Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bencede katılıyorumm. eğer önümüzdeki ay tedaviye başlıyacaksann bende ilac kullan derim çünkü vakit kaybetmemiş olursunn..

yok canım aksam yaptım sabah yaptım belirgin iki çizgi çıktı

bilmiyorum kuzucum işte yarın 9da randevum var belli olacak hersey sabah test yaptım yine pozıtıf çıktı
ayyy hadi bakalım inş bi sorunn çıkmazz canımm inşaallahh.... allah yüzünü güldürsün canım. hayırlısını nasip etsinn allah...bizde halay çekeleimm:CüvCüv::teytey::teytey: :teytey: :teytey:

canımcım kafam çok karışık bu ilacı kullanırken hamile kalma ihtimali yok di mi?
ben bu ay bal+tarçın+çörek otu kullandığım için boşa gitsin istemiyorum.
Bir de melesela bu ay ilaç kullanmasam 1 ayı geçince kan testi yaptırım farlutal aslam ööle gitsem doktora ne dersin?bana bi akıl ver kuzu kafam çok karışık (

ayyy hadi bakalım inş bi sorunn çıkmazz canımm inşaallahh.... allah yüzünü güldürsün canım. hayırlısını nasip etsinn allah...bizde halay çekeleimm:CüvCüv::teytey::teytey: :teytey: :teytey:

inşallah yarın kesın olup olmadıgı bellı olacak kesınlessın ayagımı sürüyecegım sırayla haberleriniz gelecek inşallah hayırlısıyla

hayır canımm varr bu ilacı kullanırken hamile kalma şansı varr dur ben alıntıları toplayayımm sanaa..

ayçacım biz aslında halay çekmeye başlamalıyız şimdiden bence ama işte sen rahat etmen için emin olmak istiyorsun ne güzel 2 kere belirgin çizgiyi gördün eşin ne diyor bu duruma

hayır canımm varr bu ilacı kullanırken hamile kalma şansı varr dur ben alıntıları toplayayımm sanaa..

ben prospektüsünü okudum net bişey dememiş bugün 5.günümdeyim akşama kadar karar vermem lazım,hadi bebeişimin teyzeleri bana bi yol gösterinn

ayçacım biz aslında halay çekmeye başlamalıyız şimdiden bence ama işte sen rahat etmen için emin olmak istiyorsun ne güzel 2 kere belirgin çizgiyi gördün eşin ne diyor bu duruma

doktordan duymadan rahatlamıycam valla eşim hareket bile ettirmiyor eger gebelik varsa bişey olmasın diye

inşallah yarın kesın olup olmadıgı bellı olacak kesınlessın ayagımı sürüyecegım sırayla haberleriniz gelecek inşallah hayırlısıyla

canımcım listede 20 ye kadar bi hareketlilik yoktu eğer hamişsen arkandan dizilicez Allahın izniyle zaten ocak ayı aşılama yaptıranların sonuçlarını öğreneceği ay .
çoookk heyecanlı yaaa
yarın izinliyim ben kızlar halaya katılamıcamm o nedenle ben şimdi çekiiimmm :teytey: :teytey: :teytey:

Son düzenleme:

canım istersen progesteron veya duphaston kullan adetinin 15. günü filan başla biliyorsun aşılama veya transferlerden sonrada rahmi kuvvetlendirmek için bu ilaçları veriyorlar hem ön hazırlık olur

doktordan duymadan rahatlamıycam valla eşim hareket bile ettirmiyor eger gebelik varsa bişey olmasın diye

ayy canım benim allah gönlüne göre versin inşallah allah özleminizi sona erdirsin bebeğinize kavuştursun inşallah yarın güzel haberler alacaksın inşallah canım sen gönlünü ferah tut

canım istersen progesteron veya duphaston kullan adetinin 15. günü filan başla biliyorsun aşılama veya transferlerden sonrada rahmi kuvvetlendirmek için bu ilaçları veriyorlar hem ön hazırlık olur

canım bilmiyorum ama içimden bir his bu ay ilaç kullandırmıyo bana kaydirigubbakcemile3
bal+tarçın çörek otu zaten rahmi kuvvetlendiriyo ben bööle bi deniyim bu ay bakalım dediğim gibi 1 ayı geçince kan testi yaparım negatif olunca da farlutal alırım 3 .günü de doktorun yolunu tutarım zaten ondan sonra uzun bir süreç beni bekliyor.

kızlar bende aşılamadan sonra kullandım ama sadece beyzlarını kahverengini değil. östrojen den bahsetti bu ilaçla alakalı doktorum bir yanetkisi yoktur umarım ben hamileyim çünkü.

arkadaslar bende devamlı kullanıyorum sımdıye kadar bır sey olmadı 2.ye hamıleyım bır sey olmadı yanı zaten onu kuallanmassam adet olmuyorum selamlr

al canım KK den alıntılar yaptımm

başka kime söylüycem zaten ilk size sonra eşime

hadi inşallah valla konuya girer girmez bakıyorum hemen net bişey yazdınmı diye :)
güzel haberini bekliyoruz allahım umutlarımızı geri çevirmesin.
benimde 31. günüm henüz adet olmadım. ne olur banada dua edin.
ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…