Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kuzuuu
Teşekkür ederim değişmişsin tarihleri
Bişiy sorcam sana makasta yapıyolar değil mi işlemleri??

hayır canım normal röngen odalarında uzun masalar varya üzerine yatıyorsun ne bilim akciğer filmi vs çekiliyorsun ya öyle ama en ucuna kadar yatıyorsun ayaklarını uc noktalara koyuyorsun dr işlemi yapıyor ilacı gönderiyor ve ağrı başlıyor :KK43:( sonra röntgeni çekiyorlar işte canım 10 dakikalık bir işlem toplamda 30 dakika bi ağrı çekiyorsun ama bay aağrıyor ilaç ağrıtıyor ama

he anladım canım benim grip filanmı oldun

tam bir ay önce
Zaten nane mollayımdır
Öyle nazımdan tuzum yarılır :eek:
bünyem zayıf yani
gripti yattım bi hafta
Öksürük bana kaldı
Yapıştı gitmedi yaaa Şeniz
Buldu güzel yer hiiiç gitmeye niyetlenmedi
Ama artık beni boğmaya kalkınca
Ben onu göndereyim bu misafirlik uzaadı dedim
Aldım ilaçlrımı başladım

ewweeeet canım ama benimkiler değil kayranınkiler
sabahdan beri bi üst katta eltisindeler
bi de kayradalar

kızın yerine ben sinir oldum wallaaaa :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

anladm canım bende kayranınkilerden bahsediyorum bende sinir oluyorum valla sorma ama birlikte otursalar ondan iyi valla ya ama kayraya da kızıyorum ben hiç önemsemiyor kendisini baksana çatlama iğnesini olmayacakmış

hayır canım normal röngen odalarında uzun masalar varya üzerine yatıyorsun ne bilim akciğer filmi vs çekiliyorsun ya öyle ama en ucuna kadar yatıyorsun ayaklarını uc noktalara koyuyorsun dr işlemi yapıyor ilacı gönderiyor ve ağrı başlıyor :KK43:( sonra röntgeni çekiyorlar işte canım 10 dakikalık bir işlem toplamda 30 dakika bi ağrı çekiyorsun ama bay aağrıyor ilaç ağrıtıyor ama

eee rahime aletide ordamı takıyolar??

tam bir ay önce
Zaten nane mollayımdır
Öyle nazımdan tuzum yarılır :eek:
bünyem zayıf yani
gripti yattım bi hafta
Öksürük bana kaldı
Yapıştı gitmedi yaaa Şeniz
Buldu güzel yer hiiiç gitmeye niyetlenmedi
Ama artık beni boğmaya kalkınca
Ben onu göndereyim bu misafirlik uzaadı dedim
Aldım ilaçlrımı başladım

anladım canım çok geçmiş olsun inşallah kurtulursun ama çok dikkat et kendine

anladm canım bende kayranınkilerden bahsediyorum bende sinir oluyorum valla sorma ama birlikte otursalar ondan iyi valla ya ama kayraya da kızıyorum ben hiç önemsemiyor kendisini baksana çatlama iğnesini olmayacakmış

Ne yapsın yavrum
Almış başına bi kere
Bu saatten sonra kötü olsa ne elde edecek

Ama bence de yaptırmalı iğneyi
Biraz utanacam mutanacak
ama sonuçta önemli
Hem kaynanasıgilde bildikten sonra durumu hiiiç önemli değil bence
Orda yıkansın napalım yani
mecbur
Biraz yırtmış oluruz
Benimkilerden kimse bilmiyo
Bilseler durumu hiç saklamam wallaaa

Ağrıya da alışkınım canım
Benimki hiç sancısız olmazki
Dün bi tane bugün bi tane olmak üzere iki majeziklee atlatıyorum şimdilik

ben de düşünüyorum hsg ama klomenden önce mi olmalı sonra mı olmalı diye düşünüyorum
Ocakta klomene başlayalım olmazsa diyoruz eşimle

Zaten dalga geçiyo benle
biraz ince yapsan yumoşlarını diye

Merhaba arkadaslar bende kisaca size derdimi anlatayim...
2007 de evlendim, esimin istegi üzere ve yasimin nedeniyle hemen bir cocuk istemedik. Hemen dogum kontröl hapina uzandim ve yarim sene onu kullandim.

Evlendigimde 50 kiloyu zor getiriyordum tartiya, ve 2 sene icinde 20 kilo aldim.
Meslegim muhasebeci, ve cok hareketsiz bir insanim..

Neyse 6 ay dogum kontrol hapindan sonra benim cocuk isteyim cok kabardi, ama esim yine istemedi, bende haplardan igrenen bir insanim sevmem hapi, esimle kadin doktpruna gittik ve ben band aldim, ve yine bir 3 ay onu kullandim...

Sonra ben korunmamaya basladim, esimin korunmasini istedim. Hem benim vücüdum dinlensin, hemde istedigimiz zaman hemen bebegimiz olsun diye...

Esim 4 ay korundu, sonrasina oda birakti (oda bebek istedi), simdi 7 aydan beri deniyoruz ama olmuyor.

Gecen ay kadin doktoruna gittim, ve test yaptirdim, hic bir sorun yok dedi doktorum, yumurtlama düzenli, ve bir hamileligi önlemek icin hic bir sorun yok dedi....

Eve döndügümde esime anlattim ve onun bir doktora bas vurmasini istedim, bilmiyorum neden ama bastan istemedi, yok efendim bende sorun yokta yok bilmem ailede böyle birsey görünmedide, yok efendim millet ne der felan....

Tmm dedim senden ayriliyorum, git baskasini bul, ve ondan yap bebeklerini dedim, ve iki günlügüne anneme gittim...

Dayanadi benimki tabi geldi.. Simdide bana yilbasina kadar denememizi ama olmazsa, hemen bir doktora gidecegine söz verdi. Ve gitti Doktorunuda buldu.

Bu ay cok hevesliydik, cünkü benim düzenli olan adetim bu ay 5 gün gecikti, test aldim bugün yapacaktim eve geldim tuvalette yine bir hüzün....

Arkadaslar ben simdi hangi kürü uygulayayim bana hangisini önerirsin?

Yüreginiz sevgiyle kalsin.
Askperest

Ağrıya da alışkınım canım
Benimki hiç sancısız olmazki
Dün bi tane bugün bi tane olmak üzere iki majeziklee atlatıyorum şimdilik

ben de düşünüyorum hsg ama klomenden önce mi olmalı sonra mı olmalı diye düşünüyorum
Ocakta klomene başlayalım olmazsa diyoruz eşimle

Zaten dalga geçiyo benle
biraz ince yapsan yumoşlarını diye

hayırlısı güzelim önce şuna cevap vereyim üzerinde örtü olmuyor benim üzerimde uzun kazak vardı altımda tayt taytımı çıkardım ve uzun ya kazağım onu yukarı çekmemi istediler yalnız şöle kötü bir tarafı vardı röntgeni çeken teknisyenmiydi ne o erkekti ya :KK43:((( ama bir yerimi görmedi ben hep elimle kazağımı tuttum acı çekerken yüzüme baktı o zaman utandım ya bu arada işimi garantiye almak istiyorum diyorsan önce rahim filmi çektir

hayırlısı güzelim önce şuna cevap vereyim üzerinde örtü olmuyor benim üzerimde uzun kazak vardı altımda tayt taytımı çıkardım ve uzun ya kazağım onu yukarı çekmemi istediler yalnız şöle kötü bir tarafı vardı röntgeni çeken teknisyenmiydi ne o erkekti ya :KK43:((( ama bir yerimi görmedi ben hep elimle kazağımı tuttum acı çekerken yüzüme baktı o zaman utandım ya bu arada işimi garantiye almak istiyorum diyorsan önce rahim filmi çektir

Bilmiyorum ki canım yaaa
karar veremedim henüz
Acaba klomeni önce denesek tutar mı???
Ama işte tüpler kapalıysa da boşa vakit kaybetmiş olucaz.
Kapalı değilse de en az bi ay gitmiş olacak çünkü
o ay denenmeyecek sanırım
Aşılama denenmiyosa klomen de denenmez
Çünkü vucüttan opak maddenin atılması radyasyonun gitmesi en az 20 gün sürüyoo
Bak şimdi sen söyleyince ben bile çok utandım şimdi
altan usg de bile üstümde örtü olmasına rağmen kıpkırmızı oluyorum
Orda napıcam Allah bilir :kedi: :kedi: :kedi:

2007 de evlendim, esimin istegi üzere ve yasimin nedeniyle hemen bir cocuk istemedik. Hemen dogum kontröl hapina uzandim ve yarim sene onu kullandim.

Evlendigimde 50 kiloyu zor getiriyordum tartiya, ve 2 sene icinde 20 kilo aldim.

Neyse 6 ay dogum kontrol hapindan sonra benim cocuk isteyim cok kabardi, ama esim yine istemedi, bende haplardan igrenen bir insanim sevmem hapi, esimle kadin doktpruna gittik ve ben band aldim, ve yine bir 3 ay onu kullandim...

Sonra ben korunmamaya basladim, esimin korunmasini istedim. Hem benim vücüdum dinlensin, hemde istedigimiz zaman hemen bebegimiz olsun diye...

Esim 4 ay korundu, sonrasina oda birakti (oda bebek istedi), simdi 7 aydan beri deniyoruz ama olmuyor.

Gecen ay kadin doktoruna gittim, ve test yaptirdim, hic bir sorun yok dedi doktorum, yumurtlama düzenli, ve bir hamileligi önlemek icin hic bir sorun yok dedi....

Eve döndügümde esime anlattim ve onun bir doktora bas vurmasini istedim, bilmiyorum neden ama bastan istemedi, yok efendim bende sorun yokta yok bilmem ailede böyle birsey görünmedide, yok efendim millet ne der felan....

Tmm dedim senden ayriliyorum, git baskasini bul, ve ondan yap bebeklerini dedim, ve iki günlügüne anneme gittim...

Dayanadi benimki tabi geldi.. Simdide bana yilbasina kadar denememizi ama olmazsa, hemen bir doktora gidecegine söz verdi. Ve gitti Doktorunuda buldu.

Bu ay cok hevesliydik, cünkü benim düzenli olan adetim bu ay 5 gün gecikti, test aldim bugün yapacaktim eve geldim tuvalette yine bir hüzün....

Askperest
valla canım sana ne kürü yarar ki şu sorunum var desen ona göre şunu kullan deriz bolbol keçi boynuzu pekmezi yiyin derim .yaaaa vaktinde istemediniz .şimdide olsun istiyorsunuz degilmi .ne diyeyim canım .şu an kaç yaşındasın

canım bende rahim filmi çektirmiştim .dedigin gibi oda erkekti.ama üzerimde örtü oldugu için rahattım.oldugum masada 2 tane film çekti bi de 24 saat sonra gel yine film çekecez dedi o içimize verdigi ilaç 24 saat sonra çekilen filmde bile belliydi

Askperest

Canım hoşgeldin
Bende yedi aydır deniyorum
veee stresten 7 aydır adet düzenimi bozmuş bulunuyorum
bir de buna doktorun verdiği güvensizlikte eklenince hormonlarda kafayı yedi
Senin gibi çok düzenli adet olurdum
Allahtan şu iki aydır düzene girecek gibi
Ben bundan iki ay önce soğan denedim
Milletin dediği gibi akıntım olmadı
Sadece adetim 28. gün yerine 21.günde geldi
Peşine de incir yaptım 21 gün
ama işe yaramadı
Sadece iştah açtı ve kilo aldırdı.
O yüzden onu d bıraktım.
Böğürtlen içmeye başlayacağım tekrar ama tadı acı haberin olsun
Bi de canım be bal+tarçın +çörekotu kullanıyordum iki aydır
adetin 2. günü başlayıp 12.gününe kadar.
Ama bu ay onuda yapmayacağım
bıraktım herşeyi
Ha bu arada eşime de 10 gün kadar keçiboynuzu içirebildim
Gerçi onun değerleri iyiydi ama zorladım yine de
Bu arada söyleyeyim
Cinsel isteği artırıyor :kedi:
benden bu kadar

bende hayıt tohumu suyu ve bögürtlen kökünün suyunu içiyorum.yinede araştır canım.bizde içiyoruz ama faydasını görecekmiyim bilmiyorum.bu arada FERTıLAıD adlı ilacıda araştır derim .öneren çok ama...yinede araştır canım

valla canım sana ne kürü yarar ki şu sorunum var desen ona göre şunu kullan deriz bolbol keçi boynuzu pekmezi yiyin derim .yaaaa vaktinde istemediniz .şimdide olsun istiyorsunuz degilmi .ne diyeyim canım .şu an kaç yaşındasın

Di miiiii????
ama neşecim o da Allah'tan değil mi???
dedimki eşimle iki yıl şöyle yapamadığımız ertelediğimiz herşeyi yapalım
gezelim, tozalım, keyif yapalım...
Biz 2.5 yıldır evliyiz ama canım
13 yıldır birlikteyiz
Üniversiteden beri
Hayatımın ilk ve tek aşkı
Eeee hal böyle olunca öğrenciyken bişey yapamıyosun
Herşey kısıtlı
Nişanlıyken ve ilk yıl yapamıyosun
Evlenicaz borç ödeyeceğiz diyee
yaptık çok şükür kefimizi kendimizce
Şimdi neresi yanlış bunun???
Bazen diyorum ki Rabbim verseydi o zamanda bi şekilde veriridi
Millet ne şekillerde hamile kalıyo
Yavrularımızın ruhu üflenseydi o zamand gelirdi.
Bir arkadaşım adet düzensizliği olmasına, bir ay ilacı bırakmasına ve o ay sadece bir kere eşiyle birlikte olmasına rağmen gebe kaldı.
Ne diyim ben şimdi???
Nasıl hesap sorayım???
Benim niye 7 aydır olmuyor diye???
Yok yok yanlış yaparım
Rabbim ne zaman veririse....
demekki henüz vakti gelmemiş

X