Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yanii ama çocuğa bişey olmamışş düşünsenizee biz ya hamileysek diye parmaklamaktan korkuyozz kadın şiş sokuyoo.. ama olan kendine olduu öldürmeyen allah öldürmüyo işte

aynen ya ben doktorun verdiği progestan hapı itemedim ileriye hep dışarı çıktı korkudan ya bebek varsa diye pes yani ALLAHIM herkesi başka bir şeyle imtihan ediyo ne denirki..

yanii ama çocuğa bişey olmamışş düşünsenizee biz ya hamileysek diye parmaklamaktan korkuyozz kadın şiş sokuyoo.. ama olan kendine olduu öldürmeyen allah öldürmüyo işte

bende şunu anlamıyorum Allahın verdiği canı sen nasıl alacaksınki bizim burda dogum evi vr orada dogurup dogurup çöpe bırakan agzına pamuk tıkayan torbaya koyan cok oluyormus allah akıl fikir versin onlara böyle vicdansızlık olurmu ya

bende şunu anlamıyorum Allahın verdiği canı sen nasıl alacaksınki bizim burda dogum evi vr orada dogurup dogurup çöpe bırakan agzına pamuk tıkayan torbaya koyan cok oluyormus allah akıl fikir versin onlara böyle vicdansızlık olurmu ya
nedne şikayet edilmiyo peki canımm yaa.. anlamıyorum gerçekten ya bu nasıl bi vicdandır. ogünahsız yavrucaklara böle yapılırmııı ohh ne ala memleket zevkini sefasın sen sür sonucunda olan çoçuğu öldür böyle pisliklerin rahimlerini komple alacaksın ceza olsun diyee sonra ne ilişkiye girebilsinler nede hayayttan zevk alabilsinlerr. sonra ortalıkta öle dolaşsınlar kötükedihüso:eek:klava:

merhaba canım hoşgeldin..

hoşbuldum canım

mrb canım iyidir senden naber?

teşekkür ederim iyiyim canım
Büyük Allahım dahada iyilik ler versin

burdayım canım... nasılsın...

iyiyim canım görüşemedik bayadır sen nasılsın
arada bi gel bizim topiğede ya
özletme kendini öptüm Şeniz

buda kenzül arşın manası
canaım ya ne harika bi dua bu
hemen yazdım
Allahım razı olsun hepinizden

ohaaaaaaaa diyorum başkada bişey diyemiyorum yani
Allah akıl fikir versin herkese

bende susuyorum bişi diyemiyorum dilim tutldu bu salak bi türk filmi vardı ordan öğrendi heralde alalhım affetsin ya ne kadar kötü aldıracak kadarda parası yoktu heralde herkes ne yaşadığını kendi bilir ama allah affetsin o çocuk buna rağmen ölmediyse o kadının ya çekeceği var ya göreceği allahım sen bilirsin bu ne ya

ayşecim hiç gelmedi heralde ay içim çok kötü oldu bu haberi nerden okudum ya bi tuhaf oldum he allahım neler var bu devletin başındakiler görsün millet yoksulluktan neler yapıyor

canım biraz kullanımı hakkında bilgi verirmisinn. gerçekten faydasını gördülermii ben 6 aydır adet olmuyorumdaamafoldumben
evet canm kullananlar adet gördü.2 bardak suyun içine taze sökülmüş ayrık otunun kökünü atıp 10 dk.kaynatıp ılıkiçiyosun ertesi gün yada 1 gün sonra oluyosun tabi herkeste aynı olurmu bilmiyorum annem ve kardeşim yapmıştı oldu

merhaba kızlar. kk nn ana sayfasını açınca son konulardan sık sık topiğinizi görüyordum bugün bir uğrayayım dedim. ALLAH hepinize hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin inşaallah. bana da yüce ALLAH hamileliği nasip etti ama ne yazık ki 9 hafta sürdü, kalp atımını alamadığımız için (boş gebelik deniliyor buna tıpta) 25 eylülde kürtaj oldum. elbette bunda bir hayır vardır diyoruz, ALLAH gönlümüzdeki murada kavuştursun bizleri dilerim. sağlıcakla kalın...

:1rolleyes:kızlar aşkım evlat edinmeyi düşünüyo bugün işten gelince konuştuk çok mutlu oldum bide kayınvalidemler diğer torunlarından ayırırlar diye çok korkuyorum bakalım ne zaman başvururuz içimde değişik duygular var anlatamam:1rolleyes::çok üzgünüm:

:1rolleyes:kızlar aşkım evlat edinmeyi düşünüyo bugün işten gelince konuştuk çok mutlu oldum bide kayınvalidemler diğer torunlarından ayırırlar diye çok korkuyorum bakalım ne zaman başvururuz içimde değişik duygular var anlatamam:1rolleyes::çok üzgünüm:

canım iyice düşünün ve öyle karar verin.inşallah en hayırlı kararı verirsiniz senin yaşın kaçtı?

X