Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hılalımmmmmmmmm zamn ne cabuk gectı
aglayıp zırlarkenkı hallerımızın sonunda aldın mukafatını cok sukur
saglıklan buyut melegını ınsllh[/QUOTE]

teşekkürler esracım canım
inşallah dedigin gibi hayırlı imanlı olur inşallah
sen neler yaptın bebek felan varmı
hilalinki kaç aylık oldu
hilal de benim gibi dogurduktan sonra girer topige herhalde
gerçekten sabredip beklemek lazım
rabbim elbet birgün verir
ümidinizi kaybetmeyin
hilalin lafı olunca aklıma şu geldi
maşallah köy evinde bile boş durmuyorlardı
çalışmalar fuldü ahacık oldu işte

esracım kuzunazdan
yavruceylandan tiryaktan ne haber
merak ettim acaba oldumu onlarınki

kimse yokmu huuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuu
valla topik eski özelligini kaybetmiş
tadı kalmamış buraların
rica ediyoruz kuzunazdan
topiginin başına gel
yoksa bu gidişle bu topik kapanır canım

hılalımmmmmmmmm zamn ne cabuk gectı
aglayıp zırlarkenkı hallerımızın sonunda aldın mukafatını cok sukur
saglıklan buyut melegını ınsllh

teşekkürler esracım canım
inşallah dedigin gibi hayırlı imanlı olur inşallah
sen neler yaptın bebek felan varmı
hilalinki kaç aylık oldu
hilal de benim gibi dogurduktan sonra girer topige herhalde
gerçekten sabredip beklemek lazım
rabbim elbet birgün verir
ümidinizi kaybetmeyin
hilalin lafı olunca aklıma şu geldi
maşallah köy evinde bile boş durmuyorlardı
çalışmalar fuldü ahacık oldu işte[/QUOTE]

ınsallah canım
yok anm hala bebegım :KK43:
tup bebek yaptırdım tutmadı
bılırosun esımde sperm azlıgı var :KK43:
dua et bızede

evet hıllal komık kız yha
koye gıdınce bıle masallahı vardı
hatta spermlerlen konusuyordu bıle gecın ıcerı dıe :))))))
4 ay bıttı galıba
hılalde oglu olacak onunda

kimse yokmu huuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuu
valla topik eski özelligini kaybetmiş
tadı kalmamış buraların
rica ediyoruz kuzunazdan
topiginin başına gel
yoksa bu gidişle bu topik kapanır canım

evet once ne sohbet ederdık
herkes dagıldı
alpy dogum yaptı
tatlı kız dogum yaptı
hılal hamıle
herkes dagıldı:26:

kader arkdaşlarımm :)))
kulaklarım çınladı şu topiğe bi bakım dedimm :))
ahh bacılar ahh hala bi değişiklik yok bizde, inatçı kocacığım hala kaçıyo nereye kaar kaçcak bilmiyorum çok sıkıldım yoruldum uğraşmak istemiyorum artık.
etrafımdakilerin sorularından,rüyalarımdaki bebeklerden usandım :KK43:(
isyan edicem diye ödüm kopuyo ama artık bende bi bebeğim olsun istiyorum sadece kendim için değil ama dualarımda tüm bebeği olmayanlar,umreye haca gidenlere adımı yazıp veriyorum yanına da topikteki arkadaşlarımı ekliyorum inşaallahh Rabbim bir gün bizimde dualrımızı kabul edecek biliyorum bizim de bi gün bebeğimiz olacak :KK43:(

amma dertliymişim yaa gelmeyeli baya olmuştu içim dolmuş :))
bizi bizim derdimizden olmayan anlamıyo eşimiz olsa bile o yüzden sizi çok sevyorum kızlarrr:KK54::KK54::KK54:

dun doktora gıttık
paranız varsa tupten baskacarenız yok dedi
:KK43::KK43::KK43:
dogal yollan olmaz dedi
ve spermı yukseltıcek bısıde yok dedi

slmlar kızlar bende sizin gibi dertliyim dört yılı devirdik bebişimiz olmadı bizde hiç bi problem yok 1 haftadır buhara oturmaya başladım inşallah iyi gelir babannem kır ebelerinden bu yöntemle biçok kadın hamile kalmış bende denemeye başladım hayırlısı artık eyer iii gelirse kesin size sölerim biraz zahmetli ve yorucu bi süreç ama biz kadınlar bugibi zorlukları zaten göze almışızdır diye düşünüyorum herkesi çok öptüm kendinize ii bakın ALLAH aemanet.........

slmlar kızlar bende sizin gibi dertliyim dört yılı devirdik bebişimiz olmadı bizde hiç bi problem yok 1 haftadır buhara oturmaya başladım inşallah iyi gelir babannem kır ebelerinden bu yöntemle biçok kadın hamile kalmış bende denemeye başladım hayırlısı artık eyer iii gelirse kesin size sölerim biraz zahmetli ve yorucu bi süreç ama biz kadınlar bugibi zorlukları zaten göze almışızdır diye düşünüyorum herkesi çok öptüm kendinize ii bakın ALLAH aemanet.........

her gun buharamı oturuyorsun *

her gun buharamı oturuyorsun *

hergün sabah akşam oturuyorum 8- 9 gün sürüyo bikaç sefer süt buharına oturdum 1 saat oturuyorum bikaç sefer maydanoz ,ebemkömeci otu ,kara arpa sırayla oturuyorum karaarpaya oturuyorum bugün bitiyo inşallah hayırlısı artık.. bu arada otururken üzerine battaniye falan sermek gerekiyo soğuk almasın diye otururken sıcak bişeler içiliyo gerekmedikçe dışarı çıkılmıyo soğuk almamaya dikkat edilmesi lazım dediğim gibi biraz zahmetli bi iş denemekten bişe kaybedilmez diye deniyorum bakalım hayırlısı inşllh :44:

Son düzenleme:
hergün sabah akşam oturuyorum 8- 9 gün sürüyo bikaç sefer süt buharına oturdum 1 saat oturuyorum bikaç sefer maydanoz ,ebemkömeci otu ,kara arpa sırayla oturuyorum karaarpaya oturuyorum bugün bitiyo inşallah hayırlısı artık.. bu arada otururken üzerine battaniye falan sermek gerekiyo soğuk almasın diye otururken sıcak bişeler içiliyo gerekmedikçe dışarı çıkılmıyo soğuk almamaya dikkat edilmesi lazım dediğim gibi biraz zahmetli bi iş denemekten bişe kaybedilmez diye deniyorum bakalım hayırlısı inşllh :44:

ılk defa duydum sonucunu yaz canm ınsallah hayırlı haberlerlen gelırsın

ılk defa duydum sonucunu yaz canm ınsallah hayırlı haberlerlen gelırsın

tabi yazarım ne demek bi komşumuz vardı onun uzun süre bebiş olmamıştı bu yöntemle oldu bakalım.. ben çok duyuyorum mesela kaplıcalara giden kadınlardada sonradan gebelik görülüyo..aynı sinüzit rahatsızlığında yüzün buhara tutulması gibi sinüs kanallarının açılmasını sağlıyo bunu dr larda öneriyo...yumurtalık kanallarında tıkanıklık iltihap varsa söküyo bide rahim ağzında yumuşaklık ve açılma sağlıyo..buhara başlamadan önce rahim ağzı sertti şimdi yumuşak ve açıklık var önceden sadece adet döneminde böyle olurdu..kesin hamile kalırım demiyorum ama en azından onuda denedim olmadı derimm :) size yazdıkça rahatlıyorum kızlar sizde yazın dökün içinizi rahatlayın öptüm sizi...:KK70:

kızlarrr az önce bi test yaptım resmini ekledimm :)))
galiba oldu bu seferrr şimdi çıkıp kan vermeye gidicem kan tahlilni görmeden çok kaptırmak istemiyorum kendimi ama kaptırdım galibaaaa :)))

galiba oldu bu seferrr şimdi çıkıp kan vermeye gidicem kan tahlilni görmeden çok kaptırmak istemiyorum kendimi ama kaptırdım galibaaaa :)))

canım hadi gözümüz aydın rabbim hayırlı sağlıklı kuağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim oleeeyyyyyy beeeeee:KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66:çokkkkk şükkküüüüür rabbime binlerce şükürrrrrrr darısı bizlerin başına inşallah

hamılesınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn super bır haber bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

X