Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

allah allah niye bugüne aksatmıslar ki bende çekildim hemen cıktı sonuclar rapor yazdı gittim doktora

sanırım öğleden sonra olduğu için bugüne yansıttılar devlet hastanesi ya canım sr peşpeşe çekti rapor yazacakmış tek tek herkese o yüzden bugüne kaldı sonuçlar sanırım

kayracım sana bişi diyimmi kıs ayça hamile he biz neden böle duruyoruz ya resimisten sonramı etkilendik acaba halay çekemiyoruz :KK43:

evet canım ya etkilendik kesin olmadan hadi ümitlendirmeyelim diye halay çekemiyoruz ama hamile bence:dance: :CüvCüv: :teytey:

annem burda özel bi hastahanede bi bayan dr varmış o na git deyip duruyo yarın gitsemmi acaba anne sözü dinlersem işlerim rast gider eminim

annem burda özel bi hastahanede bi bayan dr varmış o na git deyip duruyo yarın gitsemmi acaba anne sözü dinlersem işlerim rast gider eminim

git kayracım bellimi olur belkı ugurlu gelir ama devletse yarın iş bırakma eylemı yapacaklarmıs evincıgım öyle diordu
kıslar eger hamileysem 500 yasın okutuyordum ya ondan oldu diye düşünüyorum bence sizde okutmaya baslayın derim gercekten bunu okuttuktan sonra hamıle kalan cok duymustum

yarın kesin sonucu vereyımde ondan sonra cekeriz halayı
göğüslerimde inanılmaz bi ağrı oluşmaya basladı

canım ya kesin hamilesin sen bak belirtilerinde başladı ne güzel ya maşallah subhanallah ama sen yarın git gel bi ondan sonra kutlarız inşallah

kız ben olsam heycandan çatlarım eşim bile diyokii aşkım sen bide hamile olsann valla düşünemiyorumm hani bebişten konuşunca heycanlı heycanlıkonuşuyom ya ondan.

canlarım annemin dediği dr için hastahanenin sitesine girdim ama ramazan bey var ve herkes ondan çok memnunmuş onunda boş randevusu yokmuş yarın veye öbürgün kadın dr a gidicem galiba annemin gönlü olsun adamın 31 ine kadar randevuları doluymuş ilginç özel hastahane bide

mrb kizlar ya size bisey soracam ben 2 hafta önce kanallar kapalimi diye ameliyat oldum ama acikti ve ameliyattan 3gün sonra benim adet olmam gerekirdi olmadim adetim 3gün gecti kan testi yaptirdik negatif ama daha kanamam gene yok bugün tam 2hafta oluyor ara sira lekelenme var buda 10gündür ama kan degil sizde kan testi nme kadar dogrudur ve hamilemiyim evde testi yapmayada cesaret edemiyom 3 senelik evliyim benimde esimde problemi yok ama cocuk olmuyor cevaplarsaniz sevinirim

mrb kizlar ya size bisey soracam ben 2 hafta önce kanallar kapalimi diye ameliyat oldum ama acikti ve ameliyattan 3gün sonra benim adet olmam gerekirdi olmadim adetim 3gün gecti kan testi yaptirdik negatif ama daha kanamam gene yok bugün tam 2hafta oluyor ara sira lekelenme var buda 10gündür ama kan degil sizde kan testi nme kadar dogrudur ve hamilemiyim evde testi yapmayada cesaret edemiyom 3 senelik evliyim benimde esimde problemi yok ama cocuk olmuyor cevaplarsaniz sevinirim

canım geçmiş olsun ama benim bildiğim kadarıyla kan testi kesin sonuç veriyo dr arayıp sorsan daha iyi olur canım

X