Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tiryakçım rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürür inşallah canım sakın moralini bozma bende bir iki gün içinde regle olmayı bekliyorum belirtilerimde var nasip herşey rabbim artık dualarımızı kabul eder inşallahh

kızlar nasılsınız yavru ceylanım girmiyorsun artık inşallah herşey yolundadır esracım son kontrolüne gidecektin ne oldu tatlım ayşem yüsracım nasıl sen nasılsın rabbime emanet olun neşecim topiğimizin ilk paşası geliyo demek rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşalllaahhh kuzucumdan haberi olan varmı
diğer ismini sayamadığım kızlar hepiniz dualarımdasınız rabbime emanet olun

arkadaslarr slmlarr bana 1kasımda catlama iğnesı yapıldı ayın 16sında adet oldum ama 3gün sürdü pazartesı doktor tutmamıs dedii cokk üzülüyorumm ne yapacagımı sasırdımm bir öneri verebılırsenız sevınırımm((

kızlar gunaydın hepınıze ıı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım
basladık cok sukur tedavımıze... ılaclarımı kullanıorum bugun 3. gunum
ayın10unda lucrıne baslıorum rabbım ızın verırse
yenı yıla ınş melegımlen gırerım :)
duanıza ıhtıyacım varrrrrr

esracım tedavin hayırlı olur inşşşş canım benim hangi ilaçla başladın şu an ne kullanıyosun

merhaba uzun zamandır yazılarınızı okuyorum. bende bir yıldır çocuk sahibi olabilmek için uğraşıyorum. şu an sadece fertilaid kullanıyorum rabbim en kısa zamanda hepimize anne olmayı nasip etsin

Allah gönlüne göre versin esracım .tedavin hayırlı olsun güzel haberlerini duyacağız inşallah aynı deniz 35 arkadaşımız vardı onun gibi inşallah seninkinide duyacağız .Allah hepimizin gönülünün muradını versin te< vakitteeee

esracım hayırlı olsun canım inşallah yulbaşına karnında bi minikle girmek nasip olur
dualarım sennle canımmmmmm

herkese ıı dıleklerı ıcın cok tsk ederım evet bnde cok sevındım 35denız arkadasımıza.......ınşş hılalımınde dediği gıbı yılbasında melegım karnımda olur....rabbım cumlemızı 2011e anne olarak gırdırmeyı nasp eylesın

tatlıkızım sana ozelden mesaj attım almadın galıba adetın 3. gunu gıttım yasmın verdı bugunden ıtıbaren kullan dedi
21 tane var adetın 21. gunu hafta sonuna gelıor dıe20. gunune cagrdı lucrıne baslıyacagız dedi
aprazol verdı ıkı tane ust uste hem esım hem ben ıctım enfeksıyon kapmayayımdıe
decavıt kullanıorum vıtamın ılacıymıs
adetım bıtıncede 7 tane fıtıl var onu kullanacagım sen ne kullanmıstın....sendemı dogum kontrol hapına adetın3. gunu basladın ? uzun protokol olacak dedi bana

canım cvp yazmıştım ama gitmedi galiba neyse rabbim emeğinin karşılığını biran önce versin inşşş evet canım ocağın sonuna doğru tedavin hayılısıyla sonuçlanır
bende ocağın ortasında yada sonunda doğuma gidiyorum hayırlısı bakalım ben doğum yapayım sende yeni doğacak olan güneşinin haberini ver bizlere bende vitamin kullanmıştım sonra lucrine başlamıştım hayılısıyla yumoşların büyür ve sağlıklı birer bebiş olurlar inşşş duarım seninle canımmm

herkese mrb arkadaşlar preseed kullanmak istiyorum nerden temin edebilirim yardımcı olursanız lütfen

selamm kızlarrr nasılsınızzz??
yine pek kimsecikler gelmemişş
yoğun bi hafta geçirdimm dersler yoğun geçti bi debi arkadaşım yiğenin bebek mevlüdüne şeker yaptım iki gece uykusuz kaldımm ama çok güzel fotolarını ekliyim de görün bakalım beğencekmisiniz
bu arada hala adet olmadım ben ya 11 gün oldu hiç bu kadar geçmemişti pzt kan vermiştim bi şi çıkmadı olmayınca dün bi daha test yaptım onda da bi şi çıkmadı ma ben neden hala adet olmadım bilmiyorummm :18:

tıryakcıgım cok begendım
benım yaramazın bebek sekerı sna aıt söleyım :)

kız acaba gec dollenme dıemı cıkmıor testte
son gunlerde tuttuysa o yuzden cıkmaya bılır
ınş patlat bır gusel haberrrr

tiryak çok güzel olmuş canm ya ellerine sağlık bilsek senden isterdik bebek şekerimizi :)

esra8 ilgin için çok teşekkürler cnm. rabbim gönlündeki muradını tez zamanda veriri inş. (hepimizin inş.)

beğenmene çok sevindim bacımm
senin yaramazın tez zamanda gelsin sana zevkle yaparım canımm benimmm
dün adet oldum çok şükürr rahatladım walla tırsmaya başlamıştımm :)))
güsel haberler vermek başka bahara kaldı yineee (
kıs bu arada bayramlar da bitti hee inş bu yılın son bayramını senin gebelik haberinle kutlayalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…