Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Merhaba hoŞbulduk kuzunaz ben sana dÜn gece yazmıŞtım ama hızlı İlerledİĞİ İÇİn okuyamamıŞsındır. Adet olamıyormuŞsun bÖyle durumlarda bİzİm burda bİr kaÇ kİŞİ denedİ oldu ayrk otunu kaynatıp İÇİyorlar 1-2 gÜn sonra adet oldular İstersen bİ dene bİr kere İÇİyorsun bunu

gördüm canım sağol şu an karnım ağrıyor gibi gelmezse denerim bende

kıslar okuyun bakalım size yeni bir bilgi daha

duymustum bu duayı birde 3 cuma sabah namazı vaktinde meryem ve yusuf sureleri okunmalıymıs yalnız bunu 5 vakıt namazını kılan birisi okumalıymıs benim anneannem ve annem okuyacaklar bakalım

bende şunu yapıyorum 7 gün yasin süresini okuyorum selamünkavlemmirrabbirrahim ayetine gelince 100 defa tekrarlayıp bitiriyorum suya okuncakmış bu sonra o suyu eşinle beraber içilecekmiş annem zamanında yapmış ondan sonra sen oldun dedi anneminde 5 yıl olmamış

kızlar birde VAKI A suresi ve AMME suresinide okuyorum ben ayrıca kuzucum senin dediğin KENZUL ARŞ TA ÇOK OKUYORUM SAĞOL CANIM BENıM RABBıM DUALARIMIZI KABUL EDER ıNŞALLAH

kıslar allah hepinizin dualarını peygamber duası gibi kabul edip dileğinizi yerine getirsin inşallah yarabbi sen büyüksün seni övmeye sözlerimiz bile yetmiyor yarabbi sen kendini övdüğün ve ayetlerde anlattığın gibisin duyduk okduk kabul ettik ve seni aynı şekilde övüyoruz yarabbi sen büyüksün ya erhamer rahimin sen merhamet et burdaki bu kadar kadın anne olmak istiyor yarabbi bu sınavdan sana sığınarak geçmeye çalışıyoruz rabbim sen bizlerin kalbini bizlerden daha iyi biliyorsun içimizdeki ateşi evlat özlemini daha iyi biliyorsun sen kabul et dualarımız ya mucib

kıslar allah hepinizin dualarını peygamber duası gibi kabul edip dileğinizi yerine getirsin inşallah yarabbi sen büyüksün seni övmeye sözlerimiz bile yetmiyor yarabbi sen kendini övdüğün ve ayetlerde anlattığın gibisin duyduk okduk kabul ettik ve seni aynı şekilde övüyoruz yarabbi sen büyüksün ya erhamer rahimin sen merhamet et burdaki bu kadar kadın anne olmak istiyor yarabbi bu sınavdan sana sığınarak geçmeye çalışıyoruz rabbim sen bizlerin kalbini bizlerden daha iyi biliyorsun içimizdeki ateşi evlat özlemini daha iyi biliyorsun sen kabul et dualarımız ya mucib

AMİİİİİİNNNN ağzına sağlık kuzucum inşallah rabbim dualarımızı kabul eder

demekki bütün hanımlar aynı hatayı yapabiliyor bu arada kayracım mı sölemişti bana bende aidin salihten duydum çok deterjan bebek isteyen kadınlar için iyi değil ben çok domestos kullanıyorum yani suya katıyorum ayrıca mobilyaların üzerine birde koltukların deri olan kısımlarına döküyorum krem rengi toz almıyorum herkes gib ovuyorum çünki tozlanmak yerine leke oluyor resmen birde bulaşığada çok katıyorum bakın bişi sölicem size kıslar domestosla bi iş yaptıktan sonra yada hani temizlikten sonra duş alıyorsunuz ya ama o temizlikte domestos kullandınız diyelim banyoda saçlarınız ellerinize keçe gibi gelmiyormu ve yüzünüz benim öle oluyor ya

ayyy o zaman ben yandım kzıalr acayip domestos kullanıyorum.
özellikle bulaşıkta illaki damlatıcam tezgahı silicem yoksa mutfak kokuyıor bana
zararlı olduğunuda bile bile yapıyoruz yinede.
biraz daha az kullanalım o zaman.

evet canım almayı düşünüyomusun

türkiyede olsaydı belki alabilirdim ama ebaydada yok şimdi tedavi sözkonusu olunca almıyacağım canım bu arada kayracım adetim yaklaşıyormu ne off azıcık ağrı hissetsem seviniyorum az kaldı tedavime başlıyacağım diye ya

aminnnnn tüm kalbimizle allahım duy sesimizi.....

tiyak canım bu senin için paylaşıyorum

ıncir Kürü hakkında...

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar,

Yumurta sayısını ve kalitesini artırmak, hamileliği kolaylaştırmak için faydalı olan incir kürü hakkında farklı tarifler yazıldı, hepsini incelediğimde sonuçta özetle iki ayrı yöntem ortaya çıktığını gördüm:

1) 8-9 incir elinizle ortalarından bölün, yarım litre kaynamakta olan suya atın, 7-8 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın, yarısı sabah kahvaltıdan 15 dakika sonra ve diğer yarısı öğle yemeğinden 15 dakika sonra (tok olarak)ılık olarak için ve 25 gün devam edin.(3 aylık kürle hamileliğe hazırlık sayfasında ve Hayata arkadaşımıza Saraçoğlu tarafından önerilen)

2) Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için...
Bu kürün uygulaması,2x21U+7A,U; 21 gün uygulanır,A; 7 gün ara verilir
şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave edin.(Saraçoğlu sitesinde)

Bunları yöntemleri başlıca ayıran şeyler incirin sayısı ve aç-tok içilmesi. Bunları deneyen ve sonuç alan arkadaşlarımız var ise bizimle paylaşabilirler mi? Hangi yöntemi denediler? Sonuç alabildiler mi? Hangi yöntem daha etkili oldu?

Umarım hepimize şifa olur, katkınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler

--------------------------------------------------------------------------------
Konu Honest tarafından (16.October 2009 Saat 10:21 ) değiştirilmiştir.

Honest
Açık Profil bilgileri
Honest - Özel Mesaj gönder
Honest´ait bütün Mesajları arattır
Add Honest to Your Contacts

#2 17.October 2009, 20:32
hayata77
Kıdemli Üye Üyelik tarihi: Oct 2009

bana saraçoğlu hoca 1. şekli ile kullanmamı söylemişti.ben bitki kürü soğan kürü ardından bir nolu incir kürü ile 6 yumoş görmüştüm doğal olarak ilaçsız işe yaramıştı...şimdi yeniden soğan kürü yaptım 10 gün sonra bitki kürüne başladım hala bitki kürünü yapıyorum....sonrasını yine saraçoğlu hoca ne derse onunla devam edeceğim...inşallah yine iyi sonuç alırım....

hayata77
Açık Profil bilgileri
hayata77 - Özel Mesaj gönder
hayata77´ait bütün Mesajları arattır
Add hayata77 to Your Contacts

#3 19.October 2009, 09:24
Honest

Hayatacım, paylaştığın için teşekkürler. ıncir kürünü 1. şekliyle, bitki ve soğan sonrasında kullandın ve 6 yumurta sonuç aldın yani, çok sevindim cnm inşallah bu sefer de iyi sonuç alırsın...

Arkadaşlar çok yaygın ve etkili olan bu kürü uygulayan başka arkadaşımız yok mu?

Honest
Açık Profil bilgileri

#4 19.October 2009, 10:19
aslihan
Yeni Üye Üyelik tarihi: Oct 2009

ben de yapmıştım honest . sadece bir kez yaptım ve doğal gebelik bekledik. Kaç yumurta vardı hatırlamıyorum ama takibe gittiğimde bir tanesi normal büyüklüğe ulaşmış ve kendi çatlamıştı. gebeik gelişmedi gerçi ama ben yumurta gelişimine ve çatlamasına faydası olduğuna inanıyorum. dün yine başladım ben sabah 15-16 inciri 20 dk haşlıyorum ılıtıp içiyorum ve sonra kahvaltımı yapıyorum. aynı şeyi akşam yatmadan önce yapıyorum . benim hatırladığım haşlayıp bölme falan yoktu hocanın sitesinde.

aslihan
Açık Profil bilgileri
aslihan - Özel Mesaj gönder
aslihan´ait bütün Mesajları arattır
Add aslihan to Your Contacts

#5 20.October 2009, 08:10
Honest

Teşekkürler Aslıhan, faydası olmasına sevindim umarım bu sefer daha da faydalı olur. Yanlış anlamadıysam sabah yaptığın kürü ikiye bölüp yarısını akşam içmiyorsun, onun yerine akşam ayrıca yapıyorsun öyle mi?

Honest
Açık Profil bilgileri

#6 20.October 2009, 16:47
aslihan

Evet Honest ben sbah ve akşam ayrı yapıyorum . Taze hazırlayın diyordu sanki. Bölünerek yapılabiliyorsa ben de öle yapayım Şimdi tekrar bakayım hocanın sitesine. Sen de yeni bişey öğrenirsen yaz

aslihan
Açık Profil bilgileri

#7 20.October 2009, 16:50
aslihan

Yeniden merhaba Honest ikiye veya üçe bölün diyormuş. Ben de yarın sabah öle yapmaya başlıyorum sabah kaynattığımı ikiye böleyim akşamınki hazır olur bölece

aslihan
Açık Profil bilgileri

#8 20.October 2009, 21:38
hayata77

yok saraçoğlu hoca ile ben telefonda görüşerek kür istiyorum bana yazılı olarak gönderiyor o kağıtta yazdığı gibi aktarıyorum

incir kürü:
8-9 adet inciri ortalarından elinizle bölünüz.yarım litre kaynamakta olan suya atınız7-8 DAKıKA KAYNAYACAK .ılımaya bırakınız.günde 2 kez sabah kahvaltıdan sonra ve öğle yemeğinden 15 dakika sonra içiniz.bu küre de 25 gün devam edilecek.

önemli nokta:

1.kaynayan suya atılacak
2.ılık içilecek.
3.ikiye bölünecek bu miktar.yarısı kahvaltıdan sonra yarısı öğle yemeğinden sonra

sevgiler

hayata77
Açık Profil bilgileri
hayata77 - Özel Mesaj gönder
hayata77´ait bütün Mesajları arattır
Add hayata77 to Your Contacts

#9 21.October 2009, 07:30
devinim

bende sevgili NıL sayesinde kesfettigim bu siteden neden daha once haberim yoktu diye hayıflanmayı birakip dun itibari ile basladim bu kure....

hadi hepimiz hakinda hayirlisi...

devinim
Açık Profil bilgileri
devinim - Özel Mesaj gönder
devinim´ait bütün Mesajları arattır
Add devinim to Your Contacts

#10 21.October 2009, 07:56
_kiraz_

incir kürünü illa ki soğan küründen sonra mı yapmak gerek??
bir de soğan kürünü ben daha önce 15 gün ve sonraki aylarda da 10ar günlük kürler şeklünde uyguladım.. peki şimdi yeniden başlarsam eger 10 günlük kürle mi başlayacağım acebaaa

tabiattaki tüm zerreler adedince amiinn..
canım ne güzel bi dua bu ağzına güzel yüreğine sağlıkk

kuzunazcım çok teşekkür ederin hemen çıktısını alıyorum.Rabbim gönlündeki tüm muradlarını hayırlı kılıp tez zamanda gerçekleştirsin inşaallahh

kızlar bende incir kürü yaptıgım ay benden yumurta 24 toplandı normalde en fazla 7 oluyordu yumurtam tedavlerde bende inanıyorum ve incire devam ediyorum ama ben 7 incir koyuyorum bölüyorum elimle ikiye .inş şifa olur sizede

buda aynı topikte bir arkadaş yazmış

herkes susmuşşşş hayırdır iyimisiniz kızlar ben iş arası gelip bakıyorum

X