Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba arkadaslar bende pıko yum pıko olmakla beraber esımde varıkosel amelıyatı oldu sımdı vıtamın takvıyesınde ama ben esımın sayıları duzelmeden yumurta takıbıne baslamak ıstemıorum artık.onun ıcın caksır otu kokunu denıcem en kısa zamanda.tavsıye eden arkadasa cok tesekkurler ınsaallah bızde sıfamızı onda buluruz

meraba hanımlar nasılsınız unutmadım sizi tatlıkız kızın çook tatlı maşallah yerime öp bal dudaklarından benim cadıda 7 aylık oldu

herkese iyi günler hayırlı evlatlar diliyorum.ben 6 aydır bebek istememe rağmen olmuyor.iki düşüğüm var.bu ay klomen kullandım.ama yumurtalar yeteli olgunluğa gelmemiş.bir dahaki ay dozu artıracam dedi.fakat yüzde kırk kist olabilir dedi.bende biraz korktum açıkcası.yumurta gelişmesi için tavsiyelerinizi bekliyorum.şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

yine kimse yok tabi
bi bakıyım dedim
bende iyiyim işte aynı her ay yeni bir umut bismillah diyoruz
her ayın sonu hüsranla bitiyo ya sabır diyoruz:))))

meraba arkadaşlar bende biraz kendimden bahsedeyim pko luyum . 4 yıllık evliyim ve hiç korunmadım hamile kalamdım . 2 yılın sonunda tüp bebek denedik hamile kaldım ama 8 haftalıkken kaybettim bebeğimi. bu ay tekrar dondurulmuş transferi yaptırdım tutt ama kimyasal gebelik oldu değerlerim düştü ve adet oldum bu gün 2. günüm tedaviye biraz ara vermek istiyorum bu arada da kürlerle denemek istiyorum rabbim inşallah hepimizi yüzünü güldürür.

sizce hemen başlamalıyım bu ay kürlere ve ne tavsiye edersiniz???

kızlar 3 yıllık evliyim düzenli adet oluyorum.eşimde hiç bir sorun yok.şimdiye kadar doktorlar olmaması için bi problem yok stres yapmayın deyip gönderiyordu.adanada bir tüpp bebek merkezine gittik eşimle orada amh isimli bi test yaptılar amh=0,04 çıktı bu demek oluyor yumurta rezervi kötü yani erken menepoz.bu arada yaş 25. hayıt tohumu denedim incir denedim hiç bir sonuç alamadım iğnelerle zorla bir yumurta oluştu tüp bebek için aldılar sonuç yumurta boş çıktı anlayacağınız ilk tüp bebek denemem negatif ve hastane tedaviyi kesti imkansız diye..............
yılmadım belki aranızda bilenleriniz vardır amway diye bir şirket onların bitkisel tablaetleri var onları kulllanıp hamile kalanları duydum hemen üye oldum getirttirdim önce allahtan sonra o tabletler sayesinde 4 tane nur topu gibi yyumurtam oluşmuştu. doktorum bile şaşırdı tabletlere devam ediyorum inşaallah mutlu haberi burada sizlerle paylaşmayı da nasip eder rabbiim

Merhaba arkadaşlar,benim de eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu var . hareketlilik de az. ne yapıcaz bilmiyorum. bu çakşır otuyla ilgili deneyen arkadaşlardan yardım istiyorum. paylaşırmısınız benimle deneyimlerinizi,lütfen. Rabbim isteyen herkese bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

biliyosunuz çok acılar çektim üzüldüm ağladım
hamile kalamadım
2 aya bi test yaptım olmadı olmadı
yemediğim içmediğim şeyime girmeyen kalmadı:)))
rüyalar gördüm güldüm güldürdüm:)))
kimi zaman ağladım kimi zaman ağlattım((
birinci hamileliğimde kimyasaldi ikincisi ise kalbi atmadı canımın
ama bu son inşallah bundan sonra inşallah yüzüm gülecek size mutlu haberler vercem
ben hamileyim:))))))
sonunda becerdim:)))
rabbim bebeğimin canını sağ etsin bu dünyada yiyecek ekmeği vardır inşallahhhhhhhhhh

şimdi sıra kuzunaz,tiryak,esram,tarfil ve bekleyen herkese inşalalhhhhhhhhhhhh

sağolcanım benim rabbim olmayan herkese nasip etsin bu güzel duyguyu yaşamayı inşşş

meraba hanımlar nasılsınız unutmadım sizi tatlıkız kızın çook tatlı maşallah yerime öp bal dudaklarından benim cadıda 7 aylık oldu

sağol teyzesi öperim tamam maşallah senin kızda büyümüş rabbim nazarlardan saklasın

7

canımmm benimm senin adına çok sevindim rabbim korusun küçük nohutunu inşşş:)) 3 4 ay olana kadar pek kimseye söyleme kız nazar değmesin sana hadi öptüm seni

sağol canım çok teşekkür ederim
sadece eşim ve siz biliyonuz
södemeliym
2 ay söylemem
tabi dayanabilirsem:)))

arkadaşlar nasılsınız bakalım
yeni arkadaşlar beni tanımaz ama
şuan 35. haftalık hamileyim
mayısın 2 si yada 3 ü dogumum olacak
bugünde zıbın takımlarını eksikleri aldık
yavaş yavaş dogum hazırlıgımızı tamamlıyoruz
bebegime kavuşmaya31 gün kaldı
allahım hepinizede bu mutlulugu yaşatsın
sadece sabredin arkadaşlar
ben çok sabrettim
ilk kızım vefat edincede tümden ümidim bitmişti
ama nasipmiş
tüp bebekle bir erkek çocugumuz olacak
son 1 aya girdik ama çok heyecanlanıyoruz
yakındada beşigini kuracagız
x tatlıkız adın gibi kızında çoooooooook tatlıymış
allahım analı babalı büyütsün canım
ayşe büyüttü bebişini
tiryakta tüp bebege gidecek haziranda
ama kuzucumdan haberim yok
ara ara girecem
,hoşcakalın

tebrikler omman,maşallah diyorum. yazdıkların güldürdü beni, darısıbizlere olsun inşallah :))

canımmmm hiloşummm çok sevindimmm
gözümüz aydın canım benimmm Rabbim bu sefer güldürsün yüzünü inşaallahh
sağlıkla hayırla kucağına almayı nasib etsin inşaallahhh

darısınını da tez vakitte bize nasib etsin (

sağol bacım benim allah razı olsun
inşallah bu sefer olacak inşallah rabbimin izniyle
darısı size olsun olmayanlara olsun inşallahhhhhhhhhh

arkadaşlar merhaba bende size kısaca problemimi anlatayım heralde bende pco hastasıyım 7 yıllık evliyim çok tedaviler gördüm ben tedaviye cevap veriyorum yani klomenden tut her ilaca bende adet düzensizliği şöyle var ben her ay adet oluyorum bazen bu adetler bende uzun sürüyor çok nadir bir kaç kez adet gecikmem olmuştur bu seneye kadar pco olduğumu bilmiyordum dr hep sebebsiz infertilite diyordu ama bende tüylenme var fazlasıyla sivilce var çünkü oynuyorum sıkıyorum kiloda var ama adette sorun yok nasıl iş anlamadım sizlerin kullandığı ilaçları şu insülin direncini kıran ilacı hiç kullanmadım ben daha önce kendiliğimden hamile kalmıştım o karnımda öldü sonra yumurtlatma ilaçları aşılama hepsinde yumurta gelişiyor ama hamile kalamıyordum tüp bebek yaptırdık ikiz hamile kaldım erken doğumla kaybettim 2 kez daha tüp bebek yaptırdık embriyolar iyi gelişmesine rağmen hamile kalamadım ilk kez tüp bebek dr.pco olduğumu söyledi onun bana verdiği ilaç yok pco için siz ne tavsiye edersiniz bana bitkisel ne kullansam önerilerinizi bekliyorum tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum

Herkese geçmiş olsun ilk önce bende de polikistik over var ve kızlar bana hacdan bi ilaç geldi konuda açtım ama cevap yazan olmamış belki burdan alırım yanıtını.İlaç üstünde powder dates pollen die bi yazı var çok küçük şişede ve toz halinde.Bunu nasıl kullanacağımı bilmiyorum internette bulamadım bilen yada kullanan varsa yardımcı olurmusunuz???

canım o ilacı hiç kullanmadım ama
2 ay önce bende görümcemin kızıyla birlikte hacdan gelen bişi yedik ama
öyle kutunun içinde falan değildi
biz balla karıştırıp yedik
inaşşalh olur canım

Kız hiloşşş hayırlı olsun aynur söyledi,çok sevindim valla ya,bak nasıl üzüyodun kendini İnşallah kucağına alıcaksın bu sefer... öpüyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…