Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yavrum benim yaaa manyaklarda hep bizemi denk gelir
eşim devlet hastanesi daha iyi diyip duruyo al işte devlet hastanesi

aslında izlediği yöntem mantıklı yani simir testine bakıyor iltihap filan yoksa rahim filmi çekiyor diyelimki iltihap var ve bilmeden çekti dediği gibi iltihap tüplere kadar yayılabilir özeller bunu düşünmez dedi git özele de herşeyi bir anda istesinler ondan sonra uğraş dur çocuk için dedi

aslında izlediği yöntem mantıklı yani simir testine bakıyor iltihap filan yoksa rahim filmi çekiyor diyelimki iltihap var ve bilmeden çekti dediği gibi iltihap tüplere kadar yayılabilir özeller bunu düşünmez dedi git özele de herşeyi bir anda istesinler ondan sonra uğraş dur çocuk için dedi

canım özeldeki doktorlarda çok deneyimli neden düşünmesinler onlarda düşünür bence
hem ben öle kaldıramam beni azarlamasını insanın tedavi olası varsada bütün hevesini batırır bu doktorlar,öncelikle biraz destek biraz moral vermesi lazım

neyse bugün yemeği masamda yiyorum bir yandan yazayım bari bakın şimdik kıslar bi dr var akif alkan özel muayenehanesinde faturasız muayene 100 lira neyse muayene beni ilgilendirmiyor aşılama ilaçlar vs herşey dahil 1000 lirayı bulur dedi kullanacağın ilaca göre değişir filan dedi bu dr zeynep kamilde klinik şefi aynı zamanda 30 senelik dr buna gidersem bi yandan aşılama yı bundan olurum bir yandanda zeynep kamilde işlemlerimi beklemeden hallederim yalnız benim arkadaşlar hep umuta gitmemi istiyor bu yüzden orayı tercih ediyorum sizce ne yapıyım

canım özeldeki doktorlarda çok deneyimli neden düşünmesinler onlarda düşünür bence
hem ben öle kaldıramam beni azarlamasını insanın tedavi olası varsada bütün hevesini batırır bu doktorlar,öncelikle biraz destek biraz moral vermesi lazım

kesinlikle en çok morale ihtiyacı olan hastalar infertilite hastalarıdır ki zaten

neyse bugün yemeği masamda yiyorum bir yandan yazayım bari bakın şimdik kıslar bi dr var akif alkan özel muayenehanesinde faturasız muayene 100 lira neyse muayene beni ilgilendirmiyor aşılama ilaçlar vs herşey dahil 1000 lirayı bulur dedi kullanacağın ilaca göre değişir filan dedi bu dr zeynep kamilde klinik şefi aynı zamanda 30 senelik dr buna gidersem bi yandan aşılama yı bundan olurum bir yandanda zeynep kamilde işlemlerimi beklemeden hallederim yalnız benim arkadaşlar hep umuta gitmemi istiyor bu yüzden orayı tercih ediyorum sizce ne yapıyım

cnm ben anlamadım akif alkan dediğin doktor hem özel muayenehanesi var hemde zeynep kamilde klinik şefimi?
bu özel doktor senin aşılamanın toplamda 1000 lirayı bulacağınımı söyledi iyiymiş bence
umuta gitmemi istiyor derken anlamadım umut ne?

cnm ben anlamadım akif alkan dediğin doktor hem özel muayenehanesi var hemde zeynep kamilde klinik şefimi?
bu özel doktor senin aşılamanın toplamda 1000 lirayı bulacağınımı söyledi iyiymiş bence
umuta gitmemi istiyor derken anlamadım umut ne?

evet canım özel muayenesi var süper bir yer hemde muayenehanesini bir gör kocaman odalar jinekolojik muayene odası ultrason odası dinlenme odası dr un çalışma odası bir bekleme salonu var yayla gibi plazma tvler filan çok güzel bu dr benim eski çalıştığım işyerinin üstünde muayenehanesi vardı eskiden ordan taşındı yani beni de tanıyor ama işte umut tüp bebek merkezi ne gitmemi istediler bu OHSS sendromu olayı varya o beni korkutuyor

kuzucum ya neler gelmiş basına öyle iyi sabretmıssınn valla ben kaldıramam öyle azarlamasını ama prosedürde haklılar canım önce smear testi yapılır ama o şekilde davranmamaları gerekirdi
neyse bende umut hakında baya iyi seyler duymuştum benımde istanbulda akrabalarım var birisi orda tüp bebek yaptırmıştı cokta memnun kalmıs

Slm kızlar öncelikle kuzu sakin ol canım doktorların duyarsız tavrı hastanelerin rezilliği en iyisinede gitsen var ben elazığdayım doktordan randevu alamıyorum alsam saatlerce orada bekliyorum saatinde almıyolar.sonra tahlil ertesi gün çıkıyor dr.a göstermek için bidaha sıra bekliyosun. ayy yazmak bile yordu...laelaelaelaelae
Anlıycan bu işin her yanı meşekkat..Rabbim neolur sabrımızı arttır. neolur bize hayırlarla bebelerimizi kucağımıza almayı nasip et.:Saruboceq:

meraba hanımlar.bende yeni katıldım size. kuzunaz neler gelmiş başına öle.aslında nasılsa bişeye yaramıyolar bağırıp çıkacaktın.

canım umut sana uzak olmaz mı eğer akif beye güveniyosan için ısındıysa rahatsan bence ona git.
bende hala kendime bi doktor bulmadım püffffmafoldumben

Bu arada kuzucum ben bugün adet oldum.senağlama
hem üzüldüm hem sevindim zamanında oldu.sat 3 kasım beklenen tarih 3 aralık canım.müsait zamanda düzeltirsin.
ayse ben bugünmü başlayayım soğan kürüne.yoksa adetin bitmesinimi bekleyeyim?

evet canım özel muayenesi var süper bir yer hemde muayenehanesini bir gör kocaman odalar jinekolojik muayene odası ultrason odası dinlenme odası dr un çalışma odası bir bekleme salonu var yayla gibi plazma tvler filan çok güzel bu dr benim eski çalıştığım işyerinin üstünde muayenehanesi vardı eskiden ordan taşındı yani beni de tanıyor ama işte umut tüp bebek merkezi ne gitmemi istediler bu OHSS sendromu olayı varya o beni korkutuyor

cnm bilmezmiyim parayı alınca öyle oluyolar benim bahçelievlerde gittim muayenesi 170 lira olan doktorda öyleydi plazma tv'ler son model koltuklar perdeler dekorasyon süper jinekolojik muayene odasıda dediğin gibi aynen kadın kendiside 60 yaşında ama incecik bakımlı süslü püslü takılar fln
bide bir hasta odaya girdimi 1 saat çıkmıyo sana aynı arkadaşı gibi davranıyo eee ayse bugün nasılsın fln yapıyo
o doktorum çok iyiydide işte çok paramızı yedi boş yere
bence maddi durumu mükemmel olan ona gitsin mutlaka

aslında aylardır sitede dolaşıyordum hatta dr.umu da burdan buldum.ama ilk defa mesajlaşıyorum.biraz dağıtmam lazım kafamı...

Bu arada kuzucum ben bugün adet oldum.senağlama
hem üzüldüm hem sevindim zamanında oldu.sat 3 kasım beklenen tarih 3 aralık canım.müsait zamanda düzeltirsin.
ayse ben bugünmü başlayayım soğan kürüne.yoksa adetin bitmesinimi bekleyeyim?

cnm sen bugün başla 15 gün iç bırak
sonra aralıktaki adetine 10 gün kala tekrar iç
ben sadece akşamları içtim ama sabah akşam içince çok daha ettkili oluyo
ben soğan suyunun bendeki faydalarını sayayım
1 git gide adetimi düzene sokmaya başladı
2 ilaçsız kendiliğimden adet olmamı sağladı
3 parça parça adet oldum içimi temizledi
4 biraz akıntım oldu iltihabı söktürmüş olabilir
5 hep 10 gün adet olurdum 7 güne indi

mutlaka yapın kızlar çok etkili

Son düzenleme:
soğan kürünü bende 15 gün kullandım hiç akıntım olmazdı akıntım oldu.arkadaşım 15 şer gün 3 ay boyunca kullandı ve kistlerinide dökmüş.ama ben şimdi kullanamam nolur nolmaz die çünkü pazar günü laporoskopi olcam...

ben dr. gittim yumurtalıkların pco dedi.ama yumurtlaman var dedi.adetimde düzenli olur hep.sonra hsg istedi ondada ilaç tüplerin yarısından sonra ilerlememiş.oyüzden işte lapo. olam pazar günha bu arada 2007de doğal yolla hamile kalmıştım ve 5 haftalık düşük yaptım. dr.da tüpler kapalı diince çk şaşırdım.ama sonradanda olabilir belkide sadecve ilaç yürümemiştir dedi.herşey ameliyatta belli olcak işte.açılırsa aşolama açılmazsa tüp bebek...

X