Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Yani bugün başlarsam 18 ine kadar içicem.adetim 3.ü 10 gün kala neoluyooo:uhm: hımmmm 23 ünde bidaha mı başlıycam.eeee sadece 5 gün ara vermiş oldum doğrumu?

cnm 18 ine kadar iç 5 gün ara ver 23ünde tekrar iç yada şöylede yapabilirsin;
zaten adet olmuşsun hemde zamanında olmuşsun bu çok güzel
bekle adetinin 15.gününde başla 15 gün iç
sonra ara ver bi sonraki adetine 10 gün kala tekrar iç

bende 22 imi yeni doldurdum.dr. tüp bebek derse bizde ücretli yaptırcaz zaten.olursa aşılamada tüp bebektede ankara tüp bebek merkezinde olcam.araştırdım en ii labaratuar orda ve dr.umda orda yapıo zaten.böle şeylerde labaratuar çok önemli...

kuzucum başına gelenlere çok üzüldüm ve kızdım 184 sağlık hattını duydunmu ben bir kere bir hmşireye kızmıştım ve arayıp şikayet etmiştim neyse belki dr un dediği süreç doğrudur tabi ama insan gibi anlatıp izah edebilir neyse.boşver takma bunların çoğu böyle. ben önceki dr uma ilk gittiğimde tabi özeline gitmiştim rahim filmi çekicez dedi ve ilaçlarımı yazdı sonra hastahaneye gel dedi devlet hastahanesine ve orda kendisi çekti bi ücret almadı çünkü özeline gitmiştim açık çıktı anlatayım dedim canım

kayracım sağol ya ben nasıl yapsam akif beyde mi aşılama yaptırsam acaba bu OHSS olayından dolayı korkuyorum işte umutu öneriyorlar ya ben aslında akif beye gitsem her açıdan avantajlıyım akşam 6 dan sonrada gidebilirim ona çünki

bir bilginiz varmı acaba tüp bebek ücreti nekadar.dr. tüpler tıkalı diince kafam allak bullak oldu o yüzden sormayı unutmuşum...

ya kızlar ben doktora da bu ay gitsemmi acaba.çare olacaksa beklemek istemiyorum.laparaskopiden sonra düzenli bir doktor kontrolüne girmedim.aşılama falan olucaksa baksammı çaresine.
Yoksa bu ayda soğsn kürünü deneyip bekleyeyim mi?
Desteğinize ihtiyacım var.

bir bilginiz varmı acaba tüp bebek ücreti nekadar.dr. tüpler tıkalı diince kafam allak bullak oldu o yüzden sormayı unutmuşum...

ben izmirde smyrna ve irenbede arastırdım yaklasık 5 ile 6 bin arası değişiyor ilaçlarla beraber bizim yasımız küçük oldugundan ilaç dozları düşebilir otomatık olara fiyatta düşer demişti doktorum

ya kızlar ben doktora da bu ay gitsemmi acaba.çare olacaksa beklemek istemiyorum.laparaskopiden sonra düzenli bir doktor kontrolüne girmedim.aşılama falan olucaksa baksammı çaresine.

bence sen bu ayda bekle iç soğan kürünü ameliyat olalı daha 3 ay olmus bana eger acılsaydı tüplerim 6 ay süre verecekti ondan sonra tedaviye baslayacaktık.bence aralığı bekle adet olursan eger gidersin doktora bu benım görüşüm tabi hayatım beklemek istemiyorum diyorsan git tabi

canım meltemcim eğer maddi olarak müsaitsen git ve bütün çareleri dene hiç bekleme

canım bence hiç zaman kaybetme nekadar erken olursa okadar ii. git aşılama yaptır hemen.zaten yumurtlamada çok sorun yoksa sadece hap veriolarmış.yumurta olgunlaştığında aşılama.bide yumurtaların uyarılmış olduğu için tutmasa bile sonraki ay kalma ihtimalin çok yüksekmiş...rabbim yardımcvımız olsun

kayracım sağol ya ben nasıl yapsam akif beyde mi aşılama yaptırsam acaba bu OHSS olayından dolayı korkuyorum işte umutu öneriyorlar ya ben aslında akif beye gitsem her açıdan avantajlıyım akşam 6 dan sonrada gidebilirim ona çünki

hımm canım aşılamanda 6 dan sonra yapılacak yani eve gidip yatıp dinlenme şansın daha çok olucak ve takiplerde izin almak zorunda kalmıycaksın ALLAH korusun ohss olsan bile sonuçta dr un hastahanedede görev yapıyo nasılsa yani umutta yaptırsanda ohss olma ihtimalin var iki hastahanededee müdahele yapılabiliyo dimi çokmu karışık yazdım bilmiyorum ama araştırmışsındır iki yeride hangisi maddi manevi avantajlıysa onu tercih et bence canım akif bey e gidebileceğin saatler daha avantajlı ayrıca

kıslar ya hızınıza yetişemiyorum shatze_32 çok geçmiş olsun canım sonuçları yazarmısın nasıl sıfır çıktı

slm kızlar biz test yapırtık spermiyogram.sıfır çıktı moralim çok bozuk.

canım moralını bozma eşine keçiboynuzu kürü içir ceviz fındık polen bal yedir bol bol ben bunlarıyedirdim eşime gerçekten faydası oldu.kuzunaz daha bilgili acıklama yapar sana

bence sen bu ayda bekle iç soğan kürünü ameliyat olalı daha 3 ay olmus bana eger acılsaydı tüplerim 6 ay süre verecekti ondan sonra tedaviye baslayacaktık.bence aralığı bekle adet olursan eger gidersin doktora bu benım görüşüm tabi hayatım beklemek istemiyorum diyorsan git tabi

Canım amelyat olalı 1 yılı geçti geçen sene ağustosta olmuştum. hala bekle diyomusun?

canım bozma moralini.ewet kürleri denesin eşin ve zaten dr.iğne ve vitamin haplarıda werir.onların faydasını görürsünüz.vspermler zaten 3 ayda bir kendini yeniliyormuş.kullansın bunları sonra tekrar yaptırın test...

canım üzülme sakın TESE yani yumurtalıklarda sperm arama yapılabiliyomuş bununla ilgili dr birşey demedimi ve bal zencefil karışımı arkadaşımın eşine çok çok iyi gelmişti bunu sabah akşam eşine yedir düzenli bir şekilde rabbimin izniyle aşarsınız bu sıkıntıyı merak etme canım üzülüp stres yapma

ewet birde yanlış çıkma olasılığıda var.daha önce yaptıran biri varsa öğrenin ve oraya gidin.çünkü çok bekletmişte olabilrler...

X