu arada, tabiki yaptigimiz davranistan pismanlik duyuyoruz, ama yanlis degildi,

gelecek bebegimize ne kadarda o kendi riskiyle gelmis olsada güzel bir gelecek icin calistik, ben okudugum yillarin meyvesini yemek istedim ve para kazandim, yanlis oldugunu düsünmüyorum.

Ha onca hap map iyi degilmisti bunu kimse demedi bana, icmemem gerekiyordu veya baska bir yöntem lazimdi mesela esimin korunmasi, bu davranistan dolayi evet nesecim haklisin ama yanlis degildi bu....

Neyse yinede mesajlariniz icin tskler, bir iki tanesini yazdim onlara uygulayacagim...
canımm bende 18 yaşında evlendim bendede senin gibi bi sorun varr e doğal olarak yaşımın küçüklüğünden bende çocuk istemedim ilk başta evleneli 7 ay oldu iğneyle korundumm ama şimdi istiyorum iğne benii mahvetti diyebilirimm ama hormonlarımda hiç bir sorun yok allaha şükür. bende bekliyorumm böğürtlen kökü kullandım ben.15 gün.

cnm sen geciktiğin günmü yaptın testi yada kaç gün bekledin. benimde bugün günüm henüz bişey yok cok merak ediyorum. allahım inşallah çarşamba günü hayırlı haberini alırız. hepimiz sırayla amacımıza ulaşıcaz heralde. allahın izniyle.

bubuşcum ben normalde 17 sinde en gec 20 sinde olmam gerekiyordu olmadım 3-4 gün gectıkten sonra yaptım

günaydın kıslar ayçacım nasılsın belirtiler hissediyormusun canım bu arada resimis ne yaptı acaba haberi olan varmı

1 gün izinliydim ne kadar çok gelişme var böyle yaa :)
aycanisa inşşşş hamilesindir canımmm,
kuzucumm senin de rahim filmin iyi çıkıcak inşşşş,
Kayra kayınvalidenler çok istikrarlı valla şekerim,yakında sizin eve yerleşirler :))
Bu arada ben 21 inde adet oldum beklenen adet tarihim yok çünkü adetlerim düzensiz(kuzucum bi ara düzeltir misin canım)
Ben bu ay aşılama yaptırıcaktım ama bayrama denk geliyo ya o nedenle doktorumu aradım ve bu ay kalsın dedim tamam dedi,adetlerim düzensiz olduğu için önümüzdeki ay tam zamanında olmak iiçin cyclo progynova kullansam mı dedim kullan dedi,ilacı aldım ama sonra düşündüm kü bu ilacı içersem bu ay hamile kalma ihtimalim olmaz bu ay bal+tarçın+çörek otu kürü kullanıyorum ya o nedenle ilaç almamaya karar verdim.

alpyciğim nede olsa önümüzdeki ay tedaviye başlayacaksın sen cyclo progynova yı iç ve tam zamanında ol ve tedavine başla bence hem aşılama öncesi bu tür ilaçları kullanmak iyi olur bence kimiside d.kontrol hapı kullandırıyor üstelik bu ilaç d.kontrol hapı değil bu arada tarihini değiştiricem canım ama sen ilacı kullan 3. gün veya 5. gün başla

bi belirti yok şimdilik bişey hissetmiyorum sadece hafif adet agrısı gibi agrı var cok degıl ama

adet sancısı gibi sancı hamilelik belirtisidir testinde pozitif çıktı dış gebelik olsa ağrın çok şiddetlide olabilirdi gerçi hamileliktede erken belirtilerde şiddetli karın ağrısı olabiliyor ablamın eşinin kuzeni karın ağrıusıyla acile gitmiş geçenlerde hamile çıkmış

eğer silik çıkarsaa değerlerin düşmüş oluyo buda demektirki üzgünümama dış gebelik gibi oluyoo çünkü değerler düşerse çizgi silik çıkar istersen canım sen bugün bidaha yapp he ne dersin.

adet sancısı gibi sancı hamilelik belirtisidir testinde pozitif çıktı dış gebelik olsa ağrın çok şiddetlide olabilirdi gerçi hamileliktede erken belirtilerde şiddetli karın ağrısı olabiliyor ablamın eşinin kuzeni karın ağrıusıyla acile gitmiş geçenlerde hamile çıkmış

bilmiyorum kuzucum işte yarın 9da randevum var belli olacak hersey sabah test yaptım yine pozıtıf çıktı

X